Öğrenci İşleri Müdürlüğü

Yeni Öğrencilerimizin Kayıt İşlemleri

REKTÖR'ÜN MESAJI

 Değerli Öğrencilerimiz,

Aramıza katıldığınız için çok mutluyuz. Zorlu bir sınav maratonu ve karar süreci sonucunda bizimle birlikte olduğunuz için sizleri hem kutluyor hem de teşekkür ediyorum.

Eminim üniversitenizi daha iyi tanıdıkça ne kadar iyi bir seçim yapmışız diye düşünerek kendinizi çok iyi hissedeceksiniz.

Üniversitemizin temel değerleri arasında bulunan evrensellik, açık ve şeffaf bir akademik çevre yaratmak ve bunların sonucunda sizin yeteneklerinizi en iyi şekilde kullanabileceğiniz ve iş hayatına atıldığınızda çevrenizi daha iyiye doğru değiştirecek yaratıcı fikirler, sizlerin üniversiteyi bitirdiğinizde seçtiğiniz iş kolunda fark yaratan bireyler olmanıza yardımcı olacaktır.

 Biz geleneksel, yenilikçi ve teknolojik öğretim yöntemlerini kullanarak sizlerin uzmanlaşmak istediğiniz konularda en çağdaş bilgiye sahip olmanızı hedefliyoruz. Mezun olurken umuyoruz ki, bizim amaçlarımızı ve değerlerimizi taşıyan ve yayan erdem sahibi liderler olacaksınız. Üniversitemizin 16.yılında taşıdığı dinamizm ve teknoloji kullanımındaki üstünlüğü çeşitli çevrelerce takdir edilmekte ve gıptayla izlenerek uygulanmaktadır.

Bugün dünyanın otuzdan fazla ülkesinde çalışan, yüksek lisans ve doktora yapan mezunlarımıza katılacağınıza eminim.
Gelin hep birlikte dünyayı keşfedelim, hayatınızı yönlendirelim, mükemmeliyete doğru işbirliğiyle dünyayı daha yaşanacak bir yer yapmak için çaba gösterelim.

Hepiniz farklı yeteneklere sahip bireylersiniz ve ben sizleri tanımak için sabırsızlanıyorum.

Başarılarınızın devamı dileklerimle,

Sevgi ve saygılarımla,

 

Prof. Dr. F.N.Can ŞIMGA MUĞAN
Rektör