Öğrenci İşleri Müdürlüğü
2017-2018 ÖĞRETİM YILI BAHAR DÖNEMİ DERS PROGRAMI
Ders Kodu Course Code |
Ders Adı | Course Name | ECTS AKTS |
Öğretim Üyesi İsim Soyisim Lecturer's Name |
Gün Saat Sınıf |
Date Hour Class | |||||
ACC 307 | Denetim ve Güvence | Audit and Assurance | 6 | Alina Taran | Perşembe 14:00 - 15:50 A 117 |
Cuma 09:00 - 09:50 A 120 | |||||
ACC 322 | Muhasebeciler için Şirketler Hukuku | Corporate Law for Accountants | 4 | Zeynep MİNELİLER | Pazartesi 12:00 - 13:50 A 119 |
Salı 11:00 - 11:50 A 113 | |||||
ACC 401 | Stratejik Yönetim Yönetim Muhasebesi ve Kontrol | Strategic Management Accounting and Control | 6 | Arıkan Tarık SAYGILI | Salı 09:00 - 10:50 A 113 |
Çarşamba 15:00 - 15:50 A 122 | |||||
ACC 402 | Finansal Tabloların Analiz Esasları | Essentials of Financial Statement Analysis | 6 | Serdar İNANÇ | Pazartesi 16:00 - 18:50 A 113 |
ACC 420 | Kurumsal Risk Yönetimi | Corporate Risk Management | 5 | Serdar Pınar | Çarşamba 09:00 - 11:50 A 114 |
ACC 440 | Muhasebe ve Denetim Semineri | Accounting and Auditing Seminar | 4 | Gülin GÜNCE | Cuma 10:00 - 12:50 A 120 |
ACC 444 | Finansal Düzenleme ve Denetim | Financial Regulation and Supervision | 6 | Gülin GÜNCE | Cuma 10:00 - 12:50 A 120 |
ADL 102 | Medeni Usul Hukuku Bilgisi | Civil Procedural Law | 6 | Utku TOPCAN | Çarşamba 09:00 - 11:50 M 303 |
ADL 102 | Medeni Usul Hukuku Bilgisi | Civil Procedural Law | 6 | Utku TOPCAN | Cuma 09:00 - 11:50 M 103 |
ADL 104 | İdare Hukuku ve İdari Yargılama Hukuku Bilgisi | Administrative Law and Administrative Procedure | 5 | Mine KASAPOĞLU TURHAN | Çarşamba 09:00 - 11:50 C 405 |
ADL 104 | İdare Hukuku ve İdari Yargılama Hukuku Bilgisi | Administrative Law and Administrative Procedure | 5 | Mine KASAPOĞLU TURHAN | Cuma 09:00 - 11:50 C 408 |
ADL 106 | Medeni Hukuk Bilgisi | Civil Law | 6 | Utku TOPCAN | Pazartesi 11:00 - 13:50 C 204 |
ADL 106 | Medeni Hukuk Bilgisi | Civil Law | 6 | Ebru KARADEMİR | Pazartesi 11:00 - 13:50 M 403 |
ADL 108 | Klavye Kullanımı II | Keyboard Usage II | 4 | İsmail DÖNMEZ | Pazartesi 15:00 - 17:50 MB 201 |
ADL 108 | Klavye Kullanımı II | Keyboard Usage II | 4 | İsmail DÖNMEZ | Salı 14:00 - 16:50 MB 201 |
ADL 108 | Klavye Kullanımı II | Keyboard Usage II | 4 | İsmail DÖNMEZ | Perşembe 14:00 - 16:50 MB 201 |
ADL 202 | Ceza Usul Hukuku Bilgisi | Law of Criminal Procedure | 5 | Arzu AŞÇI | Perşembe 09:00 - 11:50 A 1 |
ADL 204 | Tebligat Mevzuatı | Notification Regulations | 5 | Edhem SOLAK | Cuma 09:00 - 11:50 A 1 |
ADL 206 | Cezaevi İdaresi ve İnfaz Bilgisi | Prison Administration and Enforcement Law | 5 | Edhem SOLAK | Salı 10:00 - 12:50 D 022 |
ADL 208 | Avukatlık ve Noterlik Hukuku Bilgisi | Law of Attorneys and Notaries | 5 | Edhem SOLAK | Salı 15:00 - 17:50 A 2 |
ADL 212 | Klavye Kullanımı IV | Keyboard Usage IV | 4 | İsmail DÖNMEZ | Çarşamba 14:00 - 16:50 MB 201 |
ADL 212 | Klavye Kullanımı IV | Keyboard Usage IV | 4 | İsmail DÖNMEZ | Cuma 15:00 - 17:50 MB 201 |
ADL 220 | Mali Mevzuat | Fiscal Legislation | 3 | Hüseyin IŞIK | Çarşamba 09:00 - 10:50 C 408 |
ADL 230 | Suç Bilimi | Criminology | 3 | Utku TOPCAN | Pazartesi 15:00 - 16:50 M 101 |
ADL 250 | Tapu ve Kadastro Bilgisi | Land Registry and Cadastre | 3 | Edhem SOLAK | Perşembe 13:00 - 14:50 C 607 |
AE 202 | Uzaktan Algılamaya Giriş | Introduction to Remote Sensing | 4 | Volkan Pehlivanoğlu | Salı 11:00 - 12:50 M 401 |
Perşembe 11:00 - 12:50 C 602 | |||||
AE 210 | Uzay Keşfi ve Toplum: Geçmişi, Mevcut Durumu ve Geleceği | Space exploration and society: Past, Present, and Future | 5 | Fabrizio Pinto | Pazartesi 15:00 - 17:50 C 406 |
AE 210 | Uzay Keşfi ve Toplum: Geçmişi, Mevcut Durumu ve Geleceği | Space exploration and society: Past, Present, and Future | 5 | Fabrizio Pinto | Perşembe 15:00 - 17:50 C 408 |
AET 102 | Kelime ve Kompozisyon II | Vocabulary and Composition II | 5 | Özde YILMAZ | Çarşamba 12:00 - 12:50 C 301 |
Cuma 09:00 - 11:50 C 405 | |||||
AET 104 | Karşılaştırmalı Dilbilgisi II | Comparative Grammar II | 5 | Özde YILMAZ | Perşembe 12:00 - 13:50 C 403 |
Cuma 12:00 - 13:50 M 101 | |||||
AET 106 | Yazılı Çeviri I | Translation I | 5 | EBRU KIZILDAĞ | Salı 11:00 - 13:50 C 204 |
AET 108 | Çeviri Yöntemleri | Translation Methods | 5 | Filiz MERGEN | Pazartesi 09:00 - 10:50 M 203 |
Çarşamba 09:00 - 09:50 M 202 | |||||
AET 110 | Çeviri ve Kültür | Translation and Culture | 4 | Filiz MERGEN | Salı 09:00 - 10:50 C 603 |
Çarşamba 10:00 - 10:50 C 603 | |||||
AET 202 | Sözlü Çeviri II | Interpreting II | 4 | Filiz MERGEN | Perşembe 14:00 - 16:50 M 307 |
AET 204 | Bitirme Projesi | Graduation Project | 6 | Filiz MERGEN | Pazartesi 12:00 - 13:50 M 505 |
Çarşamba 13:00 - 14:50 M 303 | |||||
AET 226 | Özel Amaçlı Çeviriler I | Translation for Specific Purposes I | 4 | Filiz MERGEN | Perşembe 09:00 - 11:50 MB 201 |
AET 227 | Özel Amaçlı Çeviriler II | Translation for Specific Purposes II | 4 | EBRU KIZILDAĞ | Pazartesi 14:00 - 16:50 C 602 |
AET 228 | Uluslararası Kurumlar ve Çeviri | International Organizations and Translation | 4 | EBRU KIZILDAĞ | Salı 15:00 - 17:50 C 602 |
ARCH 102 | Mimarlığa Giriş II | Introduction to Architecture II | 4 | Aslı Ceylan ÖNER | Çarşamba 13:00 - 14:50 D 022 |
ARCH 104 | Mimari Araştırma ve İletişim | Architectural Research and Communication | 3 | Aslı Ceylan ÖNER | Çarşamba 10:00 - 12:50 D 021 |
ARCH 202 | Mimari Tasarım II | Architectural Design II | 8 | Burkay PASİN | Salı 09:00 - 13:50 D 022 |
Cuma 09:00 - 12:50 D 321 | |||||
ARCH 202 | Mimari Tasarım II | Architectural Design II | 8 | Hugh David CLARKE | Salı 09:00 - 13:50 D 022 |
Cuma 09:00 - 12:50 D 321 | |||||
ARCH 202 | Mimari Tasarım II | Architectural Design II | 8 | Güzden VARİNLİOĞLU | Salı 09:00 - 13:50 D 022 |
Cuma 09:00 - 12:50 D 324 | |||||
ARCH 204 | Mimarlık Tarihleri ve Teorileri II | Histories And Theories of Architecture II | 4 | Emre GÖNLÜGÜR | Çarşamba 09:00 - 11:50 D 022 |
ARCH 206 | Dinamik ve Yapısal Analiz | Dynamics and Structural Analyses | 4 | Özgür ÖZÇELİK | Pazartesi 09:00 - 12:50 D 022 |
ARCH 208 | Mimari Yapım ve Malzemeler II | Architectural Construction and Materials II | 4 | Athanasios STASINOPOULOS | Perşembe 09:00 - 13:50 D 022 |
ARCH 302 | Mimari Tasarım IV | Architectural Design IV | 9 | Özlem AKIN | Pazartesi 09:00 - 12:50 D 221 |
Perşembe 09:00 - 13:50 D 021 | |||||
ARCH 306 | Yapım İşletmesi | Construction Management | 4 | Sadık Selçuk ALTEN | Çarşamba 15:00 - 17:50 D 312 |
ARCH 308 | Kentsel Mimarlık | Architectural in the Urban Context | 4 | Hugh David CLARKE | Pazartesi 14:00 - 16:50 D 022 |
ARCH 318 | Mimari Programlama ve Mekansal Planlama | Architectural Programming and Space Planning | 4 | Altuğ KASALI | Perşembe 09:00 - 11:50 D 316 |
ARCH 320 | Mimari Tasarımda İleri Strüktürel Detaylar | Advanced Structural Details in Arch. Design | 4 | Athanasios STASINOPOULOS | Çarşamba 15:00 - 17:50 D 315 |
ARCH 324 | Türkiye'de Modern Mimarlık Kültürü | Modern Architectural Culture in Turkey | 4 | Burkay PASİN | Perşembe 15:00 - 17:50 D 312 |
ARCH 328 | Doğa ile Tasarım:Mimari Tasarımda Biyomimikri | Designing w/Nature:Biomimicry in Arch. Des. | 4 | Filiz ÖZKAN | Cuma 14:00 - 17:50 D 314 |
ARCH 334 | Bakmak, Düşünmek ve Çizmek | Looking, Thinking, Sketching | 4 | Filiz ÖZKAN | Salı 14:00 - 18:50 D 314 |
ARCH 336 | Mimari Yarışmalar | Architectural Competitions | 4 | Athanasios STASINOPOULOS | Salı 14:00 - 18:50 D 321 |
ARCH 338 | Mimari Tasarımda Gelecek Öngörüleri | Architectural Design Futures | 4 | Lale BAŞARIR | Cuma 14:00 - 17:50 D 315 |
ARCH 342 | Bina Yapım Projesi II | Building Construction Project II | 5 | Işık ÜLKÜN NEUSSER | Çarşamba 09:00 - 13:50 D 021 |
ARCH 342 | Bina Yapım Projesi II | Building Construction Project II | 5 | Çisil OLCAR | Çarşamba 09:00 - 13:50 D 021 |
ARCH 350 | Mimarlık ve Görsellik | Visuality and Architecture | 4 | Tania Daphne ŞAN | Cuma 14:00 - 16:50 D 313 |
ARCH 360 | Yapı Örtü Sistemleri | Building Enclosure Systems | 4 | Michael Edward YOUNG | Perşembe 15:00 - 17:50 D 121 |
ARCH 404 | Portfolyo Tasarımı | Portfolio Design | 4 | Tania Daphne ŞAN | Salı 15:00 - 18:50 D 316 |
ARCH 470 | Mimaride Restorasyon ve Konservasyon Teorileri | Theories of Architectural Restoration and Conservation | 4 | Duygu AKSOY | Çarşamba 15:00 - 17:50 D 221 |
ARCH 480 | Kentsel Tasarım İlkeleri | Urban Design Principles | 4 | Hugh David CLARKE | Perşembe 15:00 - 17:50 D 315 |
ARCH 498 | Bitirme Projesi | Graduation Project | 10 | Michael Edward YOUNG | Salı 09:00 - 13:50 D 021 |
Cuma 09:00 - 12:50 D 121 | |||||
ARCH 498 | Bitirme Projesi | Graduation Project | 10 | Altuğ KASALI | Salı 09:00 - 13:50 D 021 |
Cuma 09:00 - 12:50 D 121 | |||||
ARCH 498 | Bitirme Projesi | Graduation Project | 10 | Işık ÜLKÜN NEUSSER | Salı 09:00 - 13:50 D 021 |
Cuma 09:00 - 12:50 D 121 | |||||
BA 201 | Pazarlama İlkeleri | Principles of Marketing | 6 | Tuğba TUĞRUL | Salı 12:00 - 13:50 C 208 |
Çarşamba 11:00 - 11:50 M 102 | |||||
BA 201 | Pazarlama İlkeleri | Principles of Marketing | 6 | Tuğba TUĞRUL | Çarşamba 15:00 - 16:50 C 402 |
Perşembe 10:00 - 10:50 C 503 | |||||
BA 201 | Pazarlama İlkeleri | Principles of Marketing | 6 | Tuğba TUĞRUL | Perşembe 14:00 - 15:50 M 101 |
Cuma 09:00 - 09:50 M 102 | |||||
BA 201 | Pazarlama İlkeleri | Principles of Marketing | 6 | Nilgün GÜRKAYNAK | Çarşamba 13:00 - 14:50 E 1 |
Perşembe 11:00 - 11:50 D 022 | |||||
BA 207 | Örgütler | Organizations | 5 | Ela Burcu UÇEL | Salı 14:00 - 16:50 C 202 |
BA 207 | Örgütler | Organizations | 5 | Ela Burcu UÇEL | Perşembe 11:00 - 13:50 M 405 |
BA 215 | Muhasebe | Accounting | 4 | Alina Taran | Salı 12:00 - 13:50 C 404 |
Çarşamba 11:00 - 11:50 M 205 | |||||
BA 215 | Muhasebe | Accounting | 4 | Alina Taran | Çarşamba 09:00 - 10:50 M 305 |
Perşembe 09:00 - 09:50 MB 202 | |||||
BA 215 | Muhasebe | Accounting | 4 | Alina Taran | Çarşamba 12:00 - 12:50 C 203 |
Cuma 14:00 - 15:50 M 204 | |||||
BA 216 | Pazarlama Yönetimi | Marketing Management | 5 | Tuğba TUĞRUL | Salı 12:00 - 13:50 C 208 |
Çarşamba 11:00 - 11:50 M 102 | |||||
BA 216 | Pazarlama Yönetimi | Marketing Management | 5 | Tuğba TUĞRUL | Çarşamba 15:00 - 16:50 C 402 |
Perşembe 10:00 - 10:50 C 503 | |||||
BA 216 | Pazarlama Yönetimi | Marketing Management | 5 | Tuğba TUĞRUL | Perşembe 14:00 - 15:50 M 101 |
Cuma 09:00 - 09:50 M 102 | |||||
BA 216 | Pazarlama Yönetimi | Marketing Management | 5 | Nilgün GÜRKAYNAK | Çarşamba 13:00 - 14:50 E 1 |
Perşembe 11:00 - 11:50 D 022 | |||||
BA 221 | Finansal Muhasebe | Financial Accounting | 5 | Alina Taran | Salı 12:00 - 13:50 C 404 |
Çarşamba 11:00 - 11:50 M 205 | |||||
BA 221 | Finansal Muhasebe | Financial Accounting | 5 | Alina Taran | Çarşamba 09:00 - 10:50 M 305 |
Perşembe 09:00 - 09:50 MB 202 | |||||
BA 221 | Finansal Muhasebe | Financial Accounting | 5 | Alina Taran | Çarşamba 12:00 - 12:50 C 203 |
Cuma 14:00 - 15:50 M 204 | |||||
BA 260 | Yönetim ve Organizasyon | Management and Organization | 5 | Ela Burcu UÇEL | Salı 14:00 - 16:50 C 202 |
BA 260 | Yönetim ve Organizasyon | Management and Organization | 5 | Ela Burcu UÇEL | Perşembe 11:00 - 13:50 M 405 |
BA 302 | İşlemler Yönetimi | Operations Management | 6 | Semra TUNALI | Salı 09:00 - 10:50 C 406 |
Perşembe 11:00 - 11:50 C 403 | |||||
BA 302 | İşlemler Yönetimi | Operations Management | 6 | Semra TUNALI | Çarşamba 09:00 - 10:50 C 308 |
Perşembe 13:00 - 13:50 C 305 | |||||
BA 302 | İşlemler Yönetimi | Operations Management | 6 | Semra TUNALI | Salı 12:00 - 13:50 M 405 |
Perşembe 09:00 - 09:50 C 307 | |||||
BA 311 | Yönetim Bilgi Sistemleri | Management Information Systems | 6 | Kwansoo KIM | Salı 09:00 - 10:50 M 202 |
Cuma 09:00 - 09:50 MB 202 | |||||
BA 311 | Yönetim Bilgi Sistemleri | Management Information Systems | 6 | Kwansoo KIM | Çarşamba 09:00 - 10:50 M 102 |
Cuma 10:00 - 10:50 C 303 | |||||
BA 311 | Yönetim Bilgi Sistemleri | Management Information Systems | 6 | Sinan ALPER | Pazartesi 15:00 - 17:50 M 401 |
BA 316 | Liderlik ve Yönetişim | Leadership and Governance | 6 | Burcu GÜNERİ ÇANGARLI | Çarşamba 11:00 - 12:50 C 406 |
Perşembe 11:00 - 11:50 C 208 | |||||
BA 318 | İşletme Etiği | Business Ethics | 6 | Tuğrul Atasoy | Çarşamba 13:00 - 15:50 C 205 |
BA 319 | Müzakere ve Karar Verme Süreci | Negotitation and Decision Making Process | 6 | Tuğrul Atasoy | Salı 09:00 - 11:50 M 102 |
BA 319 | Müzakere ve Karar Verme Süreci | Negotitation and Decision Making Process | 6 | Tuğrul Atasoy | Salı 13:00 - 15:50 M 401 |
BA 324 | Marka Yönetimi | Brand Management | 6 | Aykan CANDEMİR | Çarşamba 12:00 - 14:50 M 301 |
BA 327 | Vergilendirme ve Muhasebe Uygulamaları | Taxation and Accounting Practices | 5 | Mesut Ardan | Perşembe 14:00 - 16:50 A 115 |
BA 340 | Girişimcilik Becerileri | Entrepreneurial Skills | 4 | Halit SOYDAN | Perşembe 13:00 - 15:50 M 105 |
BA 341 | Orta Düzeyde Muhasebe I | Intermediate Accounting I | 6 | Seçil SİGALI | Çarşamba 09:00 - 11:50 A 121 |
BA 402 | İşletme Politikası | Business Policy | 6 | Şükrü Özen | Salı 13:00 - 14:50 M 102 |
Perşembe 10:00 - 10:50 M 405 | |||||
BA 402 | İşletme Politikası | Business Policy | 6 | Şükrü Özen | Çarşamba 13:00 - 14:50 M 304 |
Perşembe 09:00 - 09:50 M 405 | |||||
BA 411 | Üretim Planlaması ve Stok Kontrolü | Production Planning and Inventory Cont. | 6 | Metehan Feridun Sorkun | Perşembe 09:00 - 10:50 C 203 |
Cuma 13:00 - 13:50 C 304 | |||||
BA 413 | Perakende Çevresi | Retail Environment | 5 | Tuğba TUĞRUL | Perşembe 11:00 - 13:50 A 117 |
BA 414 | Perakendeci Müşteri Hizmetlerinin Yönetimi | Customer Relationship Management in Retailing | 8 | Berrin YANGINÖZÜ | Çarşamba 09:00 - 12:50 M 304 |
BA 432 | Finansal Tablolar Analizi | Financial Statement Analysis | 6 | Arıkan Tarık SAYGILI | Salı 15:00 - 16:50 MB 202 |
Çarşamba 16:00 - 16:50 C 403 | |||||
BA 452 | İşletme için Uygulama Atölyesi II | Applied Workshop in Business II | 2 | Burcu GÜNERİ ÇANGARLI | Cumartesi 09:00 - 10:50 |
BA 464 | İş Analitiği ve Büyük Veriye Giriş | Introduction to Business Analytics and Big Data | 6 | Mehmet Gençer | Salı 16:00 - 17:50 A 127 |
Perşembe 13:00 - 14:50 A 127 | |||||
BILT 100 | Bilgisayara Giriş ve Enformasyon Teknolojisi | Introduction to Computer and Information Tech. | 3 | Kenan DEMİREL | Salı 11:00 - 13:50 C 602 |
Cuma 15:00 - 15:50 C 602 | |||||
BLG 154 | Bilgisayar Ofis Programları II | Computer Office Programs II | 3 | Can SAYGINER | Çarşamba 11:00 - 12:50 MB 201 |
BME 210 | Tıbbi Cihaz ve Ürün Temelleri | Principles of Medical Devices and Products | 5 | Burçak Alp | Çarşamba 11:00 - 12:50 C 402 |
Perşembe 13:00 - 14:50 C 204 | |||||
BNK 132 | Bankacılıkta Risk Yönetimi | Bankacılıkta Risk Yönetimi | 5 | Özlem ALP ÇETİN | Pazartesi 15:00 - 17:50 C 504 |
BNK 202 | Bankacılık Hizmet ve Ürünleri | Banking Services and Products | 5 | Burçin ÖNDER | Salı 09:00 - 11:50 M 303 |
BNK 204 | Sigortacılık İşlemleri II | Insurance Transactions II | 5 | Betül ARISOY | Cuma 09:00 - 12:50 M 105 |
BNK 208 | Bankacılık İşlemleri II | Banking Transactions II | 5 | Buket CAN | Pazartesi 09:00 - 11:50 M 502 |
BNK 214 | Dış Ticaret ve Kambiyo İşlemleri | Foreign Trade and Foreign Exchange | 5 | Gediz Gülşen | Çarşamba 09:00 - 11:50 M 210 |
BNK 218 | Risk Yönetimi ve Nakliye Sigortaları | Risk Yönetimi ve Nakliye Sigortaları | 4 | Betül ARISOY | Perşembe 09:00 - 11:50 M 406 |
CDM 102 | Sesler, Görüntüler, Kültürler II | Images, Sounds, Cultures II | 6 | Derya ÖZKAN | Pazartesi 12:00 - 13:50 K 104 |
Perşembe 12:00 - 13:50 K 104 | |||||
CDM 202 | Hareketli Görüntülerin Kuram ve Pratiği II | Theory and Practice of the Moving Image II | 8 | Berk TUĞCU | Salı 15:00 - 17:50 K 102 |
Çarşamba 10:00 - 12:50 K 102 | |||||
CDM 212 | Film Semineri: Gölgede Kalan Sinema II | Film Seminar: A Cinema in the Shade II | 4 | Derya ÖZKAN | Çarşamba 15:00 - 17:50 K 104 |
CDM 302 | Film Yapımı II | Film Production II | 12 | Serkan ŞAVK | Pazartesi 09:00 - 12:50 D 206 |
Perşembe 09:00 - 12:50 K 102 | |||||
CDM 303 | Senaryo Yazımı | Script Writing | 5 | Zehra ZIRAMAN | Pazartesi 11:00 - 12:50 C 405 |
Cuma 13:00 - 14:50 M 303 | |||||
CDM 312 | Film Semineri: Gölgede Kalan Sinema IV | Film Seminar: Cinema in the Shade IV | 4 | Hazal BAYAR | Salı 15:00 - 17:50 D 002 |
CDM 330 | Psikanaliz ve Sinema | Psychoanalysis and Cinema | 4 | Hazal BAYAR | Perşembe 10:00 - 12:50 D 002 |
CDM 330 | Psikanaliz ve Sinema | Psychoanalysis and Cinema | 4 | Hazal BAYAR | Pazartesi 11:00 - 13:50 D 002 |
CDM 360 | Sinematografi, Mizansen ve Yönetmenlik | Cinematography, Mise-en-scene and Directing | 5 | Berk TUĞCU | Salı 12:00 - 13:50 K 102 |
Cuma 15:00 - 16:50 K 102 | |||||
CDM 370 | İleri Yaratıcı Yazarlık | Advanced Creative Writing | 5 | Meriç ERYÜREK | Çarşamba 14:00 - 16:50 C 203 |
CDM 420 | Canlandırma Sineması | Animation Film | 5 | Ali KIZMAZ | Salı 09:00 - 12:50 D 307 |
CDM 443 | Belgesel Sinema Tarihi ve Kuramı | History and Theory of Documentary Film | 4 | Deborah HARDT | Perşembe 15:00 - 17:50 D 002 |
CDM 450 | Dijital Görüntü İşleme Teknikleri ve Özel Efektler | Digital Image Composing Techniques and Special Effects | 5 | Ali KIZMAZ | Çarşamba 09:00 - 10:50 D 207 |
Perşembe 14:00 - 15:50 D 207 | |||||
CDM 452 | Sinema ve Dijital Medya Uyg.Atölye Çalış. II | Applied Workshop in CDM II | 2 | Serkan ŞAVK | Salı 15:00 - 16:50 yok |
CDM 498 | Bitirme Projesi II | Senior Project II | 12 | Serkan ŞAVK | Pazartesi 18:00 - 19:50 K 102 |
Cumartesi 15:00 - 18:50 YOK | |||||
CDM 498 | Bitirme Projesi II | Senior Project II | 12 | Serkan ŞAVK | Pazartesi 16:00 - 17:50 K 102 |
Cumartesi 15:00 - 18:50 YOK | |||||
CE 221 | Veri Yapıları ve Algoritmalar I | Data Structures and Algorithms I | 7 | Süleyman KONDAKÇI | Salı 15:00 - 17:50 M 507 |
Cuma 09:00 - 10:50 C 601 | |||||
CE 222 | Veri Yapıları ve Algoritmalar II | Data Structures and Algorithms II | 7 | Onur Vural | Salı 15:00 - 17:50 M 511 |
Cuma 09:00 - 10:50 C 609 | |||||
CE 223 | Veri Tabanı Sistemleri | Database Systems | 7 | Cem EVRENDİLEK | Pazartesi 09:00 - 11:50 M 202 |
Çarşamba 14:00 - 15:50 C 605 | |||||
CE 223 | Veri Tabanı Sistemleri | Database Systems | 7 | Turhan TUNALI | Pazartesi 09:00 - 11:50 C 205 |
Çarşamba 14:00 - 15:50 C 505 | |||||
CE 223 | Veri Tabanı Sistemleri | Database Systems | 7 | Kaya OĞUZ | Pazartesi 09:00 - 11:50 C 304 |
Cuma 11:00 - 12:50 C 505 | |||||
CE 223 | Veri Tabanı Sistemleri | Database Systems | 7 | Cem EVRENDİLEK | Çarşamba 09:00 - 11:50 M 302 |
Cuma 09:00 - 10:50 C 505 | |||||
CE 223 | Veri Tabanı Sistemleri | Database Systems | 7 | Turhan TUNALI | Çarşamba 09:00 - 11:50 C 502 |
Cuma 09:00 - 10:50 C 605 | |||||
CE 302 | Mikroişlemciler | Microprocessors | 8 | Faezeh Yeganli | Pazartesi 09:00 - 10:50 C 203 |
Çarşamba 12:00 - 13:50 MB 161 | |||||
CE 302 | Mikroişlemciler | Microprocessors | 8 | Faezeh Yeganli | Pazartesi 12:00 - 13:50 C 607 |
Çarşamba 16:00 - 17:50 MB 161 | |||||
CE 306 | Bilgisayar Ağları ve İletişimi | Computer Networks and Communications | 7 | Süleyman KONDAKÇI | Pazartesi 09:00 - 10:50 C 204 |
Perşembe 12:00 - 13:50 C 505 | |||||
CE 306 | Bilgisayar Ağları ve İletişimi | Computer Networks and Communications | 7 | Süleyman KONDAKÇI | Pazartesi 14:00 - 15:50 C 206 |
Perşembe 16:00 - 17:50 C 505 | |||||
CE 308 | Hesaplama Kuramı | Computing Theory | 7 | Kutluhan Erol | Salı 15:00 - 17:50 C 507 |
CE 344 | İleri Otomatik Öğrenme | Advanced Machine Learning | 5 | Kutluhan Erol | Perşembe 14:00 - 16:50 M 405 |
CE 350 | Linux Araçları ve Kabuk Programlama | Linux Utilities and Shell Scripting | 5 | Kaya OĞUZ | Perşembe 09:00 - 11:50 C 204 |
CE 405 | Biyoenformatiğe Giriş | Introduction to Bioinformatics | 5 | Osman Doluca | Çarşamba 09:00 - 11:50 M 405 |
CE 452 | Bilgisayar Mühendisliğinde Uygulamalı Atölye II | Applied Workshop in Computer Engineering II | 2 | Senem KUMOVA METİN | Cuma 18:00 - 19:50 YOK |
CE 466 | Bilgisayarla Görme | Computer Vision | 5 | Devrim Ünay | Cuma 12:00 - 14:50 C 204 |
CE 490 | Dijital Görüntü İşlemeye Giriş | Introduction to Digital Image Processing | 5 | Mehmet Türkan | Çarşamba 14:00 - 16:50 C 408 |
CE 490 | Dijital Görüntü İşlemeye Giriş | Introduction to Digital Image Processing | 5 | Mehmet Türkan | Çarşamba 17:00 - 17:50 C 605 |
Perşembe 14:00 - 15:50 C 307 | |||||
CE 498 | Bitirme Projesi II (Bilgisayar Müh.) | Senior Project II (Computer Eng.) | 10 | Süleyman KONDAKÇI | Pazar 09:00 - 14:50 YOK |
CE 498 | Bitirme Projesi II (Bilgisayar Müh.) | Senior Project II (Computer Eng.) | 10 | Süleyman KONDAKÇI | Cumartesi 09:00 - 14:50 YOK |
CE 498 | Bitirme Projesi II (Bilgisayar Müh.) | Senior Project II (Computer Eng.) | 10 | Kutluhan Erol | Cumartesi 09:00 - 14:50 YOK |
CE 498 | Bitirme Projesi II (Bilgisayar Müh.) | Senior Project II (Computer Eng.) | 10 | Ufuk ÇELİKKAN | Cumartesi 09:00 - 14:50 YOK |
CE 498 | Bitirme Projesi II (Bilgisayar Müh.) | Senior Project II (Computer Eng.) | 10 | Ufuk ÇELİKKAN | Cumartesi 09:00 - 14:50 YOK |
CE 498 | Bitirme Projesi II (Bilgisayar Müh.) | Senior Project II (Computer Eng.) | 10 | Mehmet Türkan | Cumartesi 09:00 - 14:50 YOK |
CE 498 | Bitirme Projesi II (Bilgisayar Müh.) | Senior Project II (Computer Eng.) | 10 | Kaya OĞUZ | Cumartesi 09:00 - 14:50 YOK |
CE 498 | Bitirme Projesi II (Bilgisayar Müh.) | Senior Project II (Computer Eng.) | 10 | Turhan TUNALI | Cumartesi 09:00 - 14:50 YOK |
CE 498 | Bitirme Projesi II (Bilgisayar Müh.) | Senior Project II (Computer Eng.) | 10 | Gazihan ALANKUŞ | Cumartesi 09:00 - 14:50 YOK |
CE 498 | Bitirme Projesi II (Bilgisayar Müh.) | Senior Project II (Computer Eng.) | 10 | Faezeh Yeganli | Cumartesi 09:00 - 14:50 YOK |
CE 498 | Bitirme Projesi II (Bilgisayar Müh.) | Senior Project II (Computer Eng.) | 10 | Faezeh Yeganli | Cumartesi 09:00 - 14:50 YOK |
CE 498 | Bitirme Projesi II (Bilgisayar Müh.) | Senior Project II (Computer Eng.) | 10 | Faezeh Yeganli | Cumartesi 09:00 - 14:50 YOK |
CE 498 | Bitirme Projesi II (Bilgisayar Müh.) | Senior Project II (Computer Eng.) | 10 | Yuriy Mishchenko | Cumartesi 09:00 - 14:50 YOK |
CE 498 | Bitirme Projesi II (Bilgisayar Müh.) | Senior Project II (Computer Eng.) | 10 | Yuriy Mishchenko | Cumartesi 09:00 - 14:50 YOK |
CE 498 | Bitirme Projesi II (Bilgisayar Müh.) | Senior Project II (Computer Eng.) | 10 | Gazihan ALANKUŞ | Cumartesi 09:00 - 14:50 YOK |
CE 498 | Bitirme Projesi II (Bilgisayar Müh.) | Senior Project II (Computer Eng.) | 10 | Gazihan ALANKUŞ | Cumartesi 09:00 - 14:50 YOK |
CE 498 | Bitirme Projesi II (Bilgisayar Müh.) | Senior Project II (Computer Eng.) | 10 | Gazihan ALANKUŞ | Cumartesi 09:00 - 14:50 YOK |
CE 498 | Bitirme Projesi II (Bilgisayar Müh.) | Senior Project II (Computer Eng.) | 10 | İlker KORKMAZ | Cumartesi 09:00 - 14:50 YOK |
CE 498 | Bitirme Projesi II (Bilgisayar Müh.) | Senior Project II (Computer Eng.) | 10 | İlker KORKMAZ | Cumartesi 09:00 - 14:50 YOK |
CE 498 | Bitirme Projesi II (Bilgisayar Müh.) | Senior Project II (Computer Eng.) | 10 | İlker KORKMAZ | Cumartesi 09:00 - 14:50 YOK |
CE 498 | Bitirme Projesi II (Bilgisayar Müh.) | Senior Project II (Computer Eng.) | 10 | Yaşar Güneri ŞAHİN | Cumartesi 09:00 - 14:50 YOK |
CE 498 | Bitirme Projesi II (Bilgisayar Müh.) | Senior Project II (Computer Eng.) | 10 | Mehmet Türkan | Cumartesi 09:00 - 14:50 YOK |
CG 102 | Çocuk Gelişimi II | Child Development II | 5 | BETÜL ÖZKUL CURA | Perşembe 13:00 - 15:50 C 302 |
CG 104 | Özel Eğitim II | Special Education II | 4 | Songül Yasemin ÖZGÜN | Salı 13:00 - 14:50 C 403 |
CG 106 | Mesleki Eğitim ve Uygulama I | Vocational Education and Practice I | 7 | BETÜL ÖZKUL CURA | Pazartesi 10:00 - 14:50 YOK |
Cuma 10:00 - 14:50 YOK | |||||
CG 108 | Çocuk ve Oyun | Child and Game | 3 | HAKAN YILDIZ | Çarşamba 13:00 - 14:50 M 508 |
CG 110 | Özel Öğretim Yöntem ve Teknikleri | Special Teaching Methods And Techniques | 4 | HAKAN YILDIZ | Çarşamba 09:00 - 11:50 M 409 |
CG 112 | Çocukla İletişim | Communication With Children | 4 | BETÜL ÖZKUL CURA | Salı 09:00 - 11:50 M 101 |
CG 202 | Mesleki Eğitim ve Uygulama III | Vocational Education and Practice III | 7 | Songül Yasemin ÖZGÜN | Pazartesi 10:00 - 14:50 YOK |
Cuma 10:00 - 14:50 YOK | |||||
CG 204 | Çocuk Ruh Sağlığı | Child’s Mental Health | 4 | Songül Yasemin ÖZGÜN | Perşembe 09:00 - 11:50 D 314 |
CG 206 | Çocukta Sanat ve Yaratıcılık | Art and Creativity in Child | 3 | EZGİ ORAL | Çarşamba 09:00 - 11:50 YB 106 |
CG 209 | Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları | Child Health and Diseases | 4 | GÖNÜL DİNÇ HORASAN | Perşembe 13:00 - 15:50 C 208 |
CG 210 | Çocuk, Bilim ve Teknoloji | Child, Science and Technology | 3 | EZGİ ORAL | Salı 12:00 - 14:50 M 508 |
CG 213 | Çocuk ve Müzik | Child and Music | 3 | EZGİ ORAL | Çarşamba 14:00 - 16:50 YB 106 |
CG 214 | Çocuk ve Çevre | Child and Enviroment | 3 | BETÜL ÖZKUL CURA | Salı 15:00 - 16:50 M 110 |
CG 215 | Beden Eğitimi | Physical Education | 3 | HAKAN YILDIZ | Perşembe 13:00 - 15:50 YB 106 |
CG 218 | Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik | Psychological Counseling and Guidance | 3 | Songül Yasemin ÖZGÜN | Perşembe 16:00 - 17:50 M 109 |
CHEM 100 | Genel Kimya | General Chemistry | 6 | Hümeyra Taşkent Sezgin | Pazartesi 09:00 - 10:50 C 402 |
Çarşamba 09:00 - 10:50 C 402 | |||||
CHEM 100 | Genel Kimya | General Chemistry | 6 | Zeynep Fırtına Karagonlar | Pazartesi 09:00 - 10:50 C 305 |
Çarşamba 09:00 - 10:50 C 305 | |||||
CHEM 100 | Genel Kimya | General Chemistry | 6 | Cihangir Yandım | Pazartesi 09:00 - 10:50 C 302 |
Çarşamba 09:00 - 10:50 C 302 | |||||
CHEM 100 | Genel Kimya | General Chemistry | 6 | Fatma Pınar Gördesli Duatepe | Pazartesi 14:00 - 15:50 M 102 |
Çarşamba 14:00 - 15:50 M 102 | |||||
CHEM 100 | Genel Kimya | General Chemistry | 6 | Hümeyra Taşkent Sezgin | Pazartesi 14:00 - 15:50 M 205 |
Çarşamba 14:00 - 15:50 M 205 | |||||
CHEM 100 | Genel Kimya | General Chemistry | 6 | Cihangir Yandım | Pazartesi 14:00 - 15:50 C 503 |
Çarşamba 14:00 - 15:50 C 503 | |||||
CHN 101 | Çince I | Chinese Language I | 4 | Yuan PENG | Salı 09:00 - 10:50 AB 120 |
Perşembe 09:00 - 10:50 AB 120 | |||||
CHN 102 | Çince II | Chinese Language II | 4 | Yuan PENG | Salı 12:00 - 13:50 AB 120 |
Perşembe 12:00 - 13:50 AB 120 | |||||
CHN 201 | Çince III | Chinese Language III | 4 | Yuan PENG | Çarşamba 09:00 - 10:50 AB 120 |
Cuma 12:00 - 13:50 AB 120 | |||||
CHN 202 | Çince IV | Chinese Language IV | 4 | Yuan PENG | Pazartesi 12:00 - 13:50 AB 120 |
Çarşamba 12:00 - 13:50 AB 120 | |||||
CHN 402 | Çince VIII | Chinese Language VIII | 4 | Yuan PENG | Pazartesi 15:00 - 16:50 AB 120 |
Salı 14:00 - 15:50 AB 120 | |||||
CIVE 102 | Mühendislik Kavramları ve Çözümleri | Engineering Concepts and Solutions | 6 | Aslı Çoban | Pazartesi 13:00 - 14:50 M 101 |
Çarşamba 11:00 - 11:50 C 607 | |||||
CIVE 102 | Mühendislik Kavramları ve Çözümleri | Engineering Concepts and Solutions | 6 | Aslı Çoban | Pazartesi 15:00 - 15:50 M 305 |
Çarşamba 09:00 - 10:50 MB 202 | |||||
CIVE 201 | Mühendislik Mekaniği I: Statik | Engineering Mechanics I: Statics | 6 | Mehmet Şükrü Güney | Çarşamba 13:00 - 15:50 C 308 |
CIVE 201 | Mühendislik Mekaniği I: Statik | Engineering Mechanics I: Statics | 6 | Mehmet Bakır Bozkurt | Salı 09:00 - 11:50 M 209 |
CIVE 202 | Teknik Çizim | Technical Drawing | 4 | Aslı BOR TÜRKBEN | Çarşamba 09:00 - 11:50 C 601 |
CIVE 202 | Teknik Çizim | Technical Drawing | 4 | Aslı BOR TÜRKBEN | Perşembe 09:00 - 11:50 C 601 |
CIVE 202 | Teknik Çizim | Technical Drawing | 4 | Abidin Levent TÜRKBEN | Cuma 15:00 - 17:50 C 601 |
CIVE 204 | Mühendislik Mekaniği II: Dinamik | Engineering Mechanics II: Dynamics | 6 | İzzet Murat Akşit | Pazartesi 14:00 - 15:50 M 105 |
Salı 15:00 - 15:50 C 207 | |||||
CIVE 204 | Mühendislik Mekaniği II: Dinamik | Engineering Mechanics II: Dynamics | 6 | İzzet Murat Akşit | Salı 14:00 - 14:50 C 408 |
Perşembe 16:00 - 17:50 M 404 | |||||
CIVE 204 | Mühendislik Mekaniği II: Dinamik | Engineering Mechanics II: Dynamics | 6 | İzzet Murat Akşit | Pazartesi 16:00 - 16:50 C 203 |
Salı 16:00 - 17:50 C 307 | |||||
CIVE 206 | Mukavemet | Strength of Materials | 6 | Volkan Pehlivanoğlu | Pazartesi 12:00 - 13:50 C 406 |
Çarşamba 11:00 - 11:50 M 105 | |||||
CIVE 206 | Mukavemet | Strength of Materials | 6 | Aslı Çoban | Salı 09:00 - 10:50 C 502 |
Cuma 09:00 - 09:50 M 301 | |||||
CIVE 206 | Mukavemet | Strength of Materials | 6 | Aslı Çoban | Salı 12:00 - 13:50 C 402 |
Cuma 10:00 - 10:50 M 301 | |||||
CIVE 208 | Akışkanlar Mekaniği | Fluid Mechanics | 6 | Aslı BOR TÜRKBEN | Pazartesi 09:00 - 11:50 M 405 |
CIVE 208 | Akışkanlar Mekaniği | Fluid Mechanics | 6 | Mehmet Şükrü Güney | Pazartesi 09:00 - 11:50 M 102 |
CIVE 208 | Akışkanlar Mekaniği | Fluid Mechanics | 6 | Mehmet Şükrü Güney | Çarşamba 09:00 - 11:50 C 303 |
CIVE 208 | Akışkanlar Mekaniği | Fluid Mechanics | 6 | Mehmet Şükrü Güney | Salı 16:00 - 18:50 C 503 |
CIVE 302 | Betonarme | Reinforced Concrete | 6 | Sadık Can Girgin | Çarşamba 09:00 - 11:50 M 104 |
CIVE 302 | Betonarme | Reinforced Concrete | 6 | Sadık Can Girgin | Çarşamba 13:00 - 15:50 M 104 |
CIVE 304 | Çelik Yapı Tasarımı | Structural Steel Design | 6 | Doruk Yormaz | Cuma 09:00 - 11:50 C 305 |
CIVE 304 | Çelik Yapı Tasarımı | Structural Steel Design | 6 | Doruk Yormaz | Cuma 13:00 - 15:50 C 303 |
CIVE 412 | İleri Çelik Tasarımı | Advanced Steel Design | 6 | Mehmet Bakır Bozkurt | Salı 09:00 - 11:50 M 209 |
CIVE 416 | Yapısal Analiz | Structural Analysis | 6 | Mehmet Bakır Bozkurt | Salı 13:00 - 15:50 M 104 |
CIVE 420 | İleri Yapı Statiği | Advanced Structural Analysis | 6 | Özgür ÖZÇELİK | Pazartesi 13:00 - 15:50 M 209 |
CIVE 498 | Bitirme Projesi II | Senior Project II | 6 | Carmen Amaddeo | Pazar 09:00 - 14:50 YOK |
CIVE 498 | Bitirme Projesi II | Senior Project II | 6 | Carmen Amaddeo | Cumartesi 09:00 - 14:50 YOK |
CIVE 498 | Bitirme Projesi II | Senior Project II | 6 | Carmen Amaddeo | Cumartesi 09:00 - 14:50 YOK |
CIVE 498 | Bitirme Projesi II | Senior Project II | 6 | Carmen Amaddeo | Cumartesi 09:00 - 14:50 YOK |
CIVE 498 | Bitirme Projesi II | Senior Project II | 6 | Carmen Amaddeo | Cumartesi 09:00 - 14:50 YOK |
CIVE 498 | Bitirme Projesi II | Senior Project II | 6 | Carmen Amaddeo | Cumartesi 09:00 - 14:50 YOK |
CIVE 498 | Bitirme Projesi II | Senior Project II | 6 | Carmen Amaddeo | Cumartesi 09:00 - 14:50 YOK |
CIVE 498 | Bitirme Projesi II | Senior Project II | 6 | Carmen Amaddeo | Cumartesi 09:00 - 14:50 YOK |
CIVE 498 | Bitirme Projesi II | Senior Project II | 6 | Carmen Amaddeo | Cumartesi 09:00 - 14:50 YOK |
CIVE 498 | Bitirme Projesi II | Senior Project II | 6 | Carmen Amaddeo | Cumartesi 09:00 - 14:50 YOK |
CIVE 498 | Bitirme Projesi II | Senior Project II | 6 | Carmen Amaddeo | Cumartesi 09:00 - 14:50 YOK |
CIVE 498 | Bitirme Projesi II | Senior Project II | 6 | Carmen Amaddeo | Cumartesi 09:00 - 14:50 YOK |
CIVE 498 | Bitirme Projesi II | Senior Project II | 6 | Carmen Amaddeo | Cumartesi 09:00 - 14:50 YOK |
CIVE 498 | Bitirme Projesi II | Senior Project II | 6 | Carmen Amaddeo | Cumartesi 09:00 - 14:50 YOK |
CIVE 498 | Bitirme Projesi II | Senior Project II | 6 | Carmen Amaddeo | Cumartesi 09:00 - 14:50 YOK |
CIVE 498 | Bitirme Projesi II | Senior Project II | 6 | Aslı BOR TÜRKBEN | Cumartesi 09:00 - 14:50 YOK |
CIVE 498 | Bitirme Projesi II | Senior Project II | 6 | Aslı BOR TÜRKBEN | Cumartesi 09:00 - 14:50 YOK |
CLM 102 | Beslenme İlkeleri ve Menü Planlama | Principles of Nutrition and Menu Planning | 6 | Işık GÜLÇUBUK | Çarşamba 12:00 - 14:50 A 1 |
CLM 104 | Günümüz Mutfak Kültürleri | Contemporary Culinary Cultures | 6 | SELİN İŞEVCAN | Pazartesi 09:00 - 12:50 MB 203 |
CLM 104 | Günümüz Mutfak Kültürleri | Contemporary Culinary Cultures | 6 | SELİN İŞEVCAN | Pazartesi 14:00 - 17:50 MB 203 |
CLM 200 | Türk Mutfak Kültürü | Turkish Culinary Culture | 6 | Banu ÖZDEN | Çarşamba 16:00 - 18:50 C 205 |
CLM 202 | Yiyecek ve İçecek Yönetimi | Food and Beverage Management | 5 | Osman Nuri ÖZDOĞAN | Cuma 13:00 - 15:50 M 105 |
CLM 204 | İçecek Kültürü | Beverage Culture | 4 | Betül ÖZTÜRK | Salı 16:00 - 18:50 C 204 |
CLM 206 | Gıda Bilimi | Food Science | 6 | Betül ÖZTÜRK | Pazartesi 15:00 - 16:50 M 201 |
Salı 13:00 - 13:50 M 301 | |||||
CLM 212 | Fırınlama Teknikleri | Baking Techniques | 5 | Semen ÖNER | Salı 14:00 - 16:50 YM 01 |
CLM 302 | Profesyonel Beceri Laboratuvarı II | Professional Skills Laboratory II | 6 | AYŞE ARSAN | Salı 15:00 - 16:50 A 122 |
Çarşamba 09:00 - 14:50 MB 204 | |||||
CLM 302 | Profesyonel Beceri Laboratuvarı II | Professional Skills Laboratory II | 6 | Betül ÖZTÜRK | Salı 09:00 - 10:50 A 119 |
Perşembe 09:00 - 14:50 MB 204 | |||||
CLM 304 | Soğuk Mutfak | Garde Manger | 4 | Selcen Merve DABAĞ | Salı 09:00 - 11:50 MB 203 |
CLM 304 | Soğuk Mutfak | Garde Manger | 4 | Selcen Merve DABAĞ | Salı 13:00 - 15:50 MB 203 |
CLM 306 | Avrupa Mutfakları | European Cuisine | 5 | Selcen Merve DABAĞ | Çarşamba 09:00 - 12:50 MB 203 |
CLM 330 | Mutfak End. Bilgisayar Uygulamaları | Computer Applications in Culinary Industry | 5 | Osman Nuri ÖZDOĞAN | Cuma 09:00 - 11:50 MB 201 |
CLM 400 | Şarap Bilimi | Oenology | 5 | Işık GÜLÇUBUK | Çarşamba 16:00 - 18:50 MB 202 |
CLM 404 | Profesyonel Beceri Laboratuvarı IV | Professional Skills Laboratory IV | 6 | Sinem TÜRTAT | Pazartesi 09:00 - 14:50 MB 204 |
CLM 404 | Profesyonel Beceri Laboratuvarı IV | Professional Skills Laboratory IV | 6 | AYŞE ARSAN | Salı 09:00 - 14:50 MB 204 |
CLM 405 | Restoran Yönetimi | Restaurant Management | 5 | SELİN İŞEVCAN | Çarşamba 13:00 - 15:50 M 209 |
CLM 410 | Ekmek Yapımı | Bread Making | 5 | Semen ÖNER | Pazartesi 09:00 - 12:50 YM 02 |
CLM 412 | Ziyafet Organizasyonu ve Yönetimi | Banquet Organization and Management | 5 | SELİN İŞEVCAN | Perşembe 13:00 - 15:50 M 510 |
CLM 412 | Ziyafet Organizasyonu ve Yönetimi | Banquet Organization and Management | 5 | SELİN İŞEVCAN | Cuma 09:00 - 11:50 M 501 |
CLM 420 | İleri Pastacılık | Advanced Pastry | 5 | Semen ÖNER | Pazartesi 14:00 - 17:50 YM 02 |
CLM 420 | İleri Pastacılık | Advanced Pastry | 5 | Semen ÖNER | Salı 09:00 - 12:50 YM 01 |
CLM 444 | Şeker Süsleme ve Çikolata | Sugarcraft and Chocolate | 5 | Melike KONDAY | Salı 09:00 - 12:50 YM 02 |
CLM 450 | Amerika Mutfakları | American Cuisine | 5 | AYŞE ARSAN | Çarşamba 15:00 - 18:50 MB 204 |
CLM 470 | Yöresel Türk Mutfakları | Regional Turkish Cuisine | 5 | Ahmet GÜZELYAĞDÖKEN | Perşembe 09:00 - 12:50 MB 203 |
CLM 488 | Mutfak Tarihinde Eğilimler | Trends in Culinary History | 5 | Banu ÖZDEN | Çarşamba 13:00 - 15:50 E 203 |
CLM 498 | Mezuniyet Projesi | Graduation Project | 4 | Sırma GÜVEN | Cumartesi 10:00 - 13:50 MB 203 |
CLM 498 | Mezuniyet Projesi | Graduation Project | 4 | Betül ÖZTÜRK | Cumartesi 10:00 - 13:50 MB 203 |
CLM 498 | Mezuniyet Projesi | Graduation Project | 4 | Osman Nuri ÖZDOĞAN | Cumartesi 10:00 - 13:50 MB 203 |
CLM 498 | Mezuniyet Projesi | Graduation Project | 4 | Işık GÜLÇUBUK | Cumartesi 10:00 - 13:50 MB 203 |
CLM 498 | Mezuniyet Projesi | Graduation Project | 4 | SELİN İŞEVCAN | Cumartesi 10:00 - 13:50 MB 203 |
DM 302 | Tasarım Projesi Yönetimi I | Design Project Management I | 6 | Onur MENGİ | Pazartesi 14:00 - 16:50 D 211 |
Perşembe 14:00 - 16:50 D 211 | |||||
DM 498 | Bitirme Projesi | Graduation Project | 14 | Can ÖZCAN | Salı 09:00 - 12:50 D 111 |
Cuma 09:00 - 12:50 D 111 | |||||
DT 102 | Dış Ticarette Belgeler, Ödeme Şekilleri, Incoterms | Docs. of Foreign Trade, Paym.Types&Incoterms | 4 | Türkan PÖĞÜN CİĞEROĞLU | Salı 15:00 - 17:50 A 1 |
DT 102 | Dış Ticarette Belgeler, Ödeme Şekilleri, Incoterms | Docs. of Foreign Trade, Paym.Types&Incoterms | 4 | Türkan PÖĞÜN CİĞEROĞLU | Perşembe 12:00 - 14:50 M 01 |
DT 130 | Dış Ticaret Mevzuatı | Foreign Trade Legislations | 4 | Ömer PESEN | Perşembe 15:00 - 16:50 C 607 |
DT 130 | Dış Ticaret Mevzuatı | Foreign Trade Legislations | 4 | Ömer PESEN | Perşembe 17:00 - 18:50 C 603 |
DT 202 | İhracatta Planlamanın Temel Unsurları | Key Elements of Planning Exports | 5 | Ömer PESEN | Çarşamba 15:00 - 17:50 A 1 |
DT 204 | Dış Ticarette Pazarlama Araştırmaları | Foreign Trade Marketing Research | 6 | Gediz Gülşen | Salı 13:00 - 13:50 M 01 |
Cuma 12:00 - 14:50 M 01 | |||||
DT 206 | Lojistik ve Perakende Yönetimi | Logistics and Retail Management | 5 | Berrin YANGINÖZÜ | Pazartesi 16:00 - 18:50 A 2 |
DT 208 | Dış Ticaret ve Hizmet Sektörü | Foreign Trade and Service Sector | 5 | Servet GİRGİN | Salı 16:00 - 18:50 M 01 |
DT 212 | Mesleki Gelişim Etkinlikleri II | Professional Development Activities II | 2 | Burçin ÖNDER | Perşembe 17:00 - 18:50 A 1 |
ECON 100 | Ekonominin İlkeleri | Principles of Economics | 6 | Metin KARADAĞ | Perşembe 09:00 - 11:50 C 305 |
ECON 100 | Ekonominin İlkeleri | Principles of Economics | 6 | Metin KARADAĞ | Perşembe 13:00 - 15:50 C 507 |
ECON 100 | Ekonominin İlkeleri | Principles of Economics | 6 | Mustafa Erdem Özgür | Salı 09:00 - 11:50 C 206 |
ECON 100 | Ekonominin İlkeleri | Principles of Economics | 6 | İDİL GÖKSEL | Pazartesi 09:00 - 10:50 M 305 |
Çarşamba 09:00 - 09:50 M 204 | |||||
ECON 100 | Ekonominin İlkeleri | Principles of Economics | 6 | Alper DUMAN | Pazartesi 09:00 - 10:50 MB 202 |
Çarşamba 09:00 - 09:50 C 205 | |||||
ECON 101 | Mikroekonominin İlkeleri | Principles of Microeconomics | 6 | Dilara Kılınç | Salı 14:00 - 16:50 C 404 |
ECON 101 | Mikroekonominin İlkeleri | Principles of Microeconomics | 6 | Dilara Kılınç | Çarşamba 15:00 - 17:50 M 109 |
ECON 102 | Makroekonominin İlkeleri | Principles of Macroeconomics | 6 | Gül ERTAN ÖZGÜZER | Pazartesi 13:00 - 14:50 C 504 |
Perşembe 13:00 - 13:50 C 603 | |||||
ECON 102 | Makroekonominin İlkeleri | Principles of Macroeconomics | 6 | Gül ERTAN ÖZGÜZER | Salı 10:00 - 11:50 C 404 |
Perşembe 11:00 - 11:50 C 203 | |||||
ECON 102 | Makroekonominin İlkeleri | Principles of Macroeconomics | 6 | Gül ERTAN ÖZGÜZER | Salı 14:00 - 15:50 C 402 |
Perşembe 14:00 - 14:50 C 408 | |||||
ECON 102 | Makroekonominin İlkeleri | Principles of Macroeconomics | 6 | Sıtkı Değer ERYAR | Pazartesi 11:00 - 12:50 C 407 |
Çarşamba 12:00 - 12:50 C 308 | |||||
ECON 102 | Makroekonominin İlkeleri | Principles of Macroeconomics | 6 | Sıtkı Değer ERYAR | Pazartesi 14:00 - 15:50 C 204 |
Çarşamba 14:00 - 14:50 C 307 | |||||
ECON 102 | Makroekonominin İlkeleri | Principles of Macroeconomics | 6 | Oğuz ESEN | Salı 09:00 - 10:50 C 303 |
Perşembe 11:00 - 11:50 C 302 | |||||
ECON 102 | Makroekonominin İlkeleri | Principles of Macroeconomics | 6 | Oğuz ESEN | Salı 14:00 - 15:50 C 205 |
Perşembe 14:00 - 14:50 C 303 | |||||
ECON 102 | Makroekonominin İlkeleri | Principles of Macroeconomics | 6 | Hadi Sacit AKDEDE | Pazartesi 11:00 - 13:50 C 501 |
ECON 102 | Makroekonominin İlkeleri | Principles of Macroeconomics | 6 | Sedef AKGÜNGÖR | Salı 09:00 - 11:50 C 501 |
ECON 102 | Makroekonominin İlkeleri | Principles of Macroeconomics | 6 | Sedef AKGÜNGÖR | Salı 14:00 - 16:50 M 101 |
ECON 140 | Sağlık Ekonomisine Giriş | Introduction to Health Economics | 6 | GÜLDEM ATABAY ŞANLI | Pazartesi 10:00 - 12:50 M 401 |
ECON 140 | Sağlık Ekonomisine Giriş | Introduction to Health Economics | 6 | GÜLDEM ATABAY ŞANLI | Pazartesi 14:00 - 16:50 C 507 |
ECON 140 | Sağlık Ekonomisine Giriş | Introduction to Health Economics | 6 | GÜLDEM ATABAY ŞANLI | Çarşamba 10:00 - 12:50 C 403 |
ECON 140 | Sağlık Ekonomisine Giriş | Introduction to Health Economics | 6 | GÜLDEM ATABAY ŞANLI | Çarşamba 15:00 - 17:50 C 401 |
ECON 202 | Makroekonomi Teorisi | Theory of Macroeconomics | 6 | İ Hakan YETKİNER | Salı 14:00 - 15:50 C 307 |
Perşembe 14:00 - 14:50 C 403 | |||||
ECON 206 | Fiyat Teorisi | Price Theory | 5 | İDİL GÖKSEL | Salı 09:00 - 11:50 C 507 |
ECON 208 | Kamu Maliyesi | Public Finance | 5 | Hadi Sacit AKDEDE | Pazartesi 15:00 - 17:50 C 407 |
ECON 212 | Mikroekonomi Teorisi II | Theory of Microeconomics II | 5 | İDİL GÖKSEL | Salı 09:00 - 11:50 C 507 |
ECON 303 | Para ve Banka | Money and Banking | 6 | Halit SOYDAN | Cuma 12:00 - 14:50 C 603 |
ECON 304 | Para Teorisi ve Politikası | Monetary Theory and Policy | 4 | Halit SOYDAN | Çarşamba 13:00 - 15:50 C 403 |
ECON 306 | Uluslararası Ekonomi II | International Economics II | 6 | Sıtkı Değer ERYAR | Salı 12:00 - 13:50 D 316 |
Perşembe 12:00 - 12:50 C 204 | |||||
ECON 405 | Ekonomik Büyüme | Economic Growth | 6 | İ Hakan YETKİNER | Salı 16:00 - 17:50 C 402 |
Perşembe 16:00 - 16:50 C 503 | |||||
ECON 407 | Uygulamalı İktisadi Analiz | Applied Economic Topics | 6 | SERDAR SAYAN | Cuma 13:00 - 15:50 C 306 |
ECON 418 | Oyun Teorisi | Game Theory | 6 | Alper DUMAN | Salı 14:00 - 15:50 C 503 |
Perşembe 14:00 - 14:50 C 304 | |||||
ECON 451 | Uygulamalı Ekonomi Atölyesi I | Applied Workshop in Economics I | 2 | Oğuz ESEN | Cumartesi 15:00 - 16:50 YOK |
ECON 452 | Uygulamalı Ekonomi Atölyesi II | Applied Workshop in Economics II | 2 | Oğuz ESEN | Cuma 15:00 - 16:50 A 117 |
ECON 496 | Seminer | Seminar in Economics | 8 | Alper DUMAN | Pazartesi 16:00 - 18:50 M 308 |
ECON 496 | Seminer | Seminar in Economics | 8 | Oğuz ESEN | Pazartesi 16:00 - 18:50 A 118 |
EEE 202 | Elektrik Devreleri II | Electric Circuits II | 6 | Mehmet KUNTALP | Pazartesi 09:00 - 11:50 C 507 |
Salı 14:00 - 15:50 MB 161 | |||||
EEE 202 | Elektrik Devreleri II | Electric Circuits II | 6 | Bülent Bilir | Salı 11:00 - 12:50 MB 161 |
Çarşamba 09:00 - 11:50 A 1 | |||||
EEE 202 | Elektrik Devreleri II | Electric Circuits II | 6 | Bülent Bilir | Çarşamba 09:00 - 11:50 A 1 |
Cuma 11:00 - 12:50 MB 161 | |||||
EEE 206 | Elektroniğe Giriş | Introduction to Electronics | 5 | Pınar Oğuz Ekim | Pazartesi 14:00 - 15:50 C 502 |
Perşembe 09:00 - 10:50 MB 161 | |||||
EEE 206 | Elektroniğe Giriş | Introduction to Electronics | 5 | Pınar Oğuz Ekim | Pazartesi 12:00 - 13:50 M 103 |
Çarşamba 09:00 - 10:50 MB 161 | |||||
EEE 232 | Mikroelektronik Aygıtlar ve Devreler | Microelectronic Devices and Circuits | 6 | Pınar Oğuz Ekim | Salı 16:00 - 17:50 MB 161 |
Perşembe 09:00 - 10:50 C 403 | |||||
EEE 232 | Mikroelektronik Aygıtlar ve Devreler | Microelectronic Devices and Circuits | 6 | Raheleh Eslampanah | Perşembe 16:00 - 17:50 MB 161 |
Cuma 09:00 - 10:50 C 302 | |||||
EEE 232 | Mikroelektronik Aygıtlar ve Devreler | Microelectronic Devices and Circuits | 6 | Pınar Oğuz Ekim | Çarşamba 14:00 - 15:50 C 407 |
Perşembe 14:00 - 15:50 MB 161 | |||||
EEE 242 | Sayısal Tasarım | Digital Design | 5 | Levent EREN | Pazartesi 16:00 - 17:50 MB 161 |
Salı 09:00 - 10:50 C 202 | |||||
EEE 242 | Sayısal Tasarım | Digital Design | 5 | Faezeh Yeganli | Pazartesi 14:00 - 15:50 MB 161 |
Salı 09:00 - 10:50 C 607 | |||||
EEE 242 | Sayısal Tasarım | Digital Design | 5 | Faezeh Yeganli | Cuma 09:00 - 12:50 MB 161 |
EEE 282 | Mühendislik Matematiği II | Engineering Mathematics II | 5 | Beno KURYEL | Pazartesi 12:00 - 13:50 C 507 |
Çarşamba 12:00 - 13:50 C 507 | |||||
EEE 282 | Mühendislik Matematiği II | Engineering Mathematics II | 5 | Devrim Ünay | Salı 11:00 - 12:50 C 603 |
Perşembe 11:00 - 12:50 C 603 | |||||
EEE 282 | Mühendislik Matematiği II | Engineering Mathematics II | 5 | Devrim Ünay | Pazartesi 12:00 - 13:50 C 404 |
Çarşamba 12:00 - 13:50 C 404 | |||||
EEE 302 | Haberleşmenin İlkeleri | Principles of Communication | 7 | Türker İNCE | Pazartesi 13:00 - 14:50 C 505 |
Salı 11:00 - 12:50 C 304 | |||||
EEE 302 | Haberleşmenin İlkeleri | Principles of Communication | 7 | Türker İNCE | Pazartesi 16:00 - 17:50 C 505 |
Perşembe 13:00 - 14:50 C 401 | |||||
EEE 307 | Elektrik Enerjisi Dönüşümü | Electric Enegy Conversion | 6 | Levent EREN | Çarşamba 11:00 - 12:50 C 603 |
Perşembe 12:00 - 13:50 C 604 | |||||
EEE 322 | Mühendislik Eletromanyetiği | Engineering Electromagnetics | 6 | Diaa GADELMAVLA | Çarşamba 09:00 - 10:50 C 406 |
Perşembe 15:00 - 16:50 C 202 | |||||
EEE 322 | Mühendislik Eletromanyetiği | Engineering Electromagnetics | 6 | Diaa GADELMAVLA | Pazartesi 11:00 - 12:50 C 402 |
Cuma 09:00 - 10:50 C 206 | |||||
EEE 332 | Sayısal Elektronik | Digital Electronics | 8 | Murat AŞKAR | Pazartesi 12:00 - 13:50 MB 161 |
Salı 14:00 - 15:50 C 301 | |||||
Çarşamba 13:00 - 13:50 C 206 | |||||
EEE 332 | Sayısal Elektronik | Digital Electronics | 8 | Raheleh Eslampanah | Salı 09:00 - 10:50 MB 161 |
Salı 14:00 - 15:50 M 304 | |||||
Çarşamba 13:00 - 13:50 C 203 | |||||
EEE 332 | Sayısal Elektronik | Digital Electronics | 8 | Murat AŞKAR | Salı 14:00 - 15:50 C 301 |
Çarşamba 13:00 - 15:50 C 206 | |||||
EEE 332 | Sayısal Elektronik | Digital Electronics | 8 | Raheleh Eslampanah | Pazartesi 09:00 - 10:50 MB 161 |
Salı 14:00 - 15:50 M 304 | |||||
Çarşamba 13:00 - 13:50 C 203 | |||||
EEE 413 | Sayısal İşaret İşleme | Digital Signal Processing | 6 | Mehmet Türkan | Çarşamba 09:00 - 10:50 C 607 |
Perşembe 12:00 - 13:50 C 601 | |||||
EEE 420 | HDL (Donanım Tasarım Dili) ile FPGA (Yerinde Programlanabilen Kapı Dizisi) Tasar | FPGA (Field Programmable Gate Array) Design Using HDL (Harware Decription Langua | 6 | Raheleh Eslampanah | Pazartesi 14:00 - 15:50 M 403 |
Cuma 13:00 - 14:50 MB 161 | |||||
EEE 432 | Cihazlar ve Ölçme | Measurement and Instrumentation | 6 | Süha Bayındır | Çarşamba 13:00 - 14:50 C 306 |
Cuma 15:00 - 16:50 MB 161 | |||||
EEE 452 | Elektrik-Elektronik Müh. Uyg. Atölye II | Applied Workshop in Electrical-Electronics Engineering II | 2 | Senem KUMOVA METİN | Cuma 18:00 - 19:50 YOK |
EEE 471 | Yüksek Gerilim Mühendisliği | High Voltage Engineering | 5 | Bülent Bilir | Perşembe 09:00 - 11:50 C 303 |
EEE 498 | Bitirme Projesi II | Senior Project II | 6 | Murat AŞKAR | Cumartesi 09:00 - 14:50 YOK |
EEE 498 | Bitirme Projesi II | Senior Project II | 6 | Murat AŞKAR | Cumartesi 09:00 - 14:50 YOK |
EEE 498 | Bitirme Projesi II | Senior Project II | 6 | Süha Bayındır | Cumartesi 09:00 - 14:50 YOK |
EEE 498 | Bitirme Projesi II | Senior Project II | 6 | Mehmet Türkan | Cumartesi 09:00 - 14:50 YOK |
EEE 498 | Bitirme Projesi II | Senior Project II | 6 | Levent EREN | Cumartesi 09:00 - 14:50 YOK |
EEE 498 | Bitirme Projesi II | Senior Project II | 6 | Raheleh Eslampanah | Cumartesi 09:00 - 14:50 YOK |
EEE 498 | Bitirme Projesi II | Senior Project II | 6 | Bülent Bilir | Cumartesi 09:00 - 14:50 YOK |
EEE 498 | Bitirme Projesi II | Senior Project II | 6 | Diaa GADELMAVLA | Cumartesi 09:00 - 14:50 YOK |
EEE 498 | Bitirme Projesi II | Senior Project II | 6 | Bülent Bilir | Cumartesi 09:00 - 14:50 YOK |
EEE 498 | Bitirme Projesi II | Senior Project II | 6 | Diaa GADELMAVLA | Cumartesi 09:00 - 14:50 YOK |
EEE 498 | Bitirme Projesi II | Senior Project II | 6 | Türker İNCE | Cumartesi 09:00 - 14:50 YOK |
EEE 498 | Bitirme Projesi II | Senior Project II | 6 | Mehmet Türkan | Cumartesi 09:00 - 14:50 YOK |
ENG 102 | İngilizcede Akademik Beceriler II | Academic Skills in English II | 4 | Richard Giles SMITH | Pazartesi 11:00 - 12:50 E 110 |
Çarşamba 13:00 - 14:50 E 201 | |||||
ENG 102 | İngilizcede Akademik Beceriler II | Academic Skills in English II | 4 | Richard Giles SMITH | Pazartesi 16:00 - 17:50 M 507 |
Çarşamba 15:00 - 16:50 E 110 | |||||
ENG 102 | İngilizcede Akademik Beceriler II | Academic Skills in English II | 4 | Richard Giles SMITH | Çarşamba 09:00 - 10:50 E 111 |
Cuma 16:00 - 17:50 M 507 | |||||
ENG 102 | İngilizcede Akademik Beceriler II | Academic Skills in English II | 4 | BEGÜM GÖKNİL | Salı 16:00 - 17:50 E 206 |
Cuma 14:00 - 15:50 M 307 | |||||
ENG 102 | İngilizcede Akademik Beceriler II | Academic Skills in English II | 4 | Anita AFACAN | Salı 09:00 - 10:50 M 507 |
Perşembe 11:00 - 12:50 E 104 | |||||
ENG 102 | İngilizcede Akademik Beceriler II | Academic Skills in English II | 4 | Anita AFACAN | Salı 11:00 - 12:50 M 202 |
Cuma 13:00 - 14:50 E 105 | |||||
ENG 102 | İngilizcede Akademik Beceriler II | Academic Skills in English II | 4 | Anita AFACAN | Salı 16:00 - 17:50 M 510 |
Cuma 09:00 - 10:50 E 113 | |||||
ENG 102 | İngilizcede Akademik Beceriler II | Academic Skills in English II | 4 | Anita AFACAN | Çarşamba 16:00 - 17:50 E 112 |
Cuma 16:00 - 17:50 M 501 | |||||
ENG 102 | İngilizcede Akademik Beceriler II | Academic Skills in English II | 4 | Nil WILSING | Salı 09:00 - 10:50 E 112 |
Perşembe 11:00 - 12:50 E 101 | |||||
ENG 102 | İngilizcede Akademik Beceriler II | Academic Skills in English II | 4 | Ege Tuvay | Pazartesi 15:00 - 16:50 M 505 |
Çarşamba 10:00 - 11:50 E 109 | |||||
ENG 102 | İngilizcede Akademik Beceriler II | Academic Skills in English II | 4 | Nil WILSING | Pazartesi 09:00 - 10:50 E 114 |
Cuma 09:00 - 10:50 E 110 | |||||
ENG 102 | İngilizcede Akademik Beceriler II | Academic Skills in English II | 4 | Nil WILSING | Pazartesi 12:00 - 13:50 M 303 |
Çarşamba 16:00 - 17:50 E 111 | |||||
ENG 102 | İngilizcede Akademik Beceriler II | Academic Skills in English II | 4 | Nil WILSING | Salı 16:00 - 17:50 M 401 |
Cuma 13:00 - 14:50 E 203 | |||||
ENG 102 | İngilizcede Akademik Beceriler II | Academic Skills in English II | 4 | Margaret AMEGHINO | Salı 12:00 - 13:50 M 505 |
Perşembe 11:00 - 12:50 E 113 | |||||
ENG 102 | İngilizcede Akademik Beceriler II | Academic Skills in English II | 4 | Margaret AMEGHINO | Çarşamba 11:00 - 12:50 M 506 |
Cuma 11:00 - 12:50 E 109 | |||||
ENG 102 | İngilizcede Akademik Beceriler II | Academic Skills in English II | 4 | Margaret AMEGHINO | Pazartesi 09:00 - 10:50 E 110 |
Perşembe 16:00 - 17:50 M 205 | |||||
ENG 102 | İngilizcede Akademik Beceriler II | Academic Skills in English II | 4 | Margaret AMEGHINO | Salı 16:00 - 17:50 E 503 |
Cuma 13:00 - 14:50 E 104 | |||||
ENG 102 | İngilizcede Akademik Beceriler II | Academic Skills in English II | 4 | Margaret AMEGHINO | Çarşamba 15:00 - 16:50 M 103 |
Cuma 09:00 - 10:50 E 109 | |||||
ENG 102 | İngilizcede Akademik Beceriler II | Academic Skills in English II | 4 | Aksel George EPİK | Pazartesi 14:00 - 15:50 E 201 |
Çarşamba 11:00 - 12:50 E 201 | |||||
ENG 102 | İngilizcede Akademik Beceriler II | Academic Skills in English II | 4 | Aksel George EPİK | Çarşamba 16:00 - 17:50 E 104 |
Cuma 16:00 - 17:50 M 503 | |||||
ENG 102 | İngilizcede Akademik Beceriler II | Academic Skills in English II | 4 | ÖZGE ÇETİN | Pazartesi 09:00 - 10:50 E 201 |
Perşembe 16:00 - 17:50 E 105 | |||||
ENG 102 | İngilizcede Akademik Beceriler II | Academic Skills in English II | 4 | Aksel George EPİK | Pazartesi 09:00 - 10:50 E 102 |
Cuma 11:00 - 12:50 E 112 | |||||
ENG 102 | İngilizcede Akademik Beceriler II | Academic Skills in English II | 4 | Aksel George EPİK | Pazartesi 11:00 - 12:50 M 309 |
Cuma 09:00 - 10:50 E 111 | |||||
ENG 102 | İngilizcede Akademik Beceriler II | Academic Skills in English II | 4 | Lyndon Redvers MERRETT | Çarşamba 11:00 - 12:50 E 103 |
Cuma 09:00 - 10:50 E 105 | |||||
ENG 102 | İngilizcede Akademik Beceriler II | Academic Skills in English II | 4 | Lyndon Redvers MERRETT | Çarşamba 16:00 - 17:50 M 409 |
Cuma 14:00 - 15:50 E 201 | |||||
ENG 102 | İngilizcede Akademik Beceriler II | Academic Skills in English II | 4 | Merve Burulday | Pazartesi 16:00 - 17:50 M 510 |
Perşembe 09:00 - 10:50 E 201 | |||||
ENG 102 | İngilizcede Akademik Beceriler II | Academic Skills in English II | 4 | Lyndon Redvers MERRETT | Salı 14:00 - 15:50 E 112 |
Cuma 11:00 - 12:50 E 205 | |||||
ENG 102 | İngilizcede Akademik Beceriler II | Academic Skills in English II | 4 | Simon MUMFORD | Pazartesi 09:00 - 10:50 E 104 |
Perşembe 16:00 - 17:50 E 201 | |||||
ENG 102 | İngilizcede Akademik Beceriler II | Academic Skills in English II | 4 | Simon MUMFORD | Salı 11:00 - 12:50 M 403 |
Cuma 09:00 - 10:50 M 206 | |||||
ENG 102 | İngilizcede Akademik Beceriler II | Academic Skills in English II | 4 | Simon MUMFORD | Pazartesi 15:00 - 16:50 M 409 |
Cuma 16:00 - 17:50 E 105 | |||||
ENG 102 | İngilizcede Akademik Beceriler II | Academic Skills in English II | 4 | Simon MUMFORD | Pazartesi 13:00 - 14:50 E 111 |
Cuma 11:00 - 12:50 E 203 | |||||
ENG 102 | İngilizcede Akademik Beceriler II | Academic Skills in English II | 4 | ÖZGE ÇETİN | Salı 09:00 - 10:50 E 201 |
Perşembe 13:00 - 14:50 E 203 | |||||
ENG 102 | İngilizcede Akademik Beceriler II | Academic Skills in English II | 4 | ÖZGE ÇETİN | Pazartesi 12:00 - 13:50 E 201 |
Cuma 16:00 - 17:50 E 203 | |||||
ENG 102 | İngilizcede Akademik Beceriler II | Academic Skills in English II | 4 | Funda AKGÜL | Pazartesi 12:00 - 13:50 E 105 |
Çarşamba 09:00 - 10:50 E 201 | |||||
ENG 102 | İngilizcede Akademik Beceriler II | Academic Skills in English II | 4 | ÖZGE ÇETİN | Salı 16:00 - 17:50 E 603 |
Cuma 11:00 - 12:50 M 502 | |||||
ENG 102 | İngilizcede Akademik Beceriler II | Academic Skills in English II | 4 | Çiğdem STEVENS | Çarşamba 09:00 - 10:50 E 112 |
Cuma 13:00 - 14:50 E 113 | |||||
ENG 102 | İngilizcede Akademik Beceriler II | Academic Skills in English II | 4 | Çiğdem STEVENS | Pazartesi 15:00 - 16:50 E 112 |
Cuma 16:00 - 17:50 M 508 | |||||
ENG 102 | İngilizcede Akademik Beceriler II | Academic Skills in English II | 4 | Çiğdem STEVENS | Salı 16:00 - 17:50 E 104 |
Perşembe 16:00 - 17:50 E 503 | |||||
ENG 102 | İngilizcede Akademik Beceriler II | Academic Skills in English II | 4 | Çiğdem STEVENS | Pazartesi 11:00 - 12:50 E 109 |
Çarşamba 16:00 - 17:50 M 501 | |||||
ENG 102 | İngilizcede Akademik Beceriler II | Academic Skills in English II | 4 | Heather AUSTİN | Pazartesi 11:00 - 12:50 E 113 |
Perşembe 11:00 - 12:50 M 307 | |||||
ENG 102 | İngilizcede Akademik Beceriler II | Academic Skills in English II | 4 | OZAN SİNAN CABA | Pazartesi 13:00 - 14:50 E 112 |
Perşembe 14:00 - 15:50 M 209 | |||||
ENG 102 | İngilizcede Akademik Beceriler II | Academic Skills in English II | 4 | Merve Burulday | Salı 16:00 - 17:50 E 112 |
Perşembe 12:00 - 13:50 M 201 | |||||
ENG 102 | İngilizcede Akademik Beceriler II | Academic Skills in English II | 4 | Stefan O GRADY | Salı 14:00 - 15:50 E 113 |
Cuma 15:00 - 16:50 M 404 | |||||
ENG 102 | İngilizcede Akademik Beceriler II | Academic Skills in English II | 4 | Arzu YABACI | Pazartesi 09:00 - 10:50 E 109 |
Cuma 11:00 - 12:50 E 110 | |||||
ENG 102 | İngilizcede Akademik Beceriler II | Academic Skills in English II | 4 | Arzu YABACI | Salı 16:00 - 17:50 E 111 |
Perşembe 14:00 - 15:50 M 407 | |||||
ENG 102 | İngilizcede Akademik Beceriler II | Academic Skills in English II | 4 | Arzu YABACI | Salı 11:00 - 12:50 E 109 |
Perşembe 16:00 - 17:50 M 509 | |||||
ENG 102 | İngilizcede Akademik Beceriler II | Academic Skills in English II | 4 | Arzu YABACI | Pazartesi 16:00 - 17:50 M 501 |
Cuma 14:00 - 15:50 E 109 | |||||
ENG 102 | İngilizcede Akademik Beceriler II | Academic Skills in English II | 4 | Muharrem CİVELEK | Çarşamba 15:00 - 16:50 E 101 |
Cuma 14:00 - 15:50 M 501 | |||||
ENG 102 | İngilizcede Akademik Beceriler II | Academic Skills in English II | 4 | Muharrem CİVELEK | Salı 16:00 - 17:50 E 403 |
Perşembe 16:00 - 17:50 M 501 | |||||
ENG 102 | İngilizcede Akademik Beceriler II | Academic Skills in English II | 4 | Muharrem CİVELEK | Pazartesi 12:00 - 13:50 M 202 |
Cuma 11:00 - 12:50 E 111 | |||||
ENG 102 | İngilizcede Akademik Beceriler II | Academic Skills in English II | 4 | Muharrem CİVELEK | Pazartesi 14:00 - 15:50 E 109 |
Çarşamba 09:00 - 10:50 E 202 | |||||
ENG 102 | İngilizcede Akademik Beceriler II | Academic Skills in English II | 4 | Arzu YABACI | Pazartesi 12:00 - 13:50 M 304 |
Çarşamba 09:00 - 10:50 E 103 | |||||
ENG 102 | İngilizcede Akademik Beceriler II | Academic Skills in English II | 4 | Aynur YÜREKLİ | Salı 11:00 - 12:50 M 506 |
Cuma 09:00 - 10:50 E 114 | |||||
ENG 102 | İngilizcede Akademik Beceriler II | Academic Skills in English II | 4 | Pamela MCARTUR | Çarşamba 16:00 - 17:50 E 113 |
Cuma 11:00 - 12:50 E 204 | |||||
ENG 102 | İngilizcede Akademik Beceriler II | Academic Skills in English II | 4 | OZAN SİNAN CABA | Pazartesi 09:00 - 10:50 E 105 |
Cuma 16:00 - 17:50 M 102 | |||||
ENG 102 | İngilizcede Akademik Beceriler II | Academic Skills in English II | 4 | Pamela MCARTUR | Salı 15:00 - 16:50 E 201 |
Perşembe 11:00 - 12:50 M 209 | |||||
ENG 102 | İngilizcede Akademik Beceriler II | Academic Skills in English II | 4 | BEGÜM GÖKNİL | Pazartesi 16:00 - 17:50 E 110 |
Çarşamba 09:00 - 10:50 E 205 | |||||
ENG 102 | İngilizcede Akademik Beceriler II | Academic Skills in English II | 4 | Funda AKGÜL | Salı 16:00 - 17:50 E 113 |
Çarşamba 16:00 - 17:50 E 201 | |||||
ENG 102 | İngilizcede Akademik Beceriler II | Academic Skills in English II | 4 | Stefan O GRADY | Cuma 09:00 - 12:50 M 504 |
ENG 102 | İngilizcede Akademik Beceriler II | Academic Skills in English II | 4 | Stefan O GRADY | Salı 09:00 - 10:50 E 111 |
Perşembe 11:00 - 12:50 E 109 | |||||
ENG 112 | Hukuk İngilizcesi II | English for Law II | 4 | Ege Tuvay | Perşembe 09:00 - 10:50 M 207 |
Cuma 09:00 - 10:50 M 511 | |||||
ENG 208 | Klinik İngilizce II | Clinical English II | 3 | Bahar KIZILTUNALI | Cuma 12:00 - 14:50 C 301 |
ENG 212 | Hukuk İngilizcesi IV | Hukuk İngilizcesi IV | 3 | Bahar KIZILTUNALI | Çarşamba 09:00 - 10:50 M 110 |
Cuma 15:00 - 16:50 M 210 | |||||
ENG 302 | Hukuk İngilizcesi VI | English for Law VI | 3 | Funda AKGÜL | Pazartesi 15:00 - 16:50 E 101 |
Çarşamba 13:00 - 14:50 E 202 | |||||
ENG 302 | Hukuk İngilizcesi VI | English for Law VI | 3 | Funda AKGÜL | Perşembe 09:00 - 10:50 C 502 |
Cuma 09:00 - 10:50 C 502 | |||||
ENG 302 | Hukuk İngilizcesi VI | English for Law VI | 3 | Keith FARRELL | Perşembe 09:00 - 10:50 C 406 |
Cuma 09:00 - 10:50 E 103 | |||||
ENG 302 | Hukuk İngilizcesi VI | English for Law VI | 3 | Ralph John BERNEY | Perşembe 09:00 - 10:50 M 504 |
Cuma 09:00 - 10:50 M 507 | |||||
ENG 302 | Hukuk İngilizcesi VI | English for Law VI | 3 | Bahar KIZILTUNALI | Perşembe 09:00 - 10:50 M 109 |
Cuma 09:00 - 10:50 M 109 | |||||
ENG 302 | Hukuk İngilizcesi VI | English for Law VI | 3 | Bahar KIZILTUNALI | Pazartesi 15:00 - 16:50 M 210 |
Çarşamba 13:00 - 14:50 M 310 | |||||
ENG 308 | Hemşirelikte İngilizce II | English in Nursing II | 3 | Bahar KIZILTUNALI | Salı 09:00 - 11:50 D 313 |
ENG 310 | İngilizce Temel Konuşma Becerileri | Essential Speaking Skills in English | 4 | Arthur JONES | Cuma 09:00 - 11:50 M 503 |
ENG 310 | İngilizce Temel Konuşma Becerileri | Essential Speaking Skills in English | 4 | Ralph John BERNEY | Pazartesi 15:00 - 17:50 M 306 |
ENG 310 | İngilizce Temel Konuşma Becerileri | Essential Speaking Skills in English | 4 | Arthur JONES | Perşembe 15:00 - 17:50 M 403 |
ENG 310 | İngilizce Temel Konuşma Becerileri | Essential Speaking Skills in English | 4 | Arthur JONES | Cuma 14:00 - 16:50 C 308 |
ENG 310 | İngilizce Temel Konuşma Becerileri | Essential Speaking Skills in English | 4 | OZAN SİNAN CABA | Çarşamba 15:00 - 17:50 C 507 |
ENG 310 | İngilizce Temel Konuşma Becerileri | Essential Speaking Skills in English | 4 | OZAN SİNAN CABA | Cuma 10:00 - 12:50 M 402 |
ENG 310 | İngilizce Temel Konuşma Becerileri | Essential Speaking Skills in English | 4 | David C KERRY | Cuma 15:00 - 17:50 M 505 |
ENG 310 | İngilizce Temel Konuşma Becerileri | Essential Speaking Skills in English | 4 | David C KERRY | Pazartesi 15:00 - 17:50 E 105 |
ENG 310 | İngilizce Temel Konuşma Becerileri | Essential Speaking Skills in English | 4 | David C KERRY | Perşembe 15:00 - 17:50 M 304 |
ENG 310 | İngilizce Temel Konuşma Becerileri | Essential Speaking Skills in English | 4 | David C KERRY | Salı 14:00 - 16:50 E 103 |
ENG 310 | İngilizce Temel Konuşma Becerileri | Essential Speaking Skills in English | 4 | Bahar GÜN | Cuma 09:00 - 11:50 C 403 |
ENG 310 | İngilizce Temel Konuşma Becerileri | Essential Speaking Skills in English | 4 | Bahar GÜN | Pazartesi 13:00 - 15:50 E 110 |
ENG 310 | İngilizce Temel Konuşma Becerileri | Essential Speaking Skills in English | 4 | Keith FARRELL | Çarşamba 09:00 - 11:50 E 105 |
ENG 310 | İngilizce Temel Konuşma Becerileri | Essential Speaking Skills in English | 4 | Bahar GÜN | Perşembe 15:00 - 17:50 M 210 |
ENG 310 | İngilizce Temel Konuşma Becerileri | Essential Speaking Skills in English | 4 | OZAN SİNAN CABA | Perşembe 10:00 - 12:50 E 203 |
ENG 310 | İngilizce Temel Konuşma Becerileri | Essential Speaking Skills in English | 4 | Ralph John BERNEY | Çarşamba 09:00 - 11:50 E 114 |
ENG 310 | İngilizce Temel Konuşma Becerileri | Essential Speaking Skills in English | 4 | Ege Tuvay | Pazartesi 10:00 - 12:50 E 112 |
ENG 310 | İngilizce Temel Konuşma Becerileri | Essential Speaking Skills in English | 4 | Ege Tuvay | Perşembe 15:00 - 17:50 M 309 |
ENG 310 | İngilizce Temel Konuşma Becerileri | Essential Speaking Skills in English | 4 | Ralph John BERNEY | Salı 15:00 - 17:50 E 202 |
ENG 310 | İngilizce Temel Konuşma Becerileri | Essential Speaking Skills in English | 4 | MURAT KAVADAR | Perşembe 12:00 - 14:50 M 109 |
ENG 310 | İngilizce Temel Konuşma Becerileri | Essential Speaking Skills in English | 4 | Aksel George EPİK | Perşembe 15:00 - 17:50 E 111 |
ENG 310 | İngilizce Temel Konuşma Becerileri | Essential Speaking Skills in English | 4 | MURAT KAVADAR | Cuma 12:00 - 14:50 C 504 |
ENG 310 | İngilizce Temel Konuşma Becerileri | Essential Speaking Skills in English | 4 | MURAT KAVADAR | Salı 15:00 - 17:50 E 102 |
ENG 310 | İngilizce Temel Konuşma Becerileri | Essential Speaking Skills in English | 4 | MURAT KAVADAR | Çarşamba 15:00 - 17:50 E 202 |
ENG 310 | İngilizce Temel Konuşma Becerileri | Essential Speaking Skills in English | 4 | MURAT KAVADAR | Cuma 15:00 - 17:50 E 202 |
ENG 310 | İngilizce Temel Konuşma Becerileri | Essential Speaking Skills in English | 4 | MURAT KAVADAR | Pazartesi 15:00 - 17:50 C 207 |
ENG 310 | İngilizce Temel Konuşma Becerileri | Essential Speaking Skills in English | 4 | Richard Giles SMITH | Cuma 11:00 - 13:50 E 201 |
ENG 310 | İngilizce Temel Konuşma Becerileri | Essential Speaking Skills in English | 4 | Aynur YÜREKLİ | Salı 14:00 - 16:50 E 101 |
ENG 310 | İngilizce Temel Konuşma Becerileri | Essential Speaking Skills in English | 4 | Pamela MCARTUR | Perşembe 15:00 - 17:50 M 409 |
ENG 310 | İngilizce Temel Konuşma Becerileri | Essential Speaking Skills in English | 4 | Arthur JONES | Perşembe 09:00 - 11:50 E 202 |
ENG 310 | İngilizce Temel Konuşma Becerileri | Essential Speaking Skills in English | 4 | Pamela MCARTUR | Pazartesi 10:00 - 12:50 E 103 |
ENG 310 | İngilizce Temel Konuşma Becerileri | Essential Speaking Skills in English | 4 | Aynur YÜREKLİ | Çarşamba 11:00 - 13:50 M 307 |
ENG 310 | İngilizce Temel Konuşma Becerileri | Essential Speaking Skills in English | 4 | Keith FARRELL | Çarşamba 15:00 - 17:50 C 303 |
ENG 310 | İngilizce Temel Konuşma Becerileri | Essential Speaking Skills in English | 4 | Ege Tuvay | Cuma 15:00 - 17:50 M 506 |
ENG 310 | İngilizce Temel Konuşma Becerileri | Essential Speaking Skills in English | 4 | BEGÜM GÖKNİL | Pazartesi 09:00 - 11:50 M 407 |
ENG 310 | İngilizce Temel Konuşma Becerileri | Essential Speaking Skills in English | 4 | David C KERRY | Perşembe 09:00 - 11:50 E 112 |
ENG 310 | İngilizce Temel Konuşma Becerileri | Essential Speaking Skills in English | 4 | Margaret AMEGHINO | Pazartesi 13:00 - 15:50 C 308 |
ENG 310 | İngilizce Temel Konuşma Becerileri | Essential Speaking Skills in English | 4 | Ege Tuvay | Cuma 12:00 - 14:50 M 309 |
ENG 310 | İngilizce Temel Konuşma Becerileri | Essential Speaking Skills in English | 4 | Keith FARRELL | Perşembe 14:00 - 16:50 E 202 |
ENG 310 | İngilizce Temel Konuşma Becerileri | Essential Speaking Skills in English | 4 | Arthur JONES | Çarşamba 09:00 - 11:50 E 203 |
ENG 310 | İngilizce Temel Konuşma Becerileri | Essential Speaking Skills in English | 4 | Keith FARRELL | Pazartesi 15:00 - 17:50 M 509 |
ENG 310 | İngilizce Temel Konuşma Becerileri | Essential Speaking Skills in English | 4 | Didem ÖZDİNÇ SEÇER | Çarşamba 15:00 - 17:50 M 506 |
ENG 310 | İngilizce Temel Konuşma Becerileri | Essential Speaking Skills in English | 4 | Pamela MCARTUR | Salı 09:00 - 11:50 E 203 |
ENG 310 | İngilizce Temel Konuşma Becerileri | Essential Speaking Skills in English | 4 | Pamela MCARTUR | Çarşamba 09:00 - 11:50 E 102 |
ENG 310 | İngilizce Temel Konuşma Becerileri | Essential Speaking Skills in English | 4 | Merve Burulday | Cuma 09:00 - 11:50 M 309 |
ENG 310 | İngilizce Temel Konuşma Becerileri | Essential Speaking Skills in English | 4 | Merve Burulday | Cuma 15:00 - 17:50 M 510 |
ENG 310 | İngilizce Temel Konuşma Becerileri | Essential Speaking Skills in English | 4 | David C KERRY | Cuma 09:00 - 11:50 C 404 |
ENG 310 | İngilizce Temel Konuşma Becerileri | Essential Speaking Skills in English | 4 | Ralph John BERNEY | Perşembe 15:00 - 17:50 M 203 |
ENG 310 | İngilizce Temel Konuşma Becerileri | Essential Speaking Skills in English | 4 | BEGÜM GÖKNİL | Çarşamba 15:00 - 17:50 M 509 |
ENG 310 | İngilizce Temel Konuşma Becerileri | Essential Speaking Skills in English | 4 | BEGÜM GÖKNİL | Çarşamba 11:00 - 13:50 M 504 |
ENG 310 | İngilizce Temel Konuşma Becerileri | Essential Speaking Skills in English | 4 | BEGÜM GÖKNİL | Perşembe 12:00 - 14:50 M 206 |
ENG 402 | Hukuk İngilizcesi VII | English for Law VII | 3 | Funda AKGÜL | Pazartesi 09:00 - 10:50 M 307 |
Cuma 12:00 - 13:50 M 202 | |||||
ENG 402 | Hukuk İngilizcesi VII | English for Law VII | 3 | Keith FARRELL | Pazartesi 09:00 - 10:50 M 109 |
Cuma 12:00 - 13:50 C 405 | |||||
ENG 402 | Hukuk İngilizcesi VII | English for Law VII | 3 | Ralph John BERNEY | Pazartesi 09:00 - 10:50 M 205 |
Cuma 12:00 - 13:50 M 509 | |||||
ENG 402 | Hukuk İngilizcesi VII | English for Law VII | 3 | Funda AKGÜL | Salı 12:00 - 13:50 E 202 |
Perşembe 12:00 - 13:50 E 201 | |||||
ENG 402 | Hukuk İngilizcesi VII | English for Law VII | 3 | Bahar KIZILTUNALI | Salı 12:00 - 13:50 C 406 |
Perşembe 12:00 - 13:50 M 402 | |||||
ENG 410 | Kariyer Gelişimi İçin İngilizce | English for Career Development | 4 | Arthur JONES | Pazartesi 13:00 - 15:50 E 103 |
ENG 410 | Kariyer Gelişimi İçin İngilizce | English for Career Development | 4 | Perşembe 15:00 - 17:50 E 104 | |
ENG 410 | Kariyer Gelişimi İçin İngilizce | English for Career Development | 4 | Heather AUSTİN | Salı 14:00 - 16:50 E 110 |
ENG 410 | Kariyer Gelişimi İçin İngilizce | English for Career Development | 4 | Heather AUSTİN | Çarşamba 11:00 - 13:50 E 204 |
ENG 410 | Kariyer Gelişimi İçin İngilizce | English for Career Development | 4 | Nesrin ORUÇ ERTÜRK | Pazartesi 09:00 - 11:50 C 406 |
ENG 410 | Kariyer Gelişimi İçin İngilizce | English for Career Development | 4 | Nesrin ORUÇ ERTÜRK | Cuma 13:00 - 15:50 M 409 |
ENG 410 | Kariyer Gelişimi İçin İngilizce | English for Career Development | 4 | Nesrin ORUÇ ERTÜRK | Çarşamba 15:00 - 17:50 M 502 |
ENG 410 | Kariyer Gelişimi İçin İngilizce | English for Career Development | 4 | Heather AUSTİN | Cuma 09:00 - 11:50 M 509 |
ENG 410 | Kariyer Gelişimi İçin İngilizce | English for Career Development | 4 | Heather AUSTİN | Cuma 15:00 - 17:50 M 509 |
ENG 410 | Kariyer Gelişimi İçin İngilizce | English for Career Development | 4 | Lyndon Redvers MERRETT | Pazartesi 15:00 - 17:50 C 401 |
ETI 100 | Edebiyatta Temel Kavramlar | Fundamental Concepts of Literature | 6 | Buket DABANCALI FAKIOĞLU | Pazartesi 11:00 - 13:50 CB 101 |
ETI 100 | Edebiyatta Temel Kavramlar | Fundamental Concepts of Literature | 6 | Buket DABANCALI FAKIOĞLU | Pazartesi 15:00 - 17:50 A 1 |
ETI 101 | Karşılaştırmalı Dil ve Kültür Çalış. | Comparative Lang. and Culture Stud. | 6 | Mehmet ŞAHİN | Çarşamba 13:00 - 14:50 M 01 |
Cuma 14:00 - 14:50 D 021 | |||||
ETI 104 | Sosyal Bilimler Metinleri Çevirisi | Translation of Text on Social Sciences | 5 | Nihal YETKİN KARAKOÇ | Salı 09:00 - 10:50 M 207 |
Cuma 12:00 - 12:50 M 401 | |||||
ETI 104 | Sosyal Bilimler Metinleri Çevirisi | Translation of Text on Social Sciences | 5 | Nihal YETKİN KARAKOÇ | Salı 13:00 - 14:50 M 409 |
Çarşamba 09:00 - 09:50 M 509 | |||||
ETI 105 | Dilbilime Giriş | Introduction to Linguistics | 5 | Derya DUMAN | Perşembe 15:00 - 17:50 M 01 |
ETI 108 | Eleştirel Okuma | Critical Reading | 6 | Derya DUMAN | Pazartesi 17:00 - 17:50 M 508 |
Salı 15:00 - 16:50 M 502 | |||||
ETI 108 | Eleştirel Okuma | Critical Reading | 6 | Derya DUMAN | Salı 17:00 - 17:50 M 505 |
Çarşamba 16:00 - 17:50 C 503 | |||||
ETI 203 | Ekonomi Metinleri Çevirisi | Translation of Texts on Economics | 6 | Neslihan KANSU YETKİNER | Çarşamba 09:00 - 10:50 M 109 |
Perşembe 09:00 - 09:50 M 305 | |||||
ETI 204 | Medya ve İletişim Metinleri Çevirisi | Translation of Texts on Media and Communication | 5 | Nilgün DUNGAN | Pazartesi 09:00 - 10:50 M 107 |
Cuma 15:00 - 15:50 M 201 | |||||
ETI 204 | Medya ve İletişim Metinleri Çevirisi | Translation of Texts on Media and Communication | 5 | Nilgün DUNGAN | Pazartesi 12:00 - 13:50 M 405 |
Cuma 16:00 - 16:50 M 409 | |||||
ETI 208 | Yazılı Metinden Sözlü Çeviri | Sight Interpreting | 5 | Neslihan KANSU YETKİNER | Pazartesi 09:00 - 11:50 C 309 |
ETI 208 | Yazılı Metinden Sözlü Çeviri | Sight Interpreting | 5 | Neslihan KANSU YETKİNER | Pazartesi 13:00 - 15:50 C 309 |
ETI 212 | Sözlü Çeviriye Giriş | Introduction to Interpreting | 5 | Mehmet ŞAHİN | Salı 12:00 - 12:50 A 2 |
Cuma 09:00 - 10:50 M 01 | |||||
ETI 305 | Yazın Çevirisine Giriş | Introduction to Literary Translation | 5 | Nilgün DUNGAN | Çarşamba 15:00 - 16:50 M 410 |
Cuma 12:00 - 12:50 M 110 | |||||
ETI 305 | Yazın Çevirisine Giriş | Introduction to Literary Translation | 5 | Nilgün DUNGAN | Çarşamba 13:00 - 14:50 M 410 |
Cuma 09:00 - 09:50 A 117 | |||||
ETI 308 | Ardıl Çeviri II | Consecutive Interpreting II | 8 | Nihal YETKİN KARAKOÇ | Perşembe 12:00 - 14:50 C 309 |
ETI 320 | Özel Alan Çevirisi | Subject Specific Translation | 5 | Nilgün DUNGAN | Salı 09:00 - 11:50 M 107 |
ETI 426 | Siyaset Bilimi Metinleri Çevirisi | Translatıon of Texts on Polıtıcal Scıence | 5 | Nihal YETKİN KARAKOÇ | Çarşamba 11:00 - 12:50 M 109 |
Perşembe 10:00 - 10:50 C 202 | |||||
ETI 498 | Yazılı Çeviri Projesi II | Translation Project II | 8 | Neslihan KANSU YETKİNER | Pazartesi 18:00 - 20:50 YOK |
ETI 498 | Yazılı Çeviri Projesi II | Translation Project II | 8 | Derya DUMAN | Pazartesi 18:00 - 20:50 YOK |
ETI 498 | Yazılı Çeviri Projesi II | Translation Project II | 8 | Nilgün DUNGAN | Pazartesi 18:00 - 20:50 YOK |
FA 112 | Moda Tasarımı için Çizim ve Sunum Teknikleri II | Drawing and Representation for Fashion Design II | 3 | Duygu Ebru ÖNGEN CORSİNİ | Salı 14:00 - 17:50 D 411 |
FA 112 | Moda Tasarımı için Çizim ve Sunum Teknikleri II | Drawing and Representation for Fashion Design II | 3 | Duygu Ebru ÖNGEN CORSİNİ | Çarşamba 09:00 - 12:50 D 411 |
FA 152 | Moda Tasarımına Giriş | Introduction to Fashion Design | 4 | Arzu VURUŞKAN | Pazartesi 09:00 - 12:50 D 128 |
Perşembe 11:00 - 13:50 D 128 | |||||
FA 202 | Moda Tasarım Stüdyosu:Koleksiyon I | Fashion Design Studio: Collection I | 10 | Angela BURNS | Salı 09:00 - 12:50 D 128 |
Cuma 09:00 - 12:50 D 128 | |||||
FA 204 | Moda Grafiği ve Sunumu | Fashion Graphics and Representation | 5 | Angela BURNS | Perşembe 09:00 - 14:50 D 202 |
FA 206 | Moda Tarihi ve Kültürü | History and Culture of Fashion | 4 | F Dilek HİMAM | Çarşamba 09:00 - 11:50 D 314 |
FA 208 | Kalıp Hazırlama ve Dikim Becerileri II | Pattern Making and Sewing Skills II | 4 | Muzaffer Sevil YEŞİLPINAR | Salı 14:00 - 17:50 D 128 |
FA 214 | Moda Tasarımcıları için Tekstil Materyalleri II | Textile Materials for Fashion Designers II | 3 | Elvan ÖZKAVRUK ADANIR | Pazartesi 15:00 - 17:50 D 128 |
FA 315 | İleri Moda Çizimi | Advanced Fashion Illustration | 4 | Angela BURNS | Salı 14:00 - 17:50 D 126 |
FA 390 | Modada Marka İletişimi | Fashion Brand Communication | 4 | Beliz GÜNDURU | Salı 09:00 - 12:50 D 312 |
FA 401 | Moda Trendleri ve Öngörüleri | Fashion Trends and Predictions | 4 | Şölen KİPÖZ | Cuma 09:00 - 12:50 D 316 |
FA 411 | Moda Fotoğrafçılığı ve Stilizasyon | Fashion Photography and Styling | 4 | Gökhan BİRİNCİ | Salı 09:00 - 12:50 D 024 |
FA 427 | Paris, Moda ve Empresyonist Resim | Paris, Fashion and Impressionist Painting | 4 | Alexander van ECK | Pazartesi 09:00 - 11:50 D 314 |
FA 494 | Bitirme Tezi | Graduation Thesis | 5 | Alexander van ECK | Çarşamba 09:00 - 12:50 D 126 |
FA 494 | Bitirme Tezi | Graduation Thesis | 5 | Alexander van ECK | Perşembe 14:00 - 17:50 D 316 |
FB 302 | Moda Yönetimi Projesi I | Fashion Management Project I | 9 | Şölen KİPÖZ | Pazartesi 14:00 - 17:50 D 126 |
Perşembe 14:00 - 15:50 D 126 | |||||
FB 498 | Bitirme Projesi | Graduation Project | 13 | Jörn FRÖHLICH | Salı 14:00 - 17:50 D 224 |
Perşembe 09:00 - 12:50 D 224 | |||||
FD 302 | Moda Tasarım Stüdyosu:Koleksiyon III | Fashion Design Studio: Collection III | 10 | Şölen KİPÖZ | Pazartesi 14:00 - 17:50 D 126 |
Perşembe 14:00 - 17:50 D 126 | |||||
FD 304 | İleri Tekstil Stüdyosu | Advanced Textile Studio | 4 | Jovita Sakalauskaite Kurnaz | Çarşamba 14:00 - 17:50 DB 030 |
FD 498 | Bitirme Projesi | Graduation Project | 13 | Jörn FRÖHLICH | Salı 09:00 - 12:50 D 226 |
Cuma 09:00 - 12:50 D 224 | |||||
FE 202 | Gıda Mikrobiyolojisi | Food Microbiology | 6 | Mine Güngörmüşler | Pazartesi 09:00 - 10:50 M 210 |
Çarşamba 14:00 - 16:50 M 511 | |||||
FE 260 | Organik Kimya | Organic Chemistry | 5 | Işınay Ebru Yüzay | Çarşamba 09:00 - 10:50 A 117 |
Perşembe 11:00 - 12:50 A 116 | |||||
FE 270 | Gıda Kimyası | Food Chemistry | 6 | Mine Güngörmüşler | Pazartesi 13:00 - 15:50 M 110 |
Çarşamba 11:00 - 12:50 M 110 | |||||
FE 302 | Temel İşlemler | Unit Operations | 9 | Işınay Ebru Yüzay | Pazartesi 11:00 - 12:50 M 110 |
Cuma 12:00 - 14:50 M 206 | |||||
FE 304 | Kütle Transferi | Mass Transfer | 6 | Kamile Nazan TURHAN | Salı 11:00 - 12:50 M 310 |
Perşembe 15:00 - 15:50 M 511 | |||||
FE 350 | Fermantasyon Teknolojisi | Fermantation Technology | 5 | Mine Güngörmüşler | Salı 14:00 - 16:50 M 210 |
FE 402 | Gıda Proses Tasarımı | Food Process Design | 8 | Fehmi Görkem Üçtuğ | Perşembe 09:00 - 10:50 M 511 |
Cuma 15:00 - 16:50 M 106 | |||||
FE 410 | Araştırma ve Geliştirme Projeleri | Research and Development Projects | 5 | Fehmi Görkem Üçtuğ | Salı 09:00 - 10:50 A 121 |
Cuma 09:00 - 10:50 C 602 | |||||
FE 498 | Bitirme Projesi II | Senior Project II | 9 | Fehmi Görkem Üçtuğ | Pazar 09:00 - 12:50 YOK |
FE 498 | Bitirme Projesi II | Senior Project II | 9 | Kamile Nazan TURHAN | Cumartesi 09:00 - 12:50 YOK |
FE 498 | Bitirme Projesi II | Senior Project II | 9 | Işınay Ebru Yüzay | Cumartesi 09:00 - 12:50 YOK |
FE 498 | Bitirme Projesi II | Senior Project II | 9 | Mine Güngörmüşler | Cumartesi 09:00 - 12:50 YOK |
FFD 102 | Sanat ve Tasarım Stüdyosu II | Art and Design Studio II | 8 | Emre GÖNLÜGÜR | Pazartesi 14:00 - 18:50 D 421 |
Perşembe 14:00 - 17:50 D 421 | |||||
FFD 102 | Sanat ve Tasarım Stüdyosu II | Art and Design Studio II | 8 | Ali ASLANKAN | Pazartesi 14:00 - 18:50 D 422 |
Perşembe 14:00 - 17:50 D 422 | |||||
FFD 102 | Sanat ve Tasarım Stüdyosu II | Art and Design Studio II | 8 | Seda ÖZEN TANYILDIZI | Pazartesi 14:00 - 18:50 D 424 |
Perşembe 14:00 - 17:50 D 424 | |||||
FFD 102 | Sanat ve Tasarım Stüdyosu II | Art and Design Studio II | 8 | Özlem AKIN | Pazartesi 14:00 - 18:50 D 421 |
Perşembe 14:00 - 17:50 D 421 | |||||
FFD 102 | Sanat ve Tasarım Stüdyosu II | Art and Design Studio II | 8 | Elif KOCABIYIK SAVASTA | Pazartesi 14:00 - 18:50 D 423 |
Perşembe 14:00 - 17:50 D 423 | |||||
FFD 102 | Sanat ve Tasarım Stüdyosu II | Art and Design Studio II | 8 | F Dilek HİMAM | Pazartesi 14:00 - 18:50 D 424 |
Perşembe 14:00 - 17:50 D 424 | |||||
FFD 104 | Bilgisayar Destekli Teknik Çizim | Computer Aided Technical Drawing | 3 | S Özgür GENCA | Salı 15:00 - 18:50 D 301 |
FFD 104 | Bilgisayar Destekli Teknik Çizim | Computer Aided Technical Drawing | 3 | Lale BAŞARIR | Salı 15:00 - 18:50 D 302 |
FFD 104 | Bilgisayar Destekli Teknik Çizim | Computer Aided Technical Drawing | 3 | Selin ANAL | Salı 15:00 - 18:50 D 424 |
FFD 104 | Bilgisayar Destekli Teknik Çizim | Computer Aided Technical Drawing | 3 | Zeynep VAİZOĞLU | Salı 15:00 - 18:50 D 201 |
FFD 104 | Bilgisayar Destekli Teknik Çizim | Computer Aided Technical Drawing | 3 | Güzden VARİNLİOĞLU | Salı 15:00 - 18:50 D 422 |
FFD 104 | Bilgisayar Destekli Teknik Çizim | Computer Aided Technical Drawing | 3 | Metin ŞAHİN | Salı 15:00 - 18:50 D 423 |
FFD 104 | Bilgisayar Destekli Teknik Çizim | Computer Aided Technical Drawing | 3 | S Özgür GENCA | Cuma 15:00 - 18:50 D 201 |
FFD 104 | Bilgisayar Destekli Teknik Çizim | Computer Aided Technical Drawing | 3 | Güneş Atakan PEKŞEN | Çarşamba 09:00 - 12:50 D 201 |
FFD 104 | Bilgisayar Destekli Teknik Çizim | Computer Aided Technical Drawing | 3 | Güneş Atakan PEKŞEN | Çarşamba 14:00 - 17:50 D 201 |
FFD 104 | Bilgisayar Destekli Teknik Çizim | Computer Aided Technical Drawing | 3 | Silvia ROLLA | Çarşamba 09:00 - 12:50 D 323 |
FFD 104 | Bilgisayar Destekli Teknik Çizim | Computer Aided Technical Drawing | 3 | Başak Zeynep EDES | Çarşamba 09:00 - 12:50 D 322 |
FFD 104 | Bilgisayar Destekli Teknik Çizim | Computer Aided Technical Drawing | 3 | Başak Zeynep EDES | Çarşamba 14:00 - 17:50 D 322 |
FFD 104 | Bilgisayar Destekli Teknik Çizim | Computer Aided Technical Drawing | 3 | Özgü ÖZKAN | Pazartesi 09:00 - 12:50 D 301 |
FFD 104 | Bilgisayar Destekli Teknik Çizim | Computer Aided Technical Drawing | 3 | Özgü ÖZKAN | Cuma 09:00 - 12:50 D 301 |
FFD 104 | Bilgisayar Destekli Teknik Çizim | Computer Aided Technical Drawing | 3 | Zeynep VAİZOĞLU | Cuma 15:00 - 18:50 D 302 |
FFD 122 | Sanat ve Tasarım Tarihi II | History of Art and Design II | 3 | Alexander van ECK | Salı 09:00 - 10:50 D 315 |
FFD 122 | Sanat ve Tasarım Tarihi II | History of Art and Design II | 3 | Derya Nüket ÖZER | Pazartesi 11:00 - 12:50 D 311 |
FFD 122 | Sanat ve Tasarım Tarihi II | History of Art and Design II | 3 | Derya Nüket ÖZER | Salı 09:00 - 10:50 C 205 |
FFD 122 | Sanat ve Tasarım Tarihi II | History of Art and Design II | 3 | Esra NASIR | Salı 10:00 - 11:50 M 205 |
FFD 122 | Sanat ve Tasarım Tarihi II | History of Art and Design II | 3 | Seda ÖZEN TANYILDIZI | Salı 09:00 - 10:50 D 311 |
FFD 122 | Sanat ve Tasarım Tarihi II | History of Art and Design II | 3 | Alexander van ECK | Pazartesi 16:00 - 17:50 D 314 |
FFD 122 | Sanat ve Tasarım Tarihi II | History of Art and Design II | 3 | Thomas KEOGH | Pazartesi 09:00 - 10:50 D 311 |
FFD 142 | Maket Yapımı | Model Making | 4 | Deniz SAYAR | Çarşamba 09:00 - 12:50 DB 022 |
FFD 142 | Maket Yapımı | Model Making | 4 | Çağdaş CANTÜRK | Çarşamba 14:00 - 17:50 DB 022 |
FFD 202 | İleri Tasarım Sunum Teknikleri | Advanced Design Presentation | 4 | Esra NASIR | Pazartesi 09:00 - 11:50 D 322 |
FFD 202 | İleri Tasarım Sunum Teknikleri | Advanced Design Presentation | 4 | Esra NASIR | Perşembe 09:00 - 11:50 D 324 |
FFD 202 | İleri Tasarım Sunum Teknikleri | Advanced Design Presentation | 4 | Fuat AKDENİZLİ | Çarşamba 13:00 - 15:50 D 301 |
FFD 202 | İleri Tasarım Sunum Teknikleri | Advanced Design Presentation | 4 | Fuat AKDENİZLİ | Çarşamba 16:00 - 18:50 D 301 |
FFD 300 | Tasarım Yarışması Projesi | Design Competition Project | 4 | Derya IRKDAŞ DOĞU | Çarşamba 09:00 - 12:50 D 111 |
FFD 403 | Tasarımcılar için Pazar Araştırması | Market Research for Designers | 5 | Beliz GÜNDURU | Perşembe 09:00 - 12:50 D 315 |
FR 103 | Fransızca I | French Language I | 4 | Başak ÇİFTCİOĞLU | Çarşamba 13:00 - 14:50 E 111 |
Cuma 16:00 - 17:50 E 505 | |||||
FR 103 | Fransızca I | French Language I | 4 | Fadime DİNÇER | Çarşamba 16:00 - 17:50 E 209 |
Cuma 13:00 - 14:50 A 122 | |||||
FR 104 | Fransızca II | French Language II | 4 | Sırma Tosuner | Çarşamba 16:00 - 17:50 E 307 |
Cuma 13:00 - 14:50 A 119 | |||||
FR 104 | Fransızca II | French Language II | 4 | Anıl SÖKMENSÜER | Salı 12:00 - 13:50 A 120 |
Perşembe 09:00 - 10:50 A 117 | |||||
FR 104 | Fransızca II | French Language II | 4 | Anıl SÖKMENSÜER | Çarşamba 16:00 - 17:50 E 401 |
Cuma 13:00 - 14:50 M 210 | |||||
FR 104 | Fransızca II | French Language II | 4 | Deniz ARTUN | Salı 09:00 - 10:50 E 109 |
Perşembe 12:00 - 13:50 E 105 | |||||
FR 104 | Fransızca II | French Language II | 4 | Deniz ARTUN | Salı 12:00 - 13:50 E 105 |
Perşembe 09:00 - 10:50 A 114 | |||||
FR 104 | Fransızca II | French Language II | 4 | Başak ÇİFTCİOĞLU | Çarşamba 16:00 - 17:50 E 601 |
Cuma 13:00 - 14:50 A 121 | |||||
FR 104 | Fransızca II | French Language II | 4 | Sedef AHUOĞLU | Salı 09:00 - 10:50 A 114 |
Perşembe 12:00 - 13:50 A 120 | |||||
FR 104 | Fransızca II | French Language II | 4 | Sedef AHUOĞLU | Salı 12:00 - 13:50 A 113 |
Perşembe 09:00 - 10:50 A 113 | |||||
FR 104 | Fransızca II | French Language II | 4 | Fadime DİNÇER | Çarşamba 13:00 - 14:50 A 113 |
Cuma 16:00 - 17:50 E 304 | |||||
FR 201 | Fransızca III | French Language III | 4 | Anıl SÖKMENSÜER | Çarşamba 13:00 - 14:50 A 119 |
Cuma 16:00 - 17:50 E 209 | |||||
FR 201 | Fransızca III | French Language III | 4 | Deniz ARTUN | Pazartesi 16:00 - 17:50 E 302 |
Perşembe 16:00 - 17:50 A 120 | |||||
FR 202 | Fransızca IV | French Language IV | 4 | Aycan Gülseren DİLEK KALKAN | Pazartesi 13:00 - 14:50 M 310 |
Perşembe 16:00 - 17:50 E 410 | |||||
FR 202 | Fransızca IV | French Language IV | 4 | Anıl SÖKMENSÜER | Pazartesi 13:00 - 14:50 A 122 |
Perşembe 16:00 - 17:50 E 602 | |||||
FR 202 | Fransızca IV | French Language IV | 4 | Aycan Gülseren DİLEK KALKAN | Pazartesi 16:00 - 17:50 E 305 |
Perşembe 13:00 - 14:50 E 104 | |||||
FR 202 | Fransızca IV | French Language IV | 4 | Sırma Tosuner | Çarşamba 13:00 - 14:50 A 121 |
Cuma 16:00 - 17:50 E 408 | |||||
FR 202 | Fransızca IV | French Language IV | 4 | Anıl SÖKMENSÜER | Pazartesi 16:00 - 17:50 E 604 |
Perşembe 13:00 - 14:50 E 101 | |||||
FR 202 | Fransızca IV | French Language IV | 4 | Deniz ARTUN | Çarşamba 13:00 - 14:50 E 102 |
Cuma 16:00 - 17:50 E 509 | |||||
FR 202 | Fransızca IV | French Language IV | 4 | Deniz ARTUN | Çarşamba 16:00 - 17:50 E 501 |
Cuma 13:00 - 14:50 A 114 | |||||
FR 202 | Fransızca IV | French Language IV | 4 | Sedef AHUOĞLU | Pazartesi 13:00 - 14:50 A 117 |
Perşembe 16:00 - 17:50 E 511 | |||||
FR 202 | Fransızca IV | French Language IV | 4 | Sedef AHUOĞLU | Çarşamba 16:00 - 17:50 E 402 |
Cuma 13:00 - 14:50 A 118 | |||||
FR 302 | Fransızca VI | French Language VI | 4 | Fadime DİNÇER | Pazartesi 13:00 - 14:50 E 114 |
Salı 09:00 - 10:50 A 115 | |||||
FR 302 | Fransızca VI | French Language VI | 4 | Fadime DİNÇER | Salı 13:00 - 14:50 A 122 |
Perşembe 13:00 - 14:50 A 116 | |||||
FR 312 | Profesyonel İletişim | Communication Professionelle | 4 | Başak ÇİFTCİOĞLU | Salı 15:00 - 17:50 A 117 |
FR 314 | Etkin Fransızca Bilgisi | Connaissance effective de français | 4 | Sedef AHUOĞLU | Çarşamba 12:00 - 14:50 A 118 |
FR 402 | Fransızca VIII | French Language VIII | 4 | Fadime DİNÇER | Pazartesi 09:00 - 10:50 A 114 |
Perşembe 09:00 - 10:50 A 119 | |||||
FR 402 | Fransızca VIII | French Language VIII | 4 | Başak ÇİFTCİOĞLU | Salı 13:00 - 14:50 A 117 |
Perşembe 13:00 - 14:50 A 113 | |||||
FR 410 | Fransızcanın Mutfakta Kullanımı | Using French Language in Cuisine | 4 | Sırma GÜVEN | Cuma 09:00 - 11:50 M 201 |
FR 413 | Sinema Yoluyla Fransızca İletişim | La Communication en Français par le Cinéma | 4 | Sedef AHUOĞLU | Pazartesi 09:00 - 11:50 A 116 |
FYT 102 | Fizik Tedavi Yöntemleri ve Prensipleri II | Principles and Methods of Physical Therapy II | 7 | HATİCE AYAN | Pazartesi 13:00 - 15:50 A 128 |
Salı 09:00 - 11:50 A 128 | |||||
Çarşamba 11:00 - 12:50 M 503 | |||||
FYT 104 | Masaj Teknikleri | Massage Technics | 5 | HATİCE AYAN | Pazartesi 09:00 - 10:50 C 405 |
Pazartesi 16:00 - 17:50 A 128 | |||||
Salı 16:00 - 17:50 A 128 | |||||
FYT 106 | Kinezyoloji ve Biyomekanik | Kinesiology and Biomechanic | 3 | KARDEM ULAŞ | Çarşamba 13:00 - 14:50 C 401 |
FYT 202 | Fizik Tedavi Yöntemleri ve Prensipleri IV | Principles and Methods of Physical Therapy IV | 11 | KARDEM ULAŞ | Çarşamba 09:00 - 10:50 C 401 |
Perşembe 09:00 - 14:50 | |||||
Cuma 09:00 - 14:50 | |||||
FYT 204 | Nörolojik Hastalıklar | Neurological Diseases | 3 | HATİCE AYAN | Çarşamba 15:00 - 16:50 M 101 |
FYT 206 | Kardiyopulmoner Hastalıklar | Cardiopulmonary Disease | 3 | RIDVAN AKTAN | Salı 12:00 - 13:50 C 401 |
FYT 207 | Ortez ve Protez | Orthotics and Prosthetics | 4 | KARDEM ULAŞ | Salı 14:00 - 15:50 M 510 |
GBE 202 | Biyomühendisliğin Temelleri | Fundamentals of Bioengineering | 5 | Zeynep Fırtına Karagonlar | Salı 14:00 - 15:50 A 116 |
Perşembe 14:00 - 15:50 A 119 | |||||
GBE 204 | İnsan Anatomisi ve Fizyolojisi | Human Anatomy and Physiology | 6 | MÜRVET HAYRAN | Cuma 10:00 - 11:50 C 607 |
Cuma 13:00 - 14:50 C 403 | |||||
GD 303 | Yayın Tasarımı | Editorial Design | 4 | Barış ATTİLA | Salı 14:00 - 17:50 G 001 |
GD 403 | Reklam Tasarımı ve Sanat Yönetmenliği | Advertising Design and Art Direction | 4 | Barış ATTİLA | Çarşamba 09:00 - 12:50 G 001 |
GEAR 203 | Müzik Tarihinde Başyapıtlar | Masterpieces in Music History | 6 | Çınar GEDİZLİOĞLU | Çarşamba 15:00 - 17:50 M 403 |
GEAR 203 | Müzik Tarihinde Başyapıtlar | Masterpieces in Music History | 6 | Çınar GEDİZLİOĞLU | Perşembe 09:00 - 11:50 C 504 |
GEAR 203 | Müzik Tarihinde Başyapıtlar | Masterpieces in Music History | 6 | Çınar GEDİZLİOĞLU | Cuma 11:00 - 13:50 C 203 |
GEAR 203 | Müzik Tarihinde Başyapıtlar | Masterpieces in Music History | 6 | Çınar GEDİZLİOĞLU | Cuma 15:00 - 17:50 M 504 |
GEAR 206 | Müzikte Dönemler Besteciler | Eras and Composers in Music | 6 | Zeynep Simge EYTEMİZ | Perşembe 09:00 - 11:50 M 407 |
GEAR 206 | Müzikte Dönemler Besteciler | Eras and Composers in Music | 6 | Zeynep Simge EYTEMİZ | Çarşamba 15:00 - 17:50 M 107 |
GEAR 206 | Müzikte Dönemler Besteciler | Eras and Composers in Music | 6 | Zeynep Simge EYTEMİZ | Salı 11:00 - 13:50 M 509 |
GEAR 206 | Müzikte Dönemler Besteciler | Eras and Composers in Music | 6 | Zeynep Simge EYTEMİZ | Salı 15:00 - 17:50 M 508 |
GEAR 212 | Temel Fotoğrafçılık | Basic Photography | 6 | Toros MUTLU | Çarşamba 09:00 - 12:50 D 024 |
GEAR 212 | Temel Fotoğrafçılık | Basic Photography | 6 | Toros MUTLU | Çarşamba 14:00 - 17:50 D 024 |
GEAR 212 | Temel Fotoğrafçılık | Basic Photography | 6 | Mehmet KOŞTUMOĞLU | Cuma 09:00 - 12:50 D 024 |
GEAR 213 | 20. Yüzyıl Sanat Akımları ve Sanatçıları | Art Movements and Artists of the 20th century | 4 | Jovita Sakalauskaite Kurnaz | Salı 11:00 - 13:50 D 314 |
GEAR 213 | 20. Yüzyıl Sanat Akımları ve Sanatçıları | Art Movements and Artists of the 20th century | 4 | Jovita Sakalauskaite Kurnaz | Çarşamba 09:00 - 11:50 D 316 |
GEAR 220 | Osmanlı Döneminden Modern Türkiye'ye Güzel Sanatlar | Fine and App. Arts from Ottoman Era to Cont. Turk. | 4 | Thomas KEOGH | Çarşamba 12:00 - 14:50 D 312 |
GEAR 305 | Türk Sineması | Turkish Cinema | 4 | Serkan ŞAVK | Salı 11:00 - 13:50 D 002 |
GEAR 306 | Hollywood Sineması | Hollywood Cinema | 4 | Hazal BAYAR | Cuma 10:00 - 12:50 D 002 |
GEAR 306 | Hollywood Sineması | Hollywood Cinema | 4 | Hazal BAYAR | Çarşamba 10:00 - 12:50 D 002 |
GEAR 307 | Çağdaş Dünya Sineması | Contemporary World Cinema | 4 | Hazal BAYAR | Cuma 15:00 - 17:50 D 002 |
GEAR 307 | Çağdaş Dünya Sineması | Contemporary World Cinema | 4 | Hazal BAYAR | Çarşamba 15:00 - 17:50 D 002 |
GEAR 308 | Fotoğrafta Güncel Tartışmalar ve Uyg. | Contemporary Debates and Practise in Photography | 4 | Toros MUTLU | Salı 15:00 - 17:50 C 403 |
GEAR 310 | Film Semineri: Gölgede Kalan Sinema II | Film Seminar: A Cinema in the Shade II | 4 | Derya ÖZKAN | Salı 11:00 - 13:50 K 104 |
GEEC 201 | İşletmeye Giriş | Introduction to Business | 4 | Ela Burcu UÇEL | Pazartesi 09:00 - 11:50 C 502 |
GEEC 201 | İşletmeye Giriş | Introduction to Business | 4 | Ela Burcu UÇEL | Pazartesi 15:00 - 17:50 C 303 |
GEEC 203 | Ekonominin İlkeleri | Principles of Economics | 6 | İDİL GÖKSEL | Pazartesi 09:00 - 10:50 M 305 |
Çarşamba 09:00 - 09:50 M 204 | |||||
GEEC 203 | Ekonominin İlkeleri | Principles of Economics | 6 | İDİL GÖKSEL | Pazartesi 14:00 - 15:50 M 103 |
Çarşamba 14:00 - 14:50 C 305 | |||||
GEEC 203 | Ekonominin İlkeleri | Principles of Economics | 6 | Alper DUMAN | Pazartesi 09:00 - 10:50 MB 202 |
Çarşamba 09:00 - 09:50 C 205 | |||||
GEEC 203 | Ekonominin İlkeleri | Principles of Economics | 6 | Alper DUMAN | Pazartesi 14:00 - 15:50 C 607 |
Çarşamba 14:00 - 14:50 C 504 | |||||
GEEC 203 | Ekonominin İlkeleri | Principles of Economics | 6 | İDİL GÖKSEL | Salı 16:00 - 17:50 C 401 |
Perşembe 14:00 - 14:50 C 405 | |||||
GEEC 203 | Ekonominin İlkeleri | Principles of Economics | 6 | Mustafa Erdem Özgür | Salı 14:00 - 16:50 C 501 |
GEEC 203 | Ekonominin İlkeleri | Principles of Economics | 6 | Dilara Kılınç | Çarşamba 11:00 - 13:50 C 202 |
GEEC 204 | Modern Dünya Ekonomisi | Modern World Economy | 6 | Yeşim KUŞTEPELİ | Perşembe 13:00 - 15:50 A 1 |
GEEC 204 | Modern Dünya Ekonomisi | Modern World Economy | 6 | Yeşim KUŞTEPELİ | Perşembe 09:00 - 11:50 M 402 |
GEEC 207 | Ekonomi Tarihi | Economic History | 6 | Dilek AKYALÇIN KAYA | Salı 14:00 - 16:50 C 206 |
GEEC 301 | Moda Endüstrisinin Dinamikleri | The Dynamics of Fashion Industry | 4 | Beliz GÜNDURU | Çarşamba 09:00 - 12:50 D 315 |
GEEC 301 | Moda Endüstrisinin Dinamikleri | The Dynamics of Fashion Industry | 4 | Beliz GÜNDURU | Çarşamba 15:00 - 18:50 C 502 |
GEET 202 | Çokkültürlülük ve Küreselleşme | Multiculturalism and Globalization | 4 | Serhun Al | Çarşamba 09:00 - 11:50 M 107 |
GEET 304 | Etik Karar Verme | Ethical Decision Making | 4 | Ünsal Doğan BAŞKIR | Perşembe 10:00 - 12:50 M 401 |
GEET 304 | Etik Karar Verme | Ethical Decision Making | 4 | ERDİNÇ ERDEM | Salı 10:00 - 12:50 C 403 |
GEET 304 | Etik Karar Verme | Ethical Decision Making | 4 | ERDİNÇ ERDEM | Çarşamba 13:00 - 15:50 C 501 |
GEET 304 | Etik Karar Verme | Ethical Decision Making | 4 | ERDİNÇ ERDEM | Pazartesi 09:00 - 11:50 C 202 |
GEET 309 | İş Sağlığı ve Güvenliği | Occupational Health and Safety | 5 | Cahit HİÇYILMAZ | Çarşamba 15:00 - 17:50 M 305 |
GEET 311 | İnsan Hakları Siyaseti | Politics of Human Rights | 4 | Ünsal Doğan BAŞKIR | Çarşamba 15:00 - 17:50 M 202 |
GEET 311 | İnsan Hakları Siyaseti | Politics of Human Rights | 4 | ERDİNÇ ERDEM | Pazartesi 13:00 - 15:50 M 109 |
GEET 311 | İnsan Hakları Siyaseti | Politics of Human Rights | 4 | ERDİNÇ ERDEM | Cuma 10:00 - 12:50 M 505 |
GEET 312 | Kadın Hakları Hareketinin Tarihi | History of the Women's Rights Movement | 6 | Itır BAĞDADİ | Pazartesi 09:00 - 11:50 C 301 |
GEHU 203 | Çağdaş Dünya Tarihi | Modern World History | 6 | Dragos C MATEESCU | Salı 11:00 - 13:50 M 503 |
GEHU 203 | Çağdaş Dünya Tarihi | Modern World History | 6 | Dragos C MATEESCU | Çarşamba 09:00 - 11:50 M 209 |
GEHU 203 | Çağdaş Dünya Tarihi | Modern World History | 6 | Dragos C MATEESCU | Perşembe 13:00 - 15:50 M 207 |
GEHU 204 | Temel Felsefe | Fundamentals of Philosophy | 6 | Ali Özgür GÜRSOY | Salı 15:00 - 15:50 C 401 |
Perşembe 13:00 - 14:50 C 407 | |||||
GEHU 204 | Temel Felsefe | Fundamentals of Philosophy | 6 | Ali Özgür GÜRSOY | Çarşamba 15:00 - 16:50 C 204 |
Cuma 09:00 - 09:50 C 203 | |||||
GEHU 205 | Toplumsal Sorunlar | Social Problems | 6 | Derya NİZAM BİLGİÇ | Pazartesi 15:00 - 16:50 M 202 |
Perşembe 09:00 - 09:50 M 102 | |||||
GEHU 205 | Toplumsal Sorunlar | Social Problems | 6 | Derya NİZAM BİLGİÇ | Salı 15:00 - 16:50 C 408 |
Perşembe 13:00 - 13:50 C 405 | |||||
GEHU 205 | Toplumsal Sorunlar | Social Problems | 6 | Azer KILIÇ | Salı 11:00 - 12:50 C 607 |
Cuma 11:00 - 11:50 C 401 | |||||
GEHU 205 | Toplumsal Sorunlar | Social Problems | 6 | Azer KILIÇ | Pazartesi 15:00 - 16:50 M 404 |
Perşembe 11:00 - 11:50 C 202 | |||||
GEHU 205 | Toplumsal Sorunlar | Social Problems | 6 | Azer KILIÇ | Salı 15:00 - 16:50 C 308 |
Perşembe 09:00 - 09:50 C 302 | |||||
GEHU 205 | Toplumsal Sorunlar | Social Problems | 6 | Hüseyin Yener ERKÖSE | Cuma 09:00 - 11:50 C 402 |
GEHU 205 | Toplumsal Sorunlar | Social Problems | 6 | Hüseyin Yener ERKÖSE | Cuma 15:00 - 17:50 M 101 |
GEHU 206 | İtalyan Kültürü | Italian Culture | 4 | Meltem AKTAŞ DOĞAN | Cuma 09:00 - 11:50 M 310 |
GEHU 207 | Türk Mutfak Kültürü | Turkish Culinary Culture | 6 | Banu ÖZDEN | Çarşamba 09:00 - 11:50 M 201 |
GEHU 216 | Uygarlık Tarihi II | History of Civilization II | 6 | Gül DURNA | Çarşamba 09:00 - 11:50 M 401 |
GEHU 216 | Uygarlık Tarihi II | History of Civilization II | 6 | Gül DURNA | Perşembe 09:00 - 11:50 M 301 |
GEHU 216 | Uygarlık Tarihi II | History of Civilization II | 6 | Gül DURNA | Cuma 09:00 - 11:50 M 302 |
GEHU 216 | Uygarlık Tarihi II | History of Civilization II | 6 | Gül DURNA | Perşembe 14:00 - 16:50 C 206 |
GEHU 216 | Uygarlık Tarihi II | History of Civilization II | 6 | Gül DURNA | Salı 11:00 - 13:50 M 103 |
GEHU 216 | Uygarlık Tarihi II | History of Civilization II | 6 | Gül DURNA | Salı 14:00 - 16:50 A 118 |
GEHU 218 | Sosyal Bilimin İlkeleri II | Principles of Social Sciences II | 6 | MAKBULE DİDEM BUHARİ GÜLMEZ | Çarşamba 15:00 - 17:50 C 305 |
GEHU 218 | Sosyal Bilimin İlkeleri II | Principles of Social Sciences II | 6 | Bengü AYDIN | Pazartesi 09:00 - 11:50 M 201 |
GEHU 218 | Sosyal Bilimin İlkeleri II | Principles of Social Sciences II | 6 | Bengü AYDIN | Salı 11:00 - 13:50 C 502 |
GEHU 218 | Sosyal Bilimin İlkeleri II | Principles of Social Sciences II | 6 | Bengü AYDIN | Salı 15:00 - 17:50 C 607 |
GEHU 218 | Sosyal Bilimin İlkeleri II | Principles of Social Sciences II | 6 | Hüseyin Yener ERKÖSE | Perşembe 09:00 - 11:50 M 201 |
GEHU 218 | Sosyal Bilimin İlkeleri II | Principles of Social Sciences II | 6 | Hüseyin Yener ERKÖSE | Perşembe 14:00 - 16:50 C 205 |
GEHU 218 | Sosyal Bilimin İlkeleri II | Principles of Social Sciences II | 6 | Seher ŞEN | Salı 14:00 - 15:50 M 303 |
Çarşamba 10:00 - 10:50 C 208 | |||||
GEHU 302 | Popüler Kültür | Popular Culture | 6 | Ali Özgür GÜRSOY | Salı 12:00 - 13:50 C 407 |
Cuma 15:00 - 15:50 MB 202 | |||||
GEIN 304 | Uyg. Girişimcilik ve Yenilik Yönetimi | Applied Entrepreneurship and Inovation Management | 6 | JULYET YAVUZAYGEN | Pazartesi 09:00 - 12:50 C 208 |
GEIN 304 | Uyg. Girişimcilik ve Yenilik Yönetimi | Applied Entrepreneurship and Inovation Management | 6 | Taylan Özgür DEMİRKAYA | Pazartesi 09:00 - 12:50 M 404 |
GEIN 304 | Uyg. Girişimcilik ve Yenilik Yönetimi | Applied Entrepreneurship and Inovation Management | 6 | Taylan Özgür DEMİRKAYA | Salı 09:00 - 12:50 C 306 |
GEIN 304 | Uyg. Girişimcilik ve Yenilik Yönetimi | Applied Entrepreneurship and Inovation Management | 6 | Taylan Özgür DEMİRKAYA | Cuma 14:00 - 17:50 C 208 |
GEIN 304 | Uyg. Girişimcilik ve Yenilik Yönetimi | Applied Entrepreneurship and Inovation Management | 6 | SERDAR SAVAŞAN | Cuma 09:00 - 12:50 C 208 |
GEIN 304 | Uyg. Girişimcilik ve Yenilik Yönetimi | Applied Entrepreneurship and Inovation Management | 6 | SERDAR SAVAŞAN | Çarşamba 09:00 - 12:50 C 501 |
GEIN 304 | Uyg. Girişimcilik ve Yenilik Yönetimi | Applied Entrepreneurship and Inovation Management | 6 | Burçin ÖNDER | Salı 13:00 - 16:50 M 302 |
GEIN 304 | Uyg. Girişimcilik ve Yenilik Yönetimi | Applied Entrepreneurship and Inovation Management | 6 | JULYET YAVUZAYGEN | Pazartesi 15:00 - 18:50 D 311 |
GEIN 304 | Uyg. Girişimcilik ve Yenilik Yönetimi | Applied Entrepreneurship and Inovation Management | 6 | SERDAR SAVAŞAN | Perşembe 09:00 - 12:50 M 104 |
GEIN 310 | Teknolojide Yenilikçilik | Innovation in Technology | 5 | Joseph Volkan ÖZCAN | Perşembe 09:00 - 11:50 M 204 |
GEIN 310 | Teknolojide Yenilikçilik | Innovation in Technology | 5 | Joseph Volkan ÖZCAN | Perşembe 15:00 - 17:50 C 203 |
GEIN 314 | Servis Tasarımı Projesi | Service Design Project | 4 | Deniz SAYAR | Salı 14:00 - 17:50 D 315 |
GEMC 203 | Bilgisayar ve Toplum | Computers and Society | 6 | Ayşe Misket YEKTAY | Salı 11:00 - 13:50 M 105 |
GEMC 203 | Bilgisayar ve Toplum | Computers and Society | 6 | Oktay Koç | Perşembe 13:00 - 15:50 M 404 |
GEMC 203 | Bilgisayar ve Toplum | Computers and Society | 6 | Ayşe Misket YEKTAY | Salı 15:00 - 17:50 C 302 |
GEMC 205 | Analitik Geometri | Analytic Geometry | 6 | Demet ERSOY ÖZDEK | Perşembe 09:00 - 11:50 C 404 |
GEMC 302 | Soyut Cebir | Abstract Algebra | 7 | Baruch SCHNEIDER | Pazartesi 12:00 - 14:50 M 305 |
GENS 201 | Doğa Biliminin Temelleri | Fundamentals of Natural Sciences | 6 | İBRAHİM AKEL | Perşembe 15:00 - 17:50 C 407 |
GENS 203 | Sağlık ve Yaşam | Health and Life | 6 | Efe EDEM | Pazartesi 13:00 - 15:50 M 301 |
GENS 205 | Doğa Bilimi | Natural Science | 4 | KAYA TOLON | Cuma 09:00 - 11:50 C 301 |
GENS 205 | Doğa Bilimi | Natural Science | 4 | KAYA TOLON | Cuma 14:00 - 16:50 M 202 |
GENS 208 | Sağlık ve Toplum: Epidemioloji | Health and Society: Epidemiology | 6 | MELİH KAAN SÖZMEN | Salı 14:00 - 16:50 M 405 |
GENS 211 | Uzay Keşfi ve Toplum: Geçmişi, Mevcut Durumu ve Geleceği | Space exploration and society: Past, Present, and Future | 5 | Fabrizio Pinto | Cuma 09:00 - 11:50 C 307 |
GENS 211 | Uzay Keşfi ve Toplum: Geçmişi, Mevcut Durumu ve Geleceği | Space exploration and society: Past, Present, and Future | 5 | Fabrizio Pinto | Çarşamba 09:00 - 11:50 M 101 |
GENS 310 | Toplum Yönelimli Sağlık Hizmetleri Yönetimi (TOYS) | Community Oriented Primary Care (COPC) | 4 | GÖNÜL DİNÇ HORASAN | Cuma 09:00 - 11:50 M 305 |
GER 101 | Almanca I | German Language I | 4 | Cihangir TALA | Çarşamba 13:00 - 14:50 M 110 |
Cuma 16:00 - 17:50 E 501 | |||||
GER 101 | Almanca I | German Language I | 4 | Seval Öncel | Salı 12:00 - 13:50 E 111 |
Perşembe 09:00 - 10:50 M 306 | |||||
GER 101 | Almanca I | German Language I | 4 | Nilay GEZGİN | Salı 12:00 - 13:50 E 204 |
Perşembe 09:00 - 10:50 M 106 | |||||
GER 101 | Almanca I | German Language I | 4 | GÜRCAN ÖZKÖKLÜ | Çarşamba 11:00 - 12:50 A 117 |
Cuma 16:00 - 17:50 M 310 | |||||
GER 102 | Almanca II | German Language II | 4 | Akkadın ÇANKAYA SEVİM | Salı 09:00 - 10:50 A 116 |
Perşembe 12:00 - 13:50 M 210 | |||||
GER 102 | Almanca II | German Language II | 4 | Elif BODUROĞLU | Salı 09:00 - 10:50 E 202 |
Perşembe 12:00 - 13:50 C 203 | |||||
GER 102 | Almanca II | German Language II | 4 | Anna AKGÜL | Salı 09:00 - 10:50 E 105 |
Perşembe 12:00 - 13:50 M 306 | |||||
GER 102 | Almanca II | German Language II | 4 | Hülya ESER | Salı 09:00 - 10:50 E 113 |
Perşembe 12:00 - 13:50 A 118 | |||||
GER 102 | Almanca II | German Language II | 4 | Esra AY | Salı 09:00 - 10:50 E 102 |
Perşembe 12:00 - 13:50 E 114 | |||||
GER 102 | Almanca II | German Language II | 4 | Cihangir TALA | Salı 09:00 - 10:50 M 310 |
Perşembe 12:00 - 13:50 E 110 | |||||
GER 102 | Almanca II | German Language II | 4 | Tülay İNCEİSA | Salı 09:00 - 10:50 E 208 |
Perşembe 12:00 - 13:50 E 208 | |||||
GER 102 | Almanca II | German Language II | 4 | Cihangir TALA | Salı 12:00 - 13:50 E 113 |
Perşembe 09:00 - 10:50 E 104 | |||||
GER 102 | Almanca II | German Language II | 4 | Anna AKGÜL | Salı 12:00 - 13:50 M 210 |
Perşembe 09:00 - 10:50 E 113 | |||||
GER 102 | Almanca II | German Language II | 4 | Elif BODUROĞLU | Salı 12:00 - 13:50 M 410 |
Perşembe 09:00 - 10:50 M 309 | |||||
GER 102 | Almanca II | German Language II | 4 | Akkadın ÇANKAYA SEVİM | Salı 12:00 - 13:50 E 102 |
Perşembe 09:00 - 10:50 E 105 | |||||
GER 102 | Almanca II | German Language II | 4 | Hülya ESER | Salı 12:00 - 13:50 M 306 |
Perşembe 09:00 - 10:50 A 121 | |||||
GER 102 | Almanca II | German Language II | 4 | Esra AY | Salı 12:00 - 13:50 A 116 |
Perşembe 09:00 - 10:50 E 101 | |||||
GER 102 | Almanca II | German Language II | 4 | GÜRCAN ÖZKÖKLÜ | Salı 12:00 - 13:50 M 106 |
Perşembe 09:00 - 10:50 M 110 | |||||
GER 102 | Almanca II | German Language II | 4 | Elif BODUROĞLU | Çarşamba 11:00 - 12:50 E 202 |
Cuma 16:00 - 17:50 E 508 | |||||
GER 102 | Almanca II | German Language II | 4 | Hülya ESER | Çarşamba 13:00 - 14:50 M 306 |
Cuma 16:00 - 17:50 E 103 | |||||
GER 102 | Almanca II | German Language II | 4 | Nilay GEZGİN | Çarşamba 13:00 - 14:50 M 507 |
Cuma 16:00 - 17:50 E 109 | |||||
GER 102 | Almanca II | German Language II | 4 | Nihat DEREBAŞOĞLU | Çarşamba 13:00 - 14:50 E 101 |
Cuma 16:00 - 17:50 E 207 | |||||
GER 102 | Almanca II | German Language II | 4 | Seval Öncel | Çarşamba 13:00 - 14:50 E 103 |
Cuma 16:00 - 17:50 E 302 | |||||
GER 102 | Almanca II | German Language II | 4 | Esra AY | Çarşamba 13:00 - 14:50 A 122 |
Cuma 16:00 - 17:50 A 116 | |||||
GER 102 | Almanca II | German Language II | 4 | Anna AKGÜL | Çarşamba 16:00 - 17:50 E 207 |
Cuma 13:00 - 14:50 M 206 | |||||
GER 102 | Almanca II | German Language II | 4 | Nilay GEZGİN | Çarşamba 16:00 - 17:50 E 203 |
Cuma 13:00 - 14:50 E 202 | |||||
GER 102 | Almanca II | German Language II | 4 | Cihangir TALA | Çarşamba 16:00 - 17:50 E 306 |
Cuma 13:00 - 14:50 E 114 | |||||
GER 102 | Almanca II | German Language II | 4 | Nihat DEREBAŞOĞLU | Çarşamba 16:00 - 17:50 E 109 |
Cuma 13:00 - 14:50 E 103 | |||||
GER 102 | Almanca II | German Language II | 4 | Seval Öncel | Çarşamba 16:00 - 17:50 E 404 |
Cuma 13:00 - 14:50 M 410 | |||||
GER 102 | Almanca II | German Language II | 4 | Tülay İNCEİSA | Çarşamba 16:00 - 17:50 E 208 |
Cuma 13:00 - 14:50 E 208 | |||||
GER 201 | Almanca III | German Language III | 4 | Esra AY | Çarşamba 16:00 - 17:50 E 311 |
Cuma 13:00 - 14:50 M 110 | |||||
GER 202 | Almanca IV | German Language IV | 4 | Tülay İNCEİSA | Pazartesi 13:00 - 14:50 E 208 |
Perşembe 16:00 - 17:50 E 208 | |||||
GER 202 | Almanca IV | German Language IV | 4 | Hülya ESER | Pazartesi 13:00 - 14:50 M 106 |
Perşembe 16:00 - 17:50 E 411 | |||||
GER 202 | Almanca IV | German Language IV | 4 | Cihangir TALA | Pazartesi 13:00 - 14:50 M 210 |
Perşembe 16:00 - 17:50 E 301 | |||||
GER 202 | Almanca IV | German Language IV | 4 | Esra AY | Pazartesi 13:00 - 14:50 M 306 |
Perşembe 16:00 - 17:50 E 507 | |||||
GER 202 | Almanca IV | German Language IV | 4 | Nihat DEREBAŞOĞLU | Pazartesi 13:00 - 14:50 E 101 |
Perşembe 16:00 - 17:50 E 307 | |||||
GER 202 | Almanca IV | German Language IV | 4 | GÜRCAN ÖZKÖKLÜ | Pazartesi 13:00 - 14:50 M 206 |
Perşembe 16:00 - 17:50 E 102 | |||||
GER 202 | Almanca IV | German Language IV | 4 | Anna AKGÜL | Çarşamba 13:00 - 14:50 E 113 |
Cuma 16:00 - 17:50 E 511 | |||||
GER 202 | Almanca IV | German Language IV | 4 | Tülay İNCEİSA | Çarşamba 13:00 - 14:50 E 208 |
Cuma 16:00 - 17:50 E 208 | |||||
GER 202 | Almanca IV | German Language IV | 4 | Akkadın ÇANKAYA SEVİM | Çarşamba 13:00 - 14:50 A 116 |
Cuma 16:00 - 17:50 E 402 | |||||
GER 202 | Almanca IV | German Language IV | 4 | Nilay GEZGİN | Pazartesi 16:00 - 17:50 E 506 |
Perşembe 13:00 - 14:50 E 112 | |||||
GER 202 | Almanca IV | German Language IV | 4 | Nihat DEREBAŞOĞLU | Pazartesi 16:00 - 17:50 E 113 |
Perşembe 13:00 - 14:50 E 204 | |||||
GER 202 | Almanca IV | German Language IV | 4 | Seval Öncel | Pazartesi 16:00 - 17:50 E 210 |
Perşembe 13:00 - 14:50 M 406 | |||||
GER 202 | Almanca IV | German Language IV | 4 | GÜRCAN ÖZKÖKLÜ | Pazartesi 16:00 - 17:50 E 411 |
Perşembe 13:00 - 14:50 E 113 | |||||
GER 202 | Almanca IV | German Language IV | 4 | Elif BODUROĞLU | Çarşamba 16:00 - 17:50 E 502 |
Cuma 13:00 - 14:50 M 305 | |||||
GER 202 | Almanca IV | German Language IV | 4 | Hülya ESER | Çarşamba 16:00 - 17:50 E 211 |
Cuma 13:00 - 14:50 E 112 | |||||
GER 202 | Almanca IV | German Language IV | 4 | Akkadın ÇANKAYA SEVİM | Çarşamba 16:00 - 17:50 E 604 |
Cuma 13:00 - 14:50 M 306 | |||||
GER 202 | Almanca IV | German Language IV | 4 | GÜRCAN ÖZKÖKLÜ | Çarşamba 16:00 - 17:50 E 602 |
Cuma 13:00 - 14:50 A 113 | |||||
GER 302 | Almanca VI | German Language VI | 4 | Anna AKGÜL | Pazartesi 12:00 - 13:50 E 108 |
Perşembe 15:00 - 16:50 M 410 | |||||
GER 302 | Almanca VI | German Language VI | 4 | Nihat DEREBAŞOĞLU | Salı 12:00 - 13:50 E 203 |
Perşembe 09:00 - 10:50 E 204 | |||||
GER 302 | Almanca VI | German Language VI | 4 | Tülay İNCEİSA | Salı 12:00 - 13:50 E 208 |
Perşembe 09:00 - 10:50 E 208 | |||||
GER 302 | Almanca VI | German Language VI | 4 | Akkadın ÇANKAYA SEVİM | Perşembe 16:00 - 17:50 E 101 |
Cuma 09:00 - 10:50 E 104 | |||||
GER 310 | İş Almancası | Business in German | 4 | Cihangir TALA | Çarşamba 09:00 - 11:50 M 406 |
GER 320 | Alman Kültürü ve Sanatı | German Culture and Art | 5 | Hülya ESER | Pazartesi 09:00 - 11:50 M 306 |
GER 402 | Almanca VIII | German Language VIII | 4 | Nilay GEZGİN | Pazartesi 12:00 - 13:50 E 107 |
Salı 09:00 - 10:50 M 106 | |||||
HBY 102 | Sekreterlik Uygulamaları | Secretarial Practices | 7 | Ela Burcu UÇEL | Salı 09:00 - 11:50 M 306 |
HEM 106 | Hemşirelik Esasları | Fundamentals of Nursing | 4 | HURİYE VURAL | Perşembe 13:00 - 15:50 D 311 |
HEM 108 | Hemşirelik Esasları Uygulaması | Fundamentals of Nursing-Clinics | 6 | HURİYE VURAL | Salı 12:00 - 12:50 M 110 |
Salı 14:00 - 16:50 M 306 | |||||
Çarşamba 09:00 - 12:50 M 410 | |||||
HEM 110 | Mesleki Temeller II | Professional Principles II | 4 | GÜLSÜM NİHAL ÇÜRÜK | Pazartesi 09:00 - 10:50 M 410 |
Çarşamba 14:00 - 15:50 M 406 | |||||
HEM 112 | Sağlığın Temelleri II | Fundamentals of Health II | 8 | Makbule İlgi ŞEMİN | Pazartesi 13:00 - 16:50 M 309 |
Cuma 09:00 - 11:50 C 308 | |||||
HEM 208 | Sağlığın Temelleri IV | Fundamentals of Health IV | 4 | GÜLSÜM NİHAL ÇÜRÜK | Salı 09:00 - 12:50 M 509 |
HEM 212 | Kadın Sağlığı ve Hastalıkları Hemşireliği | Women's Health and Diseases Nursing | 5 | Tülay YAVAN | Perşembe 09:00 - 12:50 M 510 |
HEM 214 | Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hemşireliği | Child Health and Diseases Nursing | 5 | MURAT BEKTAŞ | Çarşamba 09:00 - 12:50 M 507 |
HEM 216 | Kadın Sağlığı ve Hastalıkları ve Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uygulaması | Women's and Child Health and Diseases Nursing Practice | 6 | GÜLSÜM NİHAL ÇÜRÜK | Çarşamba 14:00 - 17:50 M 504 |
Perşembe 14:00 - 17:50 C 207 | |||||
HEM 220 | Ameliyathane ve Yoğun Bakım Hemşireliği | Operating Room and Intensive Care Nursing | 4 | ÖZGÜL KARAYURT | Salı 14:00 - 15:50 M 505 |
Cuma 15:00 - 16:50 C 304 | |||||
HEM 312 | Halk Sağlığı Hemşireliği | Public Health Nursing | 5 | Aynur UYSAL TORAMAN | Perşembe 09:00 - 12:50 CB 101 |
HEM 314 | Ruh Sağlığı ve Hast. Hemşireliği | Mental Health and Diseases Nursing | 5 | Neslihan GÜNÜŞEN | Çarşamba 14:00 - 17:50 C 603 |
HEM 316 | Halk Sağlığı & Ruh Sağlığı Hemşireliği Uygulaması | Public & Mental Health and Diseases Nursing Practices | 6 | ÖZGÜL KARAYURT | Çarşamba 09:00 - 12:50 A 2 |
Perşembe 14:00 - 17:50 D 021 | |||||
HEM 318 | Sağlık Alanında Araştırma II | Research in Health Sciences II | 4 | ÖZGÜL KARAYURT | Salı 13:00 - 14:50 A 1 |
Cuma 13:00 - 14:50 A 1 | |||||
HEM 319 | İlk ve Acil Yardım | First and Emergency Aid | 4 | Hasan REYHANOĞLU | Salı 15:00 - 18:50 M 506 |
HEM 350 | İnfertilite ve Aile Planlaması | Infertility and Family Planning | 4 | Tülay YAVAN | Pazartesi 13:00 - 15:50 A 114 |
HFS 100 | Yabancı Uyruklular için İnk. Tarihi | Princ. of Atatürk and Hist. of Revol. | 4 | Gül DURNA | Perşembe 12:00 - 13:50 M 107 |
Cuma 12:00 - 13:50 M 208 | |||||
HIM 102 | Sağlık ve Toplum: Epidemioloji | Health and Society: Epidemiology | 6 | MELİH KAAN SÖZMEN | Pazartesi 14:00 - 16:50 A 120 |
HIM 202 | Sağlık Kurumlarında Pazarlama | Marketing Management in Healtcare Institutions | 5 | Nilgün GÜRKAYNAK | Salı 09:00 - 10:50 M 110 |
Perşembe 09:00 - 09:50 A 120 | |||||
HIM 204 | Sağlık Kurumlarında İnsan Kaynakları Yönetimi | Human Resource Management for Healthcare Institutions | 5 | Gülem ATABAY | Salı 14:00 - 16:50 A 115 |
HIM 206 | Türk Sağlık Mevzuatı ve Karşılaştırmalı Sağlık Sistemleri | Regulations of Turkish Healthcare System and Comper. Healthcare Syst. | 6 | Tolga GÜNVAR | Pazartesi 15:00 - 17:50 A 122 |
HIM 304 | Sağlık Kurumlarında Lojistik ve Satın Alma | Logistics and Supply Chain Management in Healthcare Organizations | 5 | Burcu ARACIOĞLU | Perşembe 10:00 - 12:50 M 408 |
HIM 306 | Sağlık Kurumlarında Muhasebe | Accounting For Healthcare Institutions | 5 | Dilek Demirhan | Çarşamba 10:00 - 12:50 A 113 |
HIM 402 | Sağlık Politikası ve Planlaması | Healthcare Politics and Planning | 6 | Tolga GÜNVAR | Pazartesi 12:00 - 14:50 A 116 |
HIM 404 | Sağlık Turizmi | Healthcare Tourism | 6 | Serçin SUN | Salı 13:00 - 15:50 A 119 |
HIM 420 | Sağlık Kurumlarında Çağdaş Yönelimler | Contemporary Issues in Healthcare Institutions | 6 | Gülem ATABAY | Perşembe 13:00 - 15:50 D 314 |
HIST 100 | Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi | Princ. of Atatürk and Hist. of Revol. | 4 | Mehmet Emin Elmacı | Çarşamba 17:00 - 18:50 M 101 |
Cumartesi 17:00 - 18:50 YOK | |||||
HIST 100 | Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi | Princ. of Atatürk and Hist. of Revol. | 4 | Mehmet Emin Elmacı | Salı 19:00 - 20:50 YOK |
Cumartesi 17:00 - 18:50 YOK | |||||
HIST 100 | Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi | Princ. of Atatürk and Hist. of Revol. | 4 | Mehmet Emin Elmacı | Cuma 15:00 - 16:50 YOK |
Cumartesi 17:00 - 18:50 YOK | |||||
HIST 100 | Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi | Princ. of Atatürk and Hist. of Revol. | 4 | Hasan Mert | Pazartesi 19:00 - 20:50 YOK |
Cumartesi 17:00 - 18:50 YOK | |||||
HIST 100 | Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi | Princ. of Atatürk and Hist. of Revol. | 4 | Mehmet Emin Elmacı | Cuma 11:00 - 12:50 YOK |
Cumartesi 17:00 - 18:50 YOK | |||||
HIST 100 | Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi | Princ. of Atatürk and Hist. of Revol. | 4 | Mehmet Emin Elmacı | Cuma 13:00 - 14:50 YOK |
Cumartesi 17:00 - 18:50 YOK | |||||
HIST 100 | Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi | Princ. of Atatürk and Hist. of Revol. | 4 | Ahmet Mehmetefendioğlu | Pazartesi 15:00 - 16:50 YOK |
Cumartesi 17:00 - 18:50 YOK | |||||
HIST 100 | Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi | Princ. of Atatürk and Hist. of Revol. | 4 | Ahmet Mehmetefendioğlu | Cuma 17:00 - 18:50 YOK |
Cumartesi 17:00 - 18:50 YOK | |||||
HIST 100 | Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi | Princ. of Atatürk and Hist. of Revol. | 4 | Vefa KURBAN | Cuma 19:00 - 20:50 YOK |
Cumartesi 17:00 - 18:50 YOK | |||||
HIST 100 | Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi | Princ. of Atatürk and Hist. of Revol. | 4 | Hasan Mert | Cuma 11:00 - 12:50 YOK |
Cumartesi 17:00 - 18:50 YOK | |||||
HIST 100 | Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi | Princ. of Atatürk and Hist. of Revol. | 4 | Ahmet Mehmetefendioğlu | Cuma 13:00 - 14:50 YOK |
Cumartesi 17:00 - 18:50 YOK | |||||
HIST 100 | Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi | Princ. of Atatürk and Hist. of Revol. | 4 | Elçin YILMAZ | Salı 13:00 - 14:50 YOK |
Cumartesi 17:00 - 18:50 YOK | |||||
HIST 100 | Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi | Princ. of Atatürk and Hist. of Revol. | 4 | Elçin YILMAZ | Salı 15:00 - 16:50 YOK |
Cumartesi 17:00 - 18:50 YOK | |||||
HIST 100 | Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi | Princ. of Atatürk and Hist. of Revol. | 4 | Elçin YILMAZ | Çarşamba 13:00 - 14:50 YOK |
Cumartesi 17:00 - 18:50 YOK | |||||
HIST 100 | Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi | Princ. of Atatürk and Hist. of Revol. | 4 | Elçin YILMAZ | Çarşamba 15:00 - 16:50 YOK |
Cumartesi 17:00 - 18:50 YOK | |||||
HIST 100 | Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi | Princ. of Atatürk and Hist. of Revol. | 4 | Elçin YILMAZ | Perşembe 11:00 - 12:50 YOK |
Cumartesi 17:00 - 18:50 YOK | |||||
HIST 100 | Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi | Princ. of Atatürk and Hist. of Revol. | 4 | Vefa KURBAN | Pazartesi 13:00 - 14:50 YOK |
Cumartesi 17:00 - 18:50 YOK | |||||
HIST 100 | Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi | Princ. of Atatürk and Hist. of Revol. | 4 | Elçin YILMAZ | Pazartesi 16:00 - 17:50 M 205 |
Cumartesi 17:00 - 18:50 YOK | |||||
HIST 202 | Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II | Princ. of Atatürk and Hist. of Revol. II | 1 | Hasan Mert | Cuma 16:00 - 16:50 YOK |
Pazar 17:00 - 17:50 YOK | |||||
HUK 104 | Aile Hukuku | Family Law | 6 | Cem ÖZCAN | Perşembe 16:00 - 16:50 CB 101 |
Cuma 16:00 - 17:50 CB 101 | |||||
HUK 104 | Aile Hukuku | Family Law | 6 | Cem ÖZCAN | Salı 12:00 - 12:50 A 1 |
Cuma 09:00 - 10:50 D 022 | |||||
HUK 106 | Anayasa Hukuku II | Constitutional Law II | 6 | Barış BAHÇECİ | Salı 12:00 - 12:50 C 302 |
Cuma 13:00 - 14:50 C 307 | |||||
HUK 106 | Anayasa Hukuku II | Constitutional Law II | 6 | Barış BAHÇECİ | Salı 15:00 - 16:50 C 603 |
Cuma 16:00 - 16:50 C 502 | |||||
HUK 106 | Anayasa Hukuku II | Constitutional Law II | 6 | Mehmet Merdan HEKİMOĞLU | Salı 12:00 - 12:50 C 305 |
Cuma 13:00 - 14:50 C 407 | |||||
HUK 106 | Anayasa Hukuku II | Constitutional Law II | 6 | Mehmet Merdan HEKİMOĞLU | Salı 13:00 - 14:50 C 302 |
Cuma 16:00 - 16:50 C 501 | |||||
HUK 120 | Hukukun Temel İlkeleri | Fundamental Principles of Law | 5 | Utku TOPCAN | Salı 16:00 - 17:50 M 303 |
HUK 122 | Ticaret Hukuku | Commercial Law | 3 | Zeynep MİNELİLER | Perşembe 11:00 - 12:50 C 501 |
HUK 134 | Sağlık Hukuku | Health Care Law | 4 | Zeynep ŞİŞLİ | Çarşamba 09:00 - 10:50 M 203 |
HUK 202 | Borçlar Hukuku Genel Hükümler II | Law of Obligations - General Provisions II | 7 | Cem ÖZCAN | Salı 11:00 - 11:50 E 1 |
Perşembe 11:00 - 12:50 D 021 | |||||
HUK 202 | Borçlar Hukuku Genel Hükümler II | Law of Obligations - General Provisions II | 7 | Cem ÖZCAN | Perşembe 14:00 - 15:50 CB 101 |
Cuma 12:00 - 12:50 E 1 | |||||
HUK 204 | İdari Yargılama Hukuku | Administrative Procedure Law | 6 | Mine KASAPOĞLU TURHAN | Pazartesi 13:00 - 14:50 E 1 |
Çarşamba 13:00 - 13:50 D 021 | |||||
HUK 204 | İdari Yargılama Hukuku | Administrative Procedure Law | 6 | Mine KASAPOĞLU TURHAN | Pazartesi 11:00 - 12:50 A 2 |
Cuma 15:00 - 15:50 D 021 | |||||
HUK 206 | Ticari İşletme Hukuku | Commercial Enterprise Law | 6 | Özge ÖZSOY | Çarşamba 15:00 - 15:50 A 2 |
Perşembe 14:00 - 15:50 A 2 | |||||
HUK 206 | Ticari İşletme Hukuku | Commercial Enterprise Law | 6 | Özge ÖZSOY | Çarşamba 14:00 - 14:50 A 2 |
Perşembe 11:00 - 12:50 A 2 | |||||
HUK 208 | Uluslararası Özel Hukuk | Private International Law | 4 | Ebru KARADEMİR | Salı 14:00 - 15:50 CB 101 |
Çarşamba 16:00 - 16:50 D 022 | |||||
HUK 208 | Uluslararası Özel Hukuk | Private International Law | 4 | Ebru KARADEMİR | Çarşamba 15:00 - 15:50 D 022 |
Perşembe 15:00 - 16:50 D 022 | |||||
HUK 302 | Ceza Özel Hukuku | Criminal Law - Specific Provisions | 5 | Arzu AŞÇI | Salı 15:00 - 16:50 D 021 |
Çarşamba 16:00 - 16:50 E 1 | |||||
HUK 302 | Ceza Özel Hukuku | Criminal Law - Specific Provisions | 5 | Arzu AŞÇI | Salı 10:00 - 11:50 CB 101 |
Çarşamba 15:00 - 15:50 E 1 | |||||
HUK 304 | Medeni Usul Hukuku II | Civil Procedure Law II | 5 | Ebru AY CHELLİ | Pazartesi 09:00 - 10:50 D 021 |
Çarşamba 15:00 - 15:50 CB 101 | |||||
HUK 304 | Medeni Usul Hukuku II | Civil Procedure Law II | 5 | Ebru AY CHELLİ | Pazartesi 11:00 - 12:50 D 022 |
Çarşamba 16:00 - 16:50 CB 101 | |||||
HUK 306 | Kıymetli Evrak Hukuku | Law of Negotiable Instruments | 4 | Huriye KUBİLAY | Salı 10:00 - 12:50 M 01 |
HUK 306 | Kıymetli Evrak Hukuku | Law of Negotiable Instruments | 4 | Huriye KUBİLAY | Salı 14:00 - 16:50 D 022 |
HUK 308 | Miras Hukuku | Law of Heritage | 5 | Başak BAK | Pazartesi 11:00 - 12:50 M 01 |
Salı 14:00 - 14:50 D 021 | |||||
HUK 308 | Miras Hukuku | Law of Heritage | 5 | Başak BAK | Pazartesi 09:00 - 10:50 CB 101 |
Salı 12:00 - 12:50 D 021 | |||||
HUK 310 | Sosyal Haklar | Social Rights | 4 | Zeynep ŞİŞLİ | Perşembe 14:00 - 16:50 M 201 |
HUK 310 | Sosyal Haklar | Social Rights | 4 | Zeynep ŞİŞLİ | Salı 15:00 - 17:50 M 202 |
HUK 350 | Uluslararası Ceza Hukuku | International Criminal Law | 4 | Esra KATIMAN | Çarşamba 09:00 - 09:50 C 208 |
Perşembe 14:00 - 15:50 C 301 | |||||
HUK 400 | Avukatlık Hukuku | Law of Advocacy | 4 | Esra KATIMAN | Perşembe 11:00 - 13:50 C 408 |
HUK 400 | Avukatlık Hukuku | Law of Advocacy | 4 | Esra KATIMAN | Çarşamba 10:00 - 12:50 M 202 |
HUK 402 | İcra ve İflas Hukuku | Enforcement and Bankruptcy Law | 5 | Ebru AY CHELLİ | Pazartesi 14:00 - 15:50 CB 101 |
Çarşamba 12:00 - 12:50 CB 101 | |||||
HUK 402 | İcra ve İflas Hukuku | Enforcement and Bankruptcy Law | 5 | Ebru AY CHELLİ | Çarşamba 09:00 - 11:50 CB 101 |
HUK 404 | Sigorta Hukuku | Insurance Law | 5 | Huriye KUBİLAY | Pazartesi 16:00 - 16:50 CB 101 |
Çarşamba 09:00 - 10:50 E 1 | |||||
HUK 404 | Sigorta Hukuku | Insurance Law | 5 | Huriye KUBİLAY | Pazartesi 14:00 - 15:50 D 021 |
Çarşamba 12:00 - 12:50 M 01 | |||||
HUK 452 | Mahkeme Uygulamaları II | Court Practices II | 5 | Ayça KÖKEN DİKMEN | Salı 09:00 - 11:50 A 2 |
HUK 452 | Mahkeme Uygulamaları II | Court Practices II | 5 | Serkan CENGİZ | Cuma 09:00 - 11:50 A 2 |
HUK 452 | Mahkeme Uygulamaları II | Court Practices II | 5 | Ayça KÖKEN DİKMEN | Cuma 14:00 - 16:50 A 2 |
HUK 466 | Toplu İş Hukuku | Collective Labour Law | 4 | Alp LİMONCUOĞLU | Cuma 14:00 - 16:50 M 405 |
HUK 467 | Sağlık Hukuku | Health Care Law | 4 | Akça TOPRAK ERGÖNEN | Perşembe 09:00 - 11:50 E 1 |
HUK 467 | Sağlık Hukuku | Health Care Law | 4 | Mehmet Merdan HEKİMOĞLU | Çarşamba 09:00 - 09:50 C 403 |
Cuma 11:00 - 12:50 C 501 | |||||
HUK 471 | Kriminoloji | Criminology | 4 | Arzu AŞÇI | Salı 09:00 - 09:50 M 201 |
Çarşamba 10:00 - 11:50 M 103 | |||||
HUK 475 | Fikri Mülkiyet Hukuku | Intellectual Property Law | 4 | Ecem KIZILTOPRAK | Cuma 13:00 - 15:50 M 402 |
HUK 479 | Bankacılık Hukuku | Banking Law | 4 | Hüseyin IŞIK | Salı 09:00 - 11:50 C 402 |
HUK 484 | İflas Tasfiyesi ve İşçi Alacakları | Bankruptcy Liquidations and Workers' Claims | 4 | Barış BAHÇECİ | Pazartesi 11:00 - 13:50 M 205 |
HUM 100 | Felsefe ve Etik | Phylosophy and Ethics | 4 | Ünsal Doğan BAŞKIR | Perşembe 15:00 - 17:50 M 110 |
HUM 104 | Sosyal Bilimin İlkeleri II | Principles of Social Sciences II | 6 | Seher ŞEN | Pazartesi 12:00 - 13:50 D 021 |
Perşembe 14:00 - 14:50 E 1 | |||||
HYHY 104 | Yolcu Hizmetleri I | Passenger Services I | 4 | Deniz BAŞOĞLU | Salı 13:00 - 14:50 M 110 |
HYHY 106 | Yer Hizmetleri ve RAMP | Ground Services and RAMP | 5 | Özde YILMAZ | Cuma 15:00 - 17:50 M 306 |
HYHY 108 | Havaalanı Donanımları ve Hizmetleri | Airport Facilities and Services | 3 | Ramiz CEPKENLİ | Pazartesi 14:00 - 15:50 M 110 |
HYHY 114 | Havacılıkta Güvenlik ve Emniyet | Safety and Security in Aviation | 4 | Ayşe ARIKAN | Perşembe 16:00 - 18:50 E 603 |
HYHY 202 | Yolcu Hizmetleri II | Passenger Services II | 4 | Deniz BAŞOĞLU | Salı 09:00 - 12:50 M 301 |
HYHY 210 | Harekat ve Performans | Operations and Performance | 3 | Yılmaz GÜR | Perşembe 13:00 - 15:50 C 306 |
HYHY 212 | Hava Hukuku | Aviation Law | 4 | Edhem SOLAK | Cuma 12:00 - 13:50 D 022 |
HYHY 221 | Hava Trafik Kuralları ve Hizmetleri | Air Traffic Rules and Services | 2 | İsmail İhsan UYSALKAN | Pazartesi 16:00 - 17:50 D 021 |
IA 302 | İç Mimarlık Stüdyosu II | Interior Architecture Studio II | 7 | Stefano PUGLIESE | Pazartesi 14:00 - 17:50 D 212 |
Perşembe 14:00 - 17:50 D 212 | |||||
IA 494 | Bitirme Tezi | Graduation Thesis | 6 | Didem KAN KILIÇ | Cumartesi 09:00 - 12:50 D 315 |
IA 498 | Bitirme Projesi | Graduation Project | 10 | Markus WILSING | Salı 09:00 - 12:50 D 115 |
Cuma 09:00 - 12:50 D 115 | |||||
IAED 202 | Tasarım Stüdyosu II | Design Studio II | 9 | Deniz HASIRCI | Salı 09:00 - 12:50 D 322 |
Cuma 09:00 - 12:50 D 322 | |||||
IAED 202 | Tasarım Stüdyosu II | Design Studio II | 9 | Silvia ROLLA | Salı 09:00 - 12:50 D 422 |
Cuma 09:00 - 12:50 D 422 | |||||
IAED 204 | Yapım ve Malzemeler II | Construction and Materials II | 5 | Silvia ROLLA | Salı 14:00 - 16:50 D 322 |
IAED 204 | Yapım ve Malzemeler II | Construction and Materials II | 5 | Selin ANAL | Cuma 14:00 - 16:50 D 322 |
IAED 205 | İçmimarlık ve Çevre Tasarımında Göstergebilim | Design Semiotics for IAED | 4 | Selin GÜLDEN | Çarşamba 15:00 - 17:50 D 314 |
IAED 205 | İçmimarlık ve Çevre Tasarımında Göstergebilim | Design Semiotics for IAED | 4 | Thomas KEOGH | Çarşamba 15:00 - 17:50 D 313 |
IAED 206 | Çağdaş Tasarım Söylemi | Contemporary Design Discourse | 4 | Sinem DEMİREL | Perşembe 09:00 - 11:50 D 312 |
IAED 304 | Kompleks İç Mekan Sistemleri | Complex Interior Systems | 4 | Markus WILSING | Perşembe 13:00 - 15:50 D 313 |
IAED 306 | Yapım Yönetimi | Construction Management | 3 | Stefano PUGLIESE | Çarşamba 09:00 - 10:50 D 212 |
IAED 330 | Denizel İç Yapılar ve Malzemeler | Interior Marine Construction and Materials | 4 | Gökdeniz NEŞER | Pazartesi 09:00 - 11:50 D 313 |
IAED 340 | Evrensel Tasarım | Universal Design | 4 | Mustafa İNSEL | Pazartesi 09:00 - 11:50 D 312 |
IAED 344 | Mekansal Fotoğraf | Spatial Photography | 4 | Mehmet KOŞTUMOĞLU | Cuma 14:00 - 17:50 D 024 |
IAED 352 | Konut Çalışmalarına Giriş | Introduction to Housing Studies | 4 | Ali ASLANKAN | Çarşamba 15:00 - 17:50 D 316 |
IAED 404 | Portfolyo Tasarımı | Portfolio Design | 4 | Emre ERGÜL | Çarşamba 09:00 - 11:50 D 311 |
IAED 410 | Çevre-Davranış Çalışmaları | Environment Behavior Studies | 4 | Deniz HASIRCI | Çarşamba 15:00 - 17:50 D 311 |
IAED 450 | İç Mekan Tekstilleri | Textiles for Interiors | 4 | Elvan ÖZKAVRUK ADANIR | Perşembe 09:00 - 12:50 D 126 |
IAY 102 | Acil Hasta Bakımı II | Emergency Patient Care II | 5 | Nursun ÜSTÜNKARLI | Salı 15:00 - 16:50 D 312 |
Perşembe 15:00 - 16:50 A 128 | |||||
IAY 104 | İleri Yaşam Desteği Uygulamaları I | Applications of Advance Life Support I | 5 | Nursun ÜSTÜNKARLI | Pazartesi 09:00 - 10:50 C 306 |
Çarşamba 15:00 - 16:50 A 128 | |||||
IAY 106 | Travma | Trauma | 5 | MELAHAT KIZIL | Pazartesi 13:00 - 16:50 C 306 |
IAY 108 | Farmakoloji ve Toksikoloji | Pharmacology and Toxicology | 3 | Hülya GÜVEN | Salı 13:00 - 14:50 C 603 |
IAY 118 | Beden Eğitimi ve Vücut Geliştirme II | Physical Training And Body Building II | 3 | HAKAN YILDIZ | Salı 10:00 - 11:50 |
Perşembe 09:00 - 10:50 YB 106 | |||||
IAY 120 | Acil Sağlık Hizmetleri Operasyonları | Emergency Medical Services and Operations | 3 | YILDIRIM GEZGİN | Çarşamba 13:00 - 14:50 M 509 |
IAY 202 | Mesleki Uygulama II | Clinical Practice II | 15 | MELAHAT KIZIL | Perşembe 11:00 - 14:50 A 128 |
Cuma 13:00 - 16:50 YOK | |||||
Cumartesi 09:00 - 16:50 YOK | |||||
IAY 204 | İleri Yaşam Desteği Uygulamaları II | Advance life support II | 5 | YILDIRIM GEZGİN | Perşembe 15:00 - 15:50 YOK |
Cuma 09:00 - 12:50 YOK | |||||
IAY 206 | Beden Eğitimi ve Vücut Geliştirme IV | Physical Training And Body Building IV | 2 | HAKAN YILDIZ | Salı 12:00 - 13:50 YB 106 |
IAY 207 | Mesleki İngilizce | Professional English | 3 | Bahar KIZILTUNALI | Salı 15:00 - 16:50 M 204 |
IAY 210 | Acil İlaç Uygulamaları | Application of Emergency Medication | 3 | Nursun ÜSTÜNKARLI | Salı 09:00 - 10:50 M 307 |
ID 202 | Ürün Tasarım Stüdyosu II | Product Design Studio II | 10 | Deniz SAYAR | Salı 09:00 - 12:50 D 211 |
Cuma 09:00 - 12:50 D 211 | |||||
ID 204 | Endüstriyel Tasarımda Göstergebilim | Design Semiotics for Industrial Design | 4 | Can ÖZCAN | Perşembe 09:00 - 11:50 D 311 |
ID 208 | Üretim Teknolojileri | Production Technologies | 4 | Murat BENGİSU | Salı 14:00 - 16:50 D 312 |
ID 300 | Yenilikçi Tasarım Stratejileri | Innovative Design Strategies | 4 | Onur MENGİ | Salı 14:00 - 17:50 D 311 |
ID 302 | Endüstriyel Tasarımda Çağdaş Konular | Contemporary Issues in Industrial Design | 4 | Özgü ÖZKAN | Perşembe 09:00 - 11:50 D 301 |
ID 304 | Tasarım Araştırması | Design Research | 4 | Elif KOCABIYIK SAVASTA | Çarşamba 14:00 - 17:50 D 211 |
ID 320 | 3 Boyutlu Mekanik Tasarım | 3 Dimensional Mechanical Design | 4 | Mert TORUN | Pazartesi 09:00 - 12:50 D 202 |
ID 330 | Kil ve Alçı ile Tasarım | Designing in Clay and Plaster | 4 | İnayet Sevim ÇİZER | Perşembe 14:00 - 17:50 DB 028 |
ID 330 | Kil ve Alçı ile Tasarım | Designing in Clay and Plaster | 4 | İnayet Sevim ÇİZER | Cuma 14:00 - 17:50 DB 028 |
ID 380 | Biyomalzemeler: Canlı Sistemler ile Tasarlama | Biomaterials: Designing with Living Systems | 4 | Derya IRKDAŞ DOĞU | Salı 14:00 - 17:50 YB 104 |
IE 222 | Üretim Sistemleri Analizi | Production Systems Analysis | 5 | Hamdi Giray Reşat | Çarşamba 09:00 - 11:50 C 503 |
IE 222 | Üretim Sistemleri Analizi | Production Systems Analysis | 5 | Sinem Tokçaer | Perşembe 09:00 - 11:50 M 303 |
IE 222 | Üretim Sistemleri Analizi | Production Systems Analysis | 5 | Sinem Tokçaer | Çarşamba 13:00 - 15:50 M 203 |
IE 252 | Optimizasyon II-Doğrusal Olmayan Modeller | Optimization II-Nonlinear Models | 6 | Kamil Erkan Kabak | Pazartesi 13:00 - 14:50 M 401 |
Salı 09:00 - 10:50 C 505 | |||||
IE 252 | Optimizasyon II-Doğrusal Olmayan Modeller | Optimization II-Nonlinear Models | 6 | Kamil Erkan Kabak | Perşembe 15:00 - 16:50 M 302 |
Cuma 15:00 - 16:50 C 505 | |||||
IE 252 | Optimizasyon II-Doğrusal Olmayan Modeller | Optimization II-Nonlinear Models | 6 | Selin ÖZPEYNİRCİ | Salı 09:00 - 10:50 C 503 |
Çarşamba 11:00 - 12:50 C 505 | |||||
IE 261 | Endüstriyel Bilişim Sistemleri | Industrial Information Systems | 5 | Osman Doluca | Pazartesi 09:00 - 11:50 C 505 |
IE 261 | Endüstriyel Bilişim Sistemleri | Industrial Information Systems | 5 | Osman Doluca | Pazartesi 13:00 - 15:50 C 605 |
IE 261 | Endüstriyel Bilişim Sistemleri | Industrial Information Systems | 5 | Osman Doluca | Salı 14:00 - 16:50 C 505 |
IE 322 | İş Sistemleri Analizi ve Tasarımı | Work Systems Analysis and Design | 6 | Birce Boğa Bakırlı | Salı 09:00 - 11:50 C 509 |
IE 322 | İş Sistemleri Analizi ve Tasarımı | Work Systems Analysis and Design | 6 | Birce Boğa Bakırlı | Salı 13:00 - 15:50 C 509 |
IE 322 | İş Sistemleri Analizi ve Tasarımı | Work Systems Analysis and Design | 6 | Birce Boğa Bakırlı | Çarşamba 09:00 - 11:50 C 509 |
IE 324 | Modern İmalat Sistemlerinin Temelleri | Fundamentals of Modern Manufacturing Systems | 8 | Hamdi Giray Reşat | Pazartesi 09:00 - 11:50 C 408 |
IE 324 | Modern İmalat Sistemlerinin Temelleri | Fundamentals of Modern Manufacturing Systems | 8 | Hamdi Giray Reşat | Salı 09:00 - 11:50 C 301 |
IE 324 | Modern İmalat Sistemlerinin Temelleri | Fundamentals of Modern Manufacturing Systems | 8 | Selin ÖZPEYNİRCİ | Pazartesi 12:00 - 14:50 C 401 |
IE 329 | Yalın Üretim | Lean Production | 5 | Ömür PEKMEZ | Salı 13:00 - 15:50 M 404 |
IE 334 | Kalite Güvence ve Güvenilirlik | Quality Assurance and Reliability | 7 | Ahmet Sermet Anagün | Salı 13:00 - 15:50 C 601 |
IE 334 | Kalite Güvence ve Güvenilirlik | Quality Assurance and Reliability | 7 | Ahmet Sermet Anagün | Çarşamba 13:00 - 15:50 MB 202 |
IE 334 | Kalite Güvence ve Güvenilirlik | Quality Assurance and Reliability | 7 | Birce Boğa Bakırlı | Çarşamba 13:00 - 15:50 C 302 |
IE 343 | Veri Madenciliği | Data Mining | 5 | Engin YILDIZTEPE | Çarşamba 14:00 - 16:50 C 602 |
IE 346 | Mühendislik Ekonomisi | Engineering Economics | 5 | Tunca TABAKLAR | Cuma 09:00 - 11:50 C 205 |
IE 346 | Mühendislik Ekonomisi | Engineering Economics | 5 | Tunca TABAKLAR | Cuma 13:00 - 15:50 M 304 |
IE 353 | Optimizasyon III-Rassal Modeller | Optimization III-Stochastic Models | 8 | Birce Boğa Bakırlı | Pazartesi 09:00 - 11:50 C 303 |
IE 371 | Mühendislik Sistem Analizi | Engineering System Analysis | 6 | Beno KURYEL | Salı 09:00 - 11:50 C 307 |
IE 372 | Proje Yönetimi | Project Management | 5 | Ömür PEKMEZ | Pazartesi 09:00 - 11:50 C 603 |
IE 372 | Proje Yönetimi | Project Management | 5 | Ömür PEKMEZ | Pazartesi 13:00 - 15:50 C 305 |
IE 376 | SAP ile Kurumsal Kaynak Planlaması | Enterprise Resource Planning with SAP | 5 | Joseph Volkan ÖZCAN | Çarşamba 13:00 - 15:50 A 127 |
IE 376 | SAP ile Kurumsal Kaynak Planlaması | Enterprise Resource Planning with SAP | 5 | Joseph Volkan ÖZCAN | Çarşamba 09:00 - 11:50 A 127 |
IE 444 | Mühendislik ve Bilişim Etiği | Ethics in Engineering and Comp. Sciences | 4 | Ayşe Misket YEKTAY | Çarşamba 13:00 - 15:50 C 304 |
IE 444 | Mühendislik ve Bilişim Etiği | Ethics in Engineering and Comp. Sciences | 4 | Ayşe Misket YEKTAY | Perşembe 10:00 - 12:50 M 305 |
IE 444 | Mühendislik ve Bilişim Etiği | Ethics in Engineering and Comp. Sciences | 4 | Ayşe Misket YEKTAY | Perşembe 14:00 - 16:50 MB 202 |
IE 498 | Bitirme Projesi II | Senior Project II | 8 | Selin ÖZPEYNİRCİ | Cuma 12:00 - 14:50 C 509 |
Pazar 09:00 - 11:50 YOK | |||||
IE 498 | Bitirme Projesi II | Senior Project II | 8 | Ahmet Sermet Anagün | Cuma 12:00 - 14:50 C 509 |
Pazar 09:00 - 11:50 YOK | |||||
IE 498 | Bitirme Projesi II | Senior Project II | 8 | Hamdi Giray Reşat | Cuma 12:00 - 14:50 C 509 |
Pazar 09:00 - 11:50 YOK | |||||
IE 498 | Bitirme Projesi II | Senior Project II | 8 | Kamil Erkan Kabak | Cuma 12:00 - 14:50 C 509 |
Pazar 09:00 - 11:50 YOK | |||||
IE 498 | Bitirme Projesi II | Senior Project II | 8 | Hakkı ESKİCİOĞLU | Cuma 12:00 - 14:50 C 509 |
Pazar 09:00 - 11:50 YOK | |||||
IE 498 | Bitirme Projesi II | Senior Project II | 8 | Erim Kırca | Cuma 12:00 - 14:50 C 509 |
Pazar 09:00 - 11:50 YOK | |||||
IE 498 | Bitirme Projesi II | Senior Project II | 8 | Selin ÖZPEYNİRCİ | Pazar 13:00 - 18:50 YOK |
ING 102 | İngilizce II | English II | 3 | Ebru SABUNCUOĞLU | Pazartesi 09:00 - 11:50 E 111 |
ING 102 | İngilizce II | English II | 3 | Sezin AKSARAY | Pazartesi 09:00 - 11:50 M 501 |
ING 102 | İngilizce II | English II | 3 | SEÇKİN SAVUR | Pazartesi 09:00 - 11:50 M 506 |
ING 102 | İngilizce II | English II | 3 | Ebru SABUNCUOĞLU | Pazartesi 13:00 - 15:50 E 113 |
ING 102 | İngilizce II | English II | 3 | Sezin AKSARAY | Pazartesi 13:00 - 15:50 M 502 |
ING 102 | İngilizce II | English II | 3 | SEÇKİN SAVUR | Pazartesi 13:00 - 15:50 C 408 |
ING 102 | İngilizce II | English II | 3 | SEÇKİN SAVUR | Salı 09:00 - 11:50 M 309 |
ING 102 | İngilizce II | English II | 3 | Mehmet Derviş SALTIK | Salı 09:00 - 11:50 C 408 |
ING 102 | İngilizce II | English II | 3 | Zeynep SEKİTMEN | Salı 09:00 - 11:50 E 110 |
ING 102 | İngilizce II | English II | 3 | Sezin AKSARAY | Salı 09:00 - 11:50 M 104 |
ING 102 | İngilizce II | English II | 3 | Ebru SABUNCUOĞLU | Salı 13:00 - 15:50 E 104 |
ING 102 | İngilizce II | English II | 3 | Zeynep SEKİTMEN | Salı 13:00 - 15:50 M 310 |
ING 102 | İngilizce II | English II | 3 | SEÇKİN SAVUR | Salı 13:00 - 15:50 E 109 |
ING 102 | İngilizce II | English II | 3 | EBRU KIZILDAĞ | Cuma 09:00 - 11:50 A 116 |
ING 102 | İngilizce II | English II | 3 | Zeynep SEKİTMEN | Cuma 09:00 - 11:50 M 110 |
ING 102 | İngilizce II | English II | 3 | Sezin AKSARAY | Cuma 09:00 - 11:50 M 210 |
ING 102 | İngilizce II | English II | 3 | Ebru SABUNCUOĞLU | Cuma 09:00 - 11:50 M 406 |
ING 102 | İngilizce II | English II | 3 | SEÇKİN SAVUR | Perşembe 13:00 - 15:50 M 103 |
ING 102 | İngilizce II | English II | 3 | Ebru SABUNCUOĞLU | Perşembe 13:00 - 15:50 M 310 |
ING 102 | İngilizce II | English II | 3 | Mehmet Derviş SALTIK | Pazartesi 16:00 - 18:50 M 209 |
ING 102 | İngilizce II | English II | 3 | Zeynep SEKİTMEN | Pazartesi 16:00 - 18:50 M 403 |
ING 102 | İngilizce II | English II | 3 | Sezin AKSARAY | Çarşamba 09:00 - 11:50 E 104 |
ING 102 | İngilizce II | English II | 3 | Mehmet Derviş SALTIK | Çarşamba 09:00 - 11:50 M 106 |
ING 102 | İngilizce II | English II | 3 | Evrim ÜSTÜNLÜOĞLU | Çarşamba 09:00 - 11:50 E 113 |
ING 102 | İngilizce II | English II | 3 | SEÇKİN SAVUR | Cuma 16:00 - 18:50 M 207 |
ING 102 | İngilizce II | English II | 3 | Sezin AKSARAY | Perşembe 09:00 - 11:50 M 501 |
ING 102 | İngilizce II | English II | 3 | Zeynep SEKİTMEN | Perşembe 09:00 - 11:50 M 107 |
ING 102 | İngilizce II | English II | 3 | Mehmet Derviş SALTIK | Cuma 16:00 - 18:50 E 305 |
ING 102 | İngilizce II | English II | 3 | EBRU KIZILDAĞ | Cuma 16:00 - 18:50 M 410 |
ING 102 | İngilizce II | English II | 3 | AYLİN BOZKURT | Cuma 16:00 - 18:50 M 206 |
ING 102 | İngilizce II | English II | 3 | SEÇKİN SAVUR | Çarşamba 16:00 - 18:50 E 210 |
ING 102 | İngilizce II | English II | 3 | Mehmet Derviş SALTIK | Çarşamba 16:00 - 18:50 E 504 |
ING 102 | İngilizce II | English II | 3 | Mehmet Derviş SALTIK | Cuma 13:00 - 15:50 M 407 |
ING 102 | İngilizce II | English II | 3 | İlknur COLELLA | Cuma 13:00 - 15:50 C 502 |
ING 102 | İngilizce II | English II | 3 | Zeynep SEKİTMEN | Çarşamba 16:00 - 18:50 E 204 |
ING 102 | İngilizce II | English II | 3 | Ebru SABUNCUOĞLU | Çarşamba 16:00 - 18:50 E 304 |
ING 106 | İngilizcede Akademik Beceriler II | Academic Skills in English II | 4 | Seher KOSACI | Cuma 15:00 - 18:50 M 107 |
ING 222 | Mesleki İngilizce II | Vocational English II | 2 | Özde YILMAZ | Çarşamba 09:00 - 11:50 M 207 |
ING 222 | Mesleki İngilizce II | Vocational English II | 2 | Özde YILMAZ | Perşembe 09:00 - 11:50 M 506 |
ING 222 | Mesleki İngilizce II | Vocational English II | 2 | Ebru SABUNCUOĞLU | Çarşamba 09:00 - 11:50 M 510 |
ING 222 | Mesleki İngilizce II | Vocational English II | 2 | Sezin AKSARAY | Perşembe 13:00 - 15:50 M 104 |
INS 302 | Sigortacılıkta Veri Analizi | Data Analysis in Insurance | 6 | Ayla OĞUŞ BİNATLI | Perşembe 09:00 - 11:50 A 127 |
INS 304 | Sigortacılık ve Risk Yönetiminde Sayısal Teknikler II | Insurance and Risk Management in Quantitative Methods II | 5 | Dilara Kılınç | Pazartesi 14:00 - 16:50 C 501 |
INS 497 | Bitirme Projesi | Senior Project | 8 | Ayla OĞUŞ BİNATLI | Pazartesi 15:00 - 17:50 M 208 |
IREU 452 | Avrupa Çalışmalarında Uygulamalı Atölye | Applied Workshop on European Studies | 2 | Itır BAĞDADİ | Cuma 12:00 - 13:50 M 501 |
ISE 452 | ES Mühendisliği'nde Uygulamalı Atölye II | Applied Workshop in Ind. Systems Engineering II | 2 | Kamil Erkan Kabak | Salı 13:00 - 14:50 E 107 |
ITF 208 | Finansal Makroekonomi | Financial Macroeconomics | 6 | C Coşkun KÜÇÜKÖZMEN | Pazartesi 12:00 - 13:50 C 502 |
Çarşamba 13:00 - 13:50 M 205 | |||||
ITF 212 | Uluslararası Ticaret ve Yatırım | International Trade and Investment | 6 | C Coşkun KÜÇÜKÖZMEN | Pazartesi 15:00 - 16:50 C 202 |
Salı 09:00 - 09:50 C 403 | |||||
ITF 212 | Uluslararası Ticaret ve Yatırım | International Trade and Investment | 6 | C Coşkun KÜÇÜKÖZMEN | Salı 10:00 - 11:50 M 402 |
Çarşamba 12:00 - 12:50 C 204 | |||||
ITF 302 | Uluslararası Finansal Yönetim | International Financial Management | 8 | Berna KIRKULAK ULUDAĞ | Perşembe 13:00 - 15:50 C 308 |
ITF 302 | Uluslararası Finansal Yönetim | International Financial Management | 8 | Berna AYDOĞAN | Pazartesi 13:00 - 14:50 C 402 |
Çarşamba 12:00 - 12:50 M 205 | |||||
ITF 304 | Finansta Sayısal Yöntemler | Quantitative Methods in Finance | 6 | Eren Ocakverdi | Çarşamba 16:00 - 18:50 A 127 |
ITF 312 | Finansal Yönetim | Financial Management | 6 | Gülin VARDAR | Pazartesi 12:00 - 13:50 C 206 |
Çarşamba 11:00 - 11:50 C 301 | |||||
ITF 312 | Finansal Yönetim | Financial Management | 6 | Gülin VARDAR | Pazartesi 14:00 - 15:50 M 304 |
Çarşamba 13:00 - 13:50 M 202 | |||||
ITF 312 | Finansal Yönetim | Financial Management | 6 | Gülin VARDAR | Salı 14:00 - 15:50 M 402 |
Çarşamba 14:00 - 14:50 C 406 | |||||
ITF 312 | Finansal Yönetim | Financial Management | 6 | Berna AYDOĞAN | Salı 12:00 - 13:50 C 205 |
Çarşamba 11:00 - 11:50 C 205 | |||||
ITF 312 | Finansal Yönetim | Financial Management | 6 | Berna AYDOĞAN | Salı 14:00 - 15:50 C 208 |
Çarşamba 14:00 - 14:50 M 405 | |||||
ITF 411 | Banka Yönetimi | Bank Management | 6 | Halit SOYDAN | Pazartesi 14:00 - 16:50 M 405 |
ITF 412 | Uluslararası Ticaret ve Projelerin Finansmanı | Financing International Trade and Project | 8 | Bernur AÇIKGÖZ | Perşembe 09:00 - 11:50 C 401 |
ITF 414 | Finansmanda Özellikli Konular | Special Topics in Finance | 5 | C Coşkun KÜÇÜKÖZMEN | Salı 16:00 - 17:50 M 201 |
Çarşamba 14:00 - 14:50 M 202 | |||||
ITF 419 | Uluslararası İşletmecilik ve Ticaret Kültürü | The International Business and Trade Culture | 4 | Aykan CANDEMİR | Çarşamba 09:00 - 11:50 C 507 |
ITF 428 | Dış Ticarette Özellikli Konular | Special Topics in Foreign Trade | 5 | Bernur AÇIKGÖZ | Perşembe 13:00 - 15:50 C 503 |
ITF 452 | Uygu. Ulus. Tic. ve Finans. Atölyesi II | Applied Works. in Inter.Trade and Fin.II | 2 | C Coşkun KÜÇÜKÖZMEN | Çarşamba 17:00 - 18:50 M 306 |
ITL 103 | İtalyanca I | Italian Language I | 4 | Buket KASALI | Salı 09:00 - 10:50 E 101 |
Perşembe 12:00 - 13:50 E 111 | |||||
ITL 103 | İtalyanca I | Italian Language I | 4 | Annamaria LAPIRA | Çarşamba 13:00 - 14:50 M 206 |
Cuma 16:00 - 17:50 E 102 | |||||
ITL 104 | İtalyanca II | Italian Language II | 4 | Meltem AKTAŞ DOĞAN | Salı 09:00 - 10:50 M 510 |
Perşembe 12:00 - 13:50 C 404 | |||||
ITL 104 | İtalyanca II | Italian Language II | 4 | Buket KASALI | Salı 12:00 - 13:50 C 507 |
Perşembe 09:00 - 10:50 M 209 | |||||
ITL 104 | İtalyanca II | Italian Language II | 4 | Annamaria LAPIRA | Salı 12:00 - 13:50 C 301 |
Perşembe 09:00 - 10:50 M 205 | |||||
ITL 104 | İtalyanca II | Italian Language II | 4 | Necan SAYGAÇ | Salı 12:00 - 13:50 M 304 |
Perşembe 09:00 - 10:50 M 307 | |||||
ITL 104 | İtalyanca II | Italian Language II | 4 | Zeliha KABADAYI | Çarşamba 13:00 - 14:50 M 506 |
Cuma 16:00 - 17:50 M 204 | |||||
ITL 104 | İtalyanca II | Italian Language II | 4 | Nilcan YAVUZ | Çarşamba 13:00 - 14:50 M 502 |
Cuma 16:00 - 17:50 M 301 | |||||
ITL 104 | İtalyanca II | Italian Language II | 4 | Meltem AKTAŞ DOĞAN | Çarşamba 16:00 - 17:50 M 407 |
Cuma 13:00 - 14:50 C 202 | |||||
ITL 104 | İtalyanca II | Italian Language II | 4 | Necan SAYGAÇ | Çarşamba 16:00 - 17:50 C 304 |
Cuma 13:00 - 14:50 C 302 | |||||
ITL 104 | İtalyanca II | Italian Language II | 4 | Nilcan YAVUZ | Salı 12:00 - 13:50 C 408 |
Perşembe 09:00 - 10:50 M 505 | |||||
ITL 201 | İtalyanca III | Italian Language III | 4 | Necan SAYGAÇ | Pazartesi 16:00 - 17:50 E 203 |
Perşembe 13:00 - 14:50 E 109 | |||||
ITL 201 | İtalyanca III | Italian Language III | 4 | Buket KASALI | Çarşamba 16:00 - 17:50 E 103 |
Cuma 13:00 - 14:50 M 205 | |||||
ITL 202 | İtalyanca IV | Italian Language IV | 4 | Annamaria LAPIRA | Pazartesi 13:00 - 14:50 M 203 |
Perşembe 16:00 - 17:50 M 103 | |||||
ITL 202 | İtalyanca IV | Italian Language IV | 4 | Aysim YÜKSELER | Pazartesi 13:00 - 14:50 M 107 |
Perşembe 16:00 - 17:50 M 105 | |||||
ITL 202 | İtalyanca IV | Italian Language IV | 4 | Zeliha KABADAYI | Pazartesi 13:00 - 14:50 C 202 |
Perşembe 16:00 - 17:50 M 202 | |||||
ITL 202 | İtalyanca IV | Italian Language IV | 4 | Nilcan YAVUZ | Pazartesi 13:00 - 14:50 C 303 |
Perşembe 16:00 - 17:50 E 303 | |||||
ITL 202 | İtalyanca IV | Italian Language IV | 4 | Meltem AKTAŞ DOĞAN | Pazartesi 13:00 - 14:50 MB 202 |
Perşembe 16:00 - 17:50 E 403 | |||||
ITL 202 | İtalyanca IV | Italian Language IV | 4 | Necan SAYGAÇ | Pazartesi 13:00 - 14:50 M 307 |
Perşembe 16:00 - 17:50 E 114 | |||||
ITL 202 | İtalyanca IV | Italian Language IV | 4 | Aysim YÜKSELER | Çarşamba 13:00 - 14:50 M 105 |
Cuma 16:00 - 17:50 M 105 | |||||
ITL 202 | İtalyanca IV | Italian Language IV | 4 | Necan SAYGAÇ | Çarşamba 13:00 - 14:50 M 309 |
Cuma 16:00 - 17:50 M 201 | |||||
ITL 202 | İtalyanca IV | Italian Language IV | 4 | Aysim YÜKSELER | Pazartesi 16:00 - 17:50 M 102 |
Perşembe 13:00 - 14:50 M 501 | |||||
ITL 202 | İtalyanca IV | Italian Language IV | 4 | Zeliha KABADAYI | Pazartesi 16:00 - 17:50 M 103 |
Perşembe 13:00 - 14:50 M 502 | |||||
ITL 202 | İtalyanca IV | Italian Language IV | 4 | Nilcan YAVUZ | Pazartesi 16:00 - 17:50 E 603 |
Perşembe 13:00 - 14:50 M 102 | |||||
ITL 202 | İtalyanca IV | Italian Language IV | 4 | Annamaria LAPIRA | Pazartesi 16:00 - 17:50 E 208 |
Perşembe 13:00 - 14:50 M 409 | |||||
ITL 202 | İtalyanca IV | Italian Language IV | 4 | Aysim YÜKSELER | Çarşamba 16:00 - 17:50 M 205 |
Cuma 13:00 - 14:50 M 209 | |||||
ITL 202 | İtalyanca IV | Italian Language IV | 4 | Zeliha KABADAYI | Çarşamba 16:00 - 17:50 M 207 |
Cuma 13:00 - 14:50 M 201 | |||||
ITL 202 | İtalyanca IV | Italian Language IV | 4 | Nilcan YAVUZ | Çarşamba 16:00 - 17:50 E 403 |
Cuma 13:00 - 14:50 M 404 | |||||
ITL 302 | İtalyanca VI | Italian Language VI | 4 | Zeliha KABADAYI | Salı 13:00 - 14:50 M 204 |
Çarşamba 11:00 - 12:50 M 509 | |||||
ITL 310 | İtalyan Kültürü ve Sanatı | Italian Art and Culture | 4 | Meltem AKTAŞ DOĞAN | Salı 14:00 - 16:50 M 410 |
ITL 330 | İtalyanca Sözlü Anlatım Becerileri | Speaking Skills in Italian | 4 | Annamaria LAPIRA | Çarşamba 10:00 - 12:50 M 505 |
ITL 402 | İtalyanca VIII | Italian Language VIII | 4 | Aysim YÜKSELER | Pazartesi 09:00 - 10:50 M 409 |
Perşembe 09:00 - 10:50 C 205 | |||||
JPN 102 | Japonca II | Japanese Language II | 4 | Zeynep AKCAN | Salı 09:00 - 10:50 E 206 |
Perşembe 12:00 - 13:50 E 108 | |||||
JPN 102 | Japonca II | Japanese Language II | 4 | Zeynep AKCAN | Salı 11:00 - 12:50 E 106 |
Perşembe 09:00 - 10:50 E 106 | |||||
JPN 202 | Japonca IV | Japanese Language IV | 4 | Zeynep AKCAN | Çarşamba 13:00 - 14:50 E 110 |
Cuma 16:00 - 17:50 E 411 | |||||
JPN 202 | Japonca IV | Japanese Language IV | 4 | Zeynep AKCAN | Çarşamba 16:00 - 17:50 E 511 |
Cuma 13:00 - 14:50 E 101 | |||||
LAW 102 | Roma Hukuku | Roman Law | 6 | Alp LİMONCUOĞLU | Salı 09:00 - 10:50 E 1 |
Perşembe 13:00 - 13:50 E 1 | |||||
LAW 102 | Roma Hukuku | Roman Law | 6 | Alp LİMONCUOĞLU | Çarşamba 15:00 - 17:50 D 021 |
LAW 202 | Anglo-Sakson Hukuk Sistemi | Anglo-Saxon Legal System | 3 | Ayça KÖKEN DİKMEN | Pazartesi 09:00 - 11:50 A 1 |
LAW 202 | Anglo-Sakson Hukuk Sistemi | Anglo-Saxon Legal System | 3 | Ayça KÖKEN DİKMEN | Pazartesi 13:00 - 15:50 A 2 |
LAW 250 | Sigorta Hukuku | Insurance Law | 6 | Ayça KÖKEN DİKMEN | Çarşamba 11:00 - 13:50 M 511 |
LAW 300 | İşletme Hukuku | Business Law | 5 | Zeynep MİNELİLER | Salı 16:00 - 16:50 CB 101 |
Cuma 14:00 - 15:50 CB 101 | |||||
LAW 300 | İşletme Hukuku | Business Law | 5 | Zeynep MİNELİLER | Pazartesi 15:00 - 15:50 MB 202 |
Salı 14:00 - 15:50 C 407 | |||||
LAW 308 | Uluslararası Hukuk | International Law | 4 | Kerem BATIR | Cuma 14:00 - 16:50 D 022 |
LAW 309 | Medya Hukuku | Media Law | 6 | Serkan CENGİZ | Cuma 15:00 - 17:50 A 1 |
LAW 313 | Finansal Kurumların Yasal Yapısı | Legal Structure of Financial Institutions | 4 | Zeynep MİNELİLER | Salı 16:00 - 16:50 CB 101 |
Cuma 14:00 - 15:50 CB 101 | |||||
LAW 313 | Finansal Kurumların Yasal Yapısı | Legal Structure of Financial Institutions | 4 | Zeynep MİNELİLER | Pazartesi 15:00 - 15:50 MB 202 |
Salı 14:00 - 15:50 C 407 | |||||
LAW 335 | Enerji Hukuku | Energy Law | 4 | Özlem IŞIKSUNGUR | Salı 09:00 - 11:50 A 1 |
LAW 350 | Bankalar ve Diğer Finansal Kuruluşlara İlişkin Düzenlemeler | Regulations for Banking and Other Fınancial Institutions | 4 | Hüseyin IŞIK | Salı 17:00 - 18:50 C 501 |
Çarşamba 13:00 - 13:50 M 501 | |||||
LAW 404 | Milletlerarası Usul Hukuku | International Procedure Law | 4 | Ebru KARADEMİR | Pazartesi 16:00 - 17:50 E 403 |
Perşembe 14:00 - 14:50 C 203 | |||||
LAW 444 | Fikri Mülkiyet Hukuku | Intellectual Property Law | 5 | Başak BAK | Cuma 13:00 - 15:50 C 406 |
LAW 464 | Uluslararası Para ve Finans Hukuku | International Monetary and Financial Law | 6 | Hüseyin IŞIK | Salı 13:00 - 13:50 D 311 |
Perşembe 11:00 - 12:50 C 207 | |||||
LAW 470 | Avrupa Birliği Hukuku | European Union Law | 4 | Özge ÖZSOY | Salı 14:00 - 16:50 E 1 |
LAW 472 | Uluslararası İnsancıl Hukuk | International Humanitarian Law | 4 | Kerem BATIR | Cuma 09:00 - 11:50 CB 101 |
LOG 302 | Lojistik Planlama ve Modelleme II | Logistics Planning and Modelling II | 6 | Muhittin Hakan DEMİR | Perşembe 09:00 - 11:50 D 313 |
Cumartesi 15:00 - 16:50 yok | |||||
LOG 308 | Taşımacılık Yönetimi ve Yasal Çerçeve | Transportation Management and Legal Framework | 6 | Nil KULA DEĞİRMENCİ | Çarşamba 10:00 - 12:50 M 403 |
LOG 308 | Taşımacılık Yönetimi ve Yasal Çerçeve | Transportation Management and Legal Framework | 6 | Sinem Tokçaer | Perşembe 13:00 - 15:50 M 301 |
LOG 314 | Pazarlama Kanalları ve Tedarik Zinciri Yönetimi | Marketing Channels and Supply Chain Management | 6 | Işık Özge YUMURTACI HÜSEYİNOĞLU | Salı 09:00 - 09:50 C 401 |
Perşembe 09:00 - 10:50 M 105 | |||||
LOG 314 | Pazarlama Kanalları ve Tedarik Zinciri Yönetimi | Marketing Channels and Supply Chain Management | 6 | Işık Özge YUMURTACI HÜSEYİNOĞLU | Salı 11:00 - 12:50 M 203 |
Perşembe 12:00 - 12:50 C 307 | |||||
LOG 410 | Şebeke Optimizasyonu | Network Optimization | 5 | Qing LU | Çarşamba 09:00 - 10:50 C 306 |
Cuma 10:00 - 10:50 MB 202 | |||||
LOG 410 | Şebeke Optimizasyonu | Network Optimization | 5 | Qing LU | Çarşamba 09:00 - 09:50 C 306 |
Cuma 09:00 - 10:50 M 106 | |||||
LOG 416 | Uluslararası Karayolu Yük Taşımacılığı | International Road Freight Transporttation | 6 | Aysu GÖÇER | Pazartesi 13:00 - 14:50 M 201 |
Çarşamba 12:00 - 12:50 M 201 | |||||
LOG 420 | Kentsel Lojistik | City Logistics | 6 | Özgür ÖZPEYNİRCİ | Çarşamba 13:00 - 15:50 C 208 |
LOG 444 | Enerji Dağıtımı | Energy Distribution | 6 | Önder Özgener | Perşembe 14:00 - 16:50 C 406 |
LOG 452 | Lojistikte Uygulamalı Atölye II | Applied Workshop in Logistics II | 2 | Özgür ÖZPEYNİRCİ | Cumartesi 18:00 - 19:50 yok |
LOG 460 | Yönlendirilmiş Araştırma | Directed Research | 6 | BÜLENT SÜSLÜ | Pazartesi 15:00 - 17:50 M 204 |
LOG 464 | Tedarik Zinciri ve Lojistik Bilgi Sistemleri | Supply Chain and Logistics Information Systems | 5 | Aysu GÖÇER | Salı 09:00 - 11:50 A 127 |
LOG 464 | Tedarik Zinciri ve Lojistik Bilgi Sistemleri | Supply Chain and Logistics Information Systems | 5 | Aysu GÖÇER | Salı 13:00 - 15:50 A 127 |
LOG 472 | İnsani Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi | Humanitarian Logistics and Supply Chain Management | 5 | Qing LU | Çarşamba 11:00 - 11:50 M 301 |
Cuma 11:00 - 12:50 C 502 | |||||
LOG 498 | Bitirme Projesi II | Senior Project II | 6 | Aysu GÖÇER | Pazartesi 09:00 - 11:50 M 511 |
Cumartesi 09:00 - 14:50 yok | |||||
LOG 498 | Bitirme Projesi II | Senior Project II | 6 | Işık Özge YUMURTACI HÜSEYİNOĞLU | Pazartesi 09:00 - 11:50 A 120 |
Cumartesi 09:00 - 14:50 yok | |||||
LOG 498 | Bitirme Projesi II | Senior Project II | 6 | Özgür ÖZPEYNİRCİ | Pazartesi 09:00 - 11:50 A 113 |
Cumartesi 09:00 - 14:50 yok | |||||
LOG 498 | Bitirme Projesi II | Senior Project II | 6 | Qing LU | Pazartesi 09:00 - 11:50 A 121 |
Cumartesi 09:00 - 14:50 yok | |||||
LOG 498 | Bitirme Projesi II | Senior Project II | 6 | Bengü OFLAÇ | Pazartesi 09:00 - 11:50 A 119 |
Cumartesi 09:00 - 14:50 yok | |||||
LOG 498 | Bitirme Projesi II | Senior Project II | 6 | Muhittin Hakan DEMİR | Pazartesi 09:00 - 11:50 A 115 |
Pazar 09:00 - 14:50 yok | |||||
MATH 102 | Genel Matematik II | Calculus II | 6 | Ahmet GENÇ | Cuma 09:00 - 11:50 M 204 |
MATH 102 | Genel Matematik II | Calculus II | 6 | Gökhan BİLHAN | Cuma 09:00 - 11:50 C 406 |
MATH 102 | Genel Matematik II | Calculus II | 6 | Meryem ODABAŞI | Cuma 09:00 - 11:50 M 404 |
MATH 102 | Genel Matematik II | Calculus II | 6 | Ahmet GENÇ | Cuma 12:00 - 14:50 C 206 |
MATH 102 | Genel Matematik II | Calculus II | 6 | Halis Can KOYUNCUOĞLU | Cuma 12:00 - 14:50 MB 202 |
MATH 102 | Genel Matematik II | Calculus II | 6 | Gökhan BİLHAN | Cuma 13:00 - 15:50 M 401 |
MATH 102 | Genel Matematik II | Calculus II | 6 | Ahmet GENÇ | Cuma 15:00 - 17:50 C 404 |
MATH 102 | Genel Matematik II | Calculus II | 6 | Halis Can KOYUNCUOĞLU | Cuma 15:00 - 17:50 C 507 |
MATH 108 | Mimarlık için Matematik | Mathematics for Architecture | 4 | Baruch SCHNEIDER | Cuma 09:00 - 11:50 M 304 |
MATH 108 | Mimarlık için Matematik | Mathematics for Architecture | 4 | Meryem ODABAŞI | Pazartesi 10:00 - 12:50 M 402 |
MATH 108 | Mimarlık için Matematik | Mathematics for Architecture | 4 | Duygu SOYOĞLU | Çarşamba 15:00 - 17:50 M 204 |
MATH 110 | Analiz II | Calculus II | 6 | Sevin GÜMGÜM | Salı 14:00 - 17:50 M 308 |
MATH 154 | Genel Matematik II | Calculus II | 6 | Sevin GÜMGÜM | Pazartesi 11:00 - 12:50 M 510 |
Çarşamba 11:00 - 12:50 M 502 | |||||
MATH 154 | Genel Matematik II | Calculus II | 6 | Sevin GÜMGÜM | Pazartesi 16:00 - 17:50 C 404 |
Çarşamba 16:00 - 17:50 M 307 | |||||
MATH 154 | Genel Matematik II | Calculus II | 6 | Duygu SOYOĞLU | Pazartesi 09:00 - 10:50 M 505 |
Çarşamba 09:00 - 10:50 M 407 | |||||
MATH 154 | Genel Matematik II | Calculus II | 6 | Nurcan BAYKUŞ SAVAŞANERİL | Pazartesi 11:00 - 12:50 M 107 |
Çarşamba 11:00 - 12:50 C 306 | |||||
MATH 154 | Genel Matematik II | Calculus II | 6 | Demet ERSOY ÖZDEK | Pazartesi 11:00 - 12:50 C 203 |
Çarşamba 11:00 - 12:50 M 508 | |||||
MATH 154 | Genel Matematik II | Calculus II | 6 | Demet ERSOY ÖZDEK | Pazartesi 16:00 - 17:50 C 306 |
Çarşamba 16:00 - 17:50 M 102 | |||||
MATH 154 | Genel Matematik II | Calculus II | 6 | Burak ORDİN | Pazartesi 09:00 - 10:50 M 303 |
Çarşamba 09:00 - 10:50 M 301 | |||||
MATH 154 | Genel Matematik II | Calculus II | 6 | Burak ORDİN | Pazartesi 11:00 - 12:50 M 409 |
Çarşamba 11:00 - 12:50 C 401 | |||||
MATH 154 | Genel Matematik II | Calculus II | 6 | Tahsin ÖNER | Pazartesi 11:00 - 12:50 C 207 |
Çarşamba 11:00 - 12:50 M 203 | |||||
MATH 154 | Genel Matematik II | Calculus II | 6 | Oktay Koç | Pazartesi 11:00 - 12:50 M 209 |
Çarşamba 11:00 - 12:50 C 207 | |||||
MATH 154 | Genel Matematik II | Calculus II | 6 | Oktay Koç | Pazartesi 16:00 - 17:50 C 603 |
Çarşamba 16:00 - 17:50 M 507 | |||||
MATH 154 | Genel Matematik II | Calculus II | 6 | Oktay Koç | Salı 16:00 - 17:50 M 109 |
Perşembe 16:00 - 17:50 C 208 | |||||
MATH 154 | Genel Matematik II | Calculus II | 6 | Berrak ÖZGÜR | Pazartesi 16:00 - 17:50 M 307 |
Çarşamba 16:00 - 17:50 M 505 | |||||
MATH 154 | Genel Matematik II | Calculus II | 6 | Berrak ÖZGÜR | Salı 16:00 - 17:50 C 406 |
Perşembe 16:00 - 17:50 M 506 | |||||
MATH 154 | Genel Matematik II | Calculus II | 6 | Tahsin ÖNER | Pazartesi 09:00 - 10:50 C 407 |
Çarşamba 09:00 - 10:50 M 307 | |||||
MATH 154 | Genel Matematik II | Calculus II | 6 | Oktay Koç | Pazartesi 09:00 - 10:50 M 301 |
Çarşamba 09:00 - 10:50 M 503 | |||||
MATH 154 | Genel Matematik II | Calculus II | 6 | Berrak ÖZGÜR | Pazartesi 11:00 - 12:50 M 301 |
Çarşamba 11:00 - 12:50 M 407 | |||||
MATH 202 | İleri Analiz II | Advanced Calculus II | 5 | Baruch SCHNEIDER | Pazartesi 09:00 - 10:50 A 122 |
Salı 11:00 - 12:50 A 117 | |||||
MATH 204 | Olasılık Teorisine Giriş II | Introduction to Probability Theory II | 6 | Femin YALÇIN | Salı 09:00 - 10:50 M 408 |
Çarşamba 09:00 - 10:50 M 310 | |||||
MATH 205 | Analitik Geometri | Analytic Geometry | 6 | Demet ERSOY ÖZDEK | Perşembe 09:00 - 11:50 C 404 |
MATH 207 | Diferansiyel Denklemlere Giriş I | Intro. to Differential Equations I | 5 | Nurcan BAYKUŞ SAVAŞANERİL | Pazartesi 09:00 - 10:50 M 302 |
Çarşamba 09:00 - 10:50 C 307 | |||||
MATH 208 | Diferansiyel Denklemlere Giriş II | Intro. to Differential Equations II | 5 | Beno KURYEL | Perşembe 13:00 - 16:50 C 504 |
MATH 212 | İstatistiğe Giriş II | Intro. to Probability and Statisitcs II | 5 | Gözde YAZGI TÜTÜNCÜ | Salı 14:00 - 16:50 C 502 |
MATH 220 | İşletme İstatistiği II | Business Statistics II | 5 | Gözde YAZGI TÜTÜNCÜ | Salı 14:00 - 16:50 C 502 |
MATH 236 | Mühendislik İstatistiği | Engineering Statistics | 6 | Gözde YAZGI TÜTÜNCÜ | Salı 14:00 - 16:50 C 502 |
MATH 236 | Mühendislik İstatistiği | Engineering Statistics | 6 | Gözde YAZGI TÜTÜNCÜ | Çarşamba 13:00 - 15:50 M 409 |
MATH 236 | Mühendislik İstatistiği | Engineering Statistics | 6 | Ahmet Sermet Anagün | Perşembe 15:00 - 17:50 C 401 |
MATH 240 | Mühendisler için Olasılık | Probability for Engineers | 6 | Femin YALÇIN | Salı 11:00 - 13:50 C 503 |
MATH 240 | Mühendisler için Olasılık | Probability for Engineers | 6 | Femin YALÇIN | Salı 15:00 - 17:50 M 107 |
MATH 240 | Mühendisler için Olasılık | Probability for Engineers | 6 | Cihangir Yandım | Salı 11:00 - 13:50 C 308 |
MATH 240 | Mühendisler için Olasılık | Probability for Engineers | 6 | Cihangir Yandım | Salı 15:00 - 17:50 M 205 |
MATH 240 | Mühendisler için Olasılık | Probability for Engineers | 6 | Nurettin İlter Sever | Salı 11:00 - 13:50 C 202 |
MATH 240 | Mühendisler için Olasılık | Probability for Engineers | 6 | Nurettin İlter Sever | Salı 15:00 - 17:50 M 309 |
MATH 250 | Mühendisler İçin Doğrusal Cebir ve Türevsel Denkl. | Linear Algebra for Engineers | 6 | Hande TUNÇEL | Salı 11:00 - 13:50 C 203 |
MATH 250 | Mühendisler İçin Doğrusal Cebir ve Türevsel Denkl. | Linear Algebra for Engineers | 6 | Setenay AKDUMAN | Salı 11:00 - 13:50 M 305 |
MATH 250 | Mühendisler İçin Doğrusal Cebir ve Türevsel Denkl. | Linear Algebra for Engineers | 6 | Duygu SOYOĞLU | Salı 15:00 - 17:50 C 303 |
MATH 250 | Mühendisler İçin Doğrusal Cebir ve Türevsel Denkl. | Linear Algebra for Engineers | 6 | Demet ERSOY ÖZDEK | Salı 11:00 - 13:50 C 207 |
MATH 250 | Mühendisler İçin Doğrusal Cebir ve Türevsel Denkl. | Linear Algebra for Engineers | 6 | Demet ERSOY ÖZDEK | Salı 15:00 - 17:50 C 203 |
MATH 280 | Olasılık ve İstatistiğe Giriş | Intro. to Probability and Statistics | 6 | Duygu SOYOĞLU | Salı 10:00 - 11:50 C 401 |
Perşembe 10:00 - 11:50 C 307 | |||||
MATH 280 | Olasılık ve İstatistiğe Giriş | Intro. to Probability and Statistics | 6 | Duygu SOYOĞLU | Salı 13:00 - 14:50 C 504 |
Perşembe 13:00 - 14:50 M 302 | |||||
MATH 302 | Fonksiyonel Analiz II | Functional Analysis II | 7 | Özlem ÇAVUŞOĞLU KARABUDAK | Çarşamba 13:00 - 14:50 A 114 |
Perşembe 12:00 - 12:50 A 114 | |||||
MATH 304 | İstatistik Teorisi | Theory of Statistics | 7 | İsmihan BAYRAMOĞLU | Perşembe 09:00 - 11:50 M 302 |
MATH 306 | Soyut Cebir | Abstract Algebra | 7 | Baruch SCHNEIDER | Pazartesi 12:00 - 14:50 M 305 |
MATH 309 | Matematiksel Fizik Denklemleri | Equations of Mathematical Physics | 5 | Beno KURYEL | Pazartesi 15:00 - 17:50 C 402 |
MATH 402 | Topoloji II | Topology II | 6 | Özlem ÇAVUŞOĞLU KARABUDAK | Cuma 13:00 - 15:50 M 406 |
MATH 410 | Doğrusal İntegral Denklemler | Linear Integral Equation | 6 | Baruch SCHNEIDER | Çarşamba 15:00 - 17:50 M 106 |
MATH 485 | Veri Analizi | Exploratory Data Analysis | 8 | Engin YILDIZTEPE | Çarşamba 14:00 - 16:50 C 602 |
MATH 497 | Bitirme Tezi | Senior Project | 8 | İsmihan BAYRAMOĞLU | Cumartesi 10:00 - 12:50 X 005 |
MATH 497 | Bitirme Tezi | Senior Project | 8 | Gözde YAZGI TÜTÜNCÜ | Cumartesi 10:00 - 12:50 X 003 |
MATH 497 | Bitirme Tezi | Senior Project | 8 | Baruch SCHNEIDER | Cumartesi 13:00 - 15:50 X 003 |
MATH 497 | Bitirme Tezi | Senior Project | 8 | Sevin GÜMGÜM | Cumartesi 13:00 - 15:50 X 001 |
MATH 497 | Bitirme Tezi | Senior Project | 8 | Abbas Kenan ÇİFTÇİ | Cumartesi 13:00 - 15:50 X 001 |
MATU 102 | Bilgisayarda Çizim Teknikleri I | Computer Aided Drawing Technics I | 5 | Öznur ENES | Cuma 09:00 - 12:50 D 202 |
MATU 104 | Ayakkabı Üretim Teknolojisi II | Footwear Production Technology II | 4 | Gökhan TALAY | Perşembe 09:00 - 12:50 D 115 |
MATU 106 | Temel Stampa Yapımı II | Footwear Pattern Making II | 3 | Ercan ÖZGÜN | Çarşamba 09:00 - 12:50 D 115 |
MATU 108 | Temel Sanat Eğitimi II | Basic Art Education II | 5 | Yiğit İLDEŞ | Pazartesi 14:00 - 17:50 D 115 |
MATU 202 | Moda Sunum Teknikleri | Fashion Presentation Techniques | 3 | Öznur ENES | Cuma 13:00 - 14:50 D 115 |
MATU 204 | Bilgisayarda Ürün Tasarımı II | Computer Aided Industrial Design II | 5 | Yiğit İLDEŞ | Pazartesi 09:00 - 12:50 D 201 |
MATU 206 | Bilgisayarda Stampa Yapımı II | Computer Aided Fotwear Pattern Making II | 5 | Ercan ÖZGÜN | Çarşamba 14:00 - 17:50 D 202 |
MATU 208 | Ürün Geliştirme ve Koleksiyon Hazırlama II | Product Development and Preparation of Collection II | 5 | Gökhan TALAY | Perşembe 14:00 - 17:50 D 115 |
MATU 210 | Ayakkabı Pazarlama Yönetimi | Footwear Marketing Management | 3 | Halil PAK | Salı 14:00 - 15:50 M 206 |
MATU 226 | Pazar Araştırma Yöntemleri | Market Research Methods | 3 | Halil PAK | Salı 09:00 - 10:50 C 602 |
MBGT 106 | C Programlama Dili | C Programming Language | 5 | Burçin ÖNDER | Çarşamba 17:00 - 19:50 X 001 |
MBGT 108 | Veri Tabanı | Database | 4 | Burçin ÖNDER | Cuma 17:00 - 19:50 X 001 |
MBP 102 | İnternet Programcılığı I | Internet Programming | 6 | Murat DİKİCİ | Salı 09:00 - 10:50 D 302 |
Cuma 09:00 - 10:50 D 302 | |||||
MBP 102 | İnternet Programcılığı I | Internet Programming | 6 | Murat DİKİCİ | Salı 16:00 - 17:50 C 601 |
Cuma 16:00 - 17:50 D 301 | |||||
MBP 104 | Görsel Programlama I | Visual Programing | 5 | Can SAYGINER | Çarşamba 09:00 - 10:50 D 301 |
Perşembe 12:00 - 13:50 D 301 | |||||
MBP 104 | Görsel Programlama I | Visual Programing | 5 | Can SAYGINER | Salı 18:00 - 19:50 D 301 |
Çarşamba 19:00 - 20:50 D 301 | |||||
MBP 106 | Nesne Tabanlı Programlama I | Software Development : Object Oriented Programming | 5 | Raif KAPLAN | Çarşamba 15:00 - 15:50 A 117 |
Perşembe 09:00 - 11:50 M 210 | |||||
MBP 106 | Nesne Tabanlı Programlama I | Software Development : Object Oriented Programming | 5 | Raif KAPLAN | Pazartesi 19:00 - 20:50 M 106 |
Cuma 18:00 - 19:50 M 106 | |||||
MBP 108 | Veri Tabanı II | Database Systems II | 5 | Murat DİKİCİ | Salı 11:00 - 12:50 D 202 |
Çarşamba 11:00 - 12:50 D 202 | |||||
MBP 108 | Veri Tabanı II | Database Systems II | 5 | Can SAYGINER | Pazartesi 15:00 - 18:50 D 301 |
MBP 200 | Görsel Programlama III | Visual Programming III | 4 | Can SAYGINER | Çarşamba 13:00 - 14:50 C 601 |
Perşembe 14:00 - 15:50 C 602 | |||||
MBP 202 | Bilgisayar Donanımı | Computer Hardware | 5 | Ayşegül ALAYBEYOĞLU | Pazartesi 12:00 - 13:50 C 602 |
Salı 13:00 - 14:50 M 506 | |||||
MBP 204 | Web Editörü | Web Editor | 3 | İnanç ALİKILIÇ | Perşembe 16:00 - 18:50 D 201 |
MBP 204 | Web Editörü | Web Editor | 3 | İnanç ALİKILIÇ | Çarşamba 16:00 - 16:50 D 302 |
Perşembe 12:00 - 13:50 D 201 | |||||
MBP 206 | Sistem Analizi ve Tasarımı | System Analysis and Design | 5 | Ayşegül ALAYBEYOĞLU | Pazartesi 15:00 - 16:50 C 405 |
Salı 15:00 - 16:50 M 207 | |||||
MBP 208 | Sunucu İşletim Sistemi | Server Operating System | 5 | Raif KAPLAN | Pazartesi 17:00 - 18:50 C 602 |
Çarşamba 17:00 - 18:50 C 601 | |||||
MCE 202 | Mikrodenetleyiciler | Microcontrollers | 6 | Soner Sezgin | Çarşamba 11:00 - 12:50 MB 158 |
Çarşamba 14:00 - 15:50 MB 158 | |||||
MCMH 102 | Çağrı Merkezi Yönetimi II | Call Center Management II | 3 | Kenan DEMİREL | Salı 09:00 - 10:50 E 106 |
Çarşamba 09:00 - 10:50 E 106 | |||||
MCMH 232 | İletişimde Hedef Kitle | Target Audience in Communication | 3 | Kenan DEMİREL | Çarşamba 12:00 - 13:50 C 503 |
MCMH 238 | Bireysel Marka Yönetimi | Personal Branding Management | 4 | Kenan DEMİREL | Cuma 16:00 - 17:50 M 302 |
MCS 112 | Medya Kültür ve Toplum II | Communication Culture and Society II | 6 | Y Gökçen KARANFİL | Salı 15:00 - 17:50 C 305 |
Çarşamba 09:00 - 10:50 C 204 | |||||
MCS 160 | İletişim Seminerleri | Seminars in Communication | 6 | Aysun AKAN | Çarşamba 13:00 - 14:50 C 402 |
Cuma 11:00 - 12:50 C 304 | |||||
MCS 208 | Türkiye'de Medya, Toplum ve Siyaset | Media, Society and Politics in Turkey | 5 | Aysun AKAN | Perşembe 09:00 - 11:50 M 404 |
MCS 262 | Medyada Yapım II | Producing for Media II | 4 | Alper GEDİK | Çarşamba 15:00 - 17:50 K 103 |
MCS 272 | Medya ve Siyaset II | Media and Politics II | 7 | Aysun AKAN | Pazartesi 09:00 - 10:50 C 206 |
Perşembe 09:00 - 11:50 M 404 | |||||
MCS 312 | Ağ Toplumu | Network Society | 5 | Y Gökçen KARANFİL | Salı 12:00 - 13:50 C 307 |
Çarşamba 16:00 - 16:50 C 501 | |||||
MCS 402 | İletişimde Dil ve Diksiyon | Language and Pronunciation in Communication | 4 | Murat Can CANBAY | Perşembe 09:00 - 11:50 K 104 |
MCS 402 | İletişimde Dil ve Diksiyon | Language and Pronunciation in Communication | 4 | Murat Can CANBAY | Cuma 09:00 - 11:50 K 104 |
MCS 402 | İletişimde Dil ve Diksiyon | Language and Pronunciation in Communication | 4 | Murat Can CANBAY | Cuma 13:00 - 15:50 K 104 |
MCS 441 | Sinemada Müzik ve Ses Tasarımı | Music and Sound Design in Film | 4 | Tayfun BİLGİN | Cuma 12:00 - 14:50 C 401 |
MCS 452 | Medya ve İletişimde Uyg. Atölye Çalışması II | Applied Workshop in Media and Communication II | 2 | Hakan TUNCEL | Cumartesi 13:00 - 14:50 YOK |
MCS 474 | Basın Fotoğrafçılığı ve Belgesel Fotoğraf | Press and Documentary Photography | 5 | Toros MUTLU | Pazartesi 10:00 - 12:50 M 105 |
MCSB 302 | Yayıncılık Stüdyosu II | Broadcasting Studio II | 12 | Alper GEDİK | Pazartesi 14:00 - 17:50 K 103 |
Perşembe 14:00 - 17:50 K 103 | |||||
MCSB 498 | Bitirme Projesi II – Yayıncılık | Senior Project II- Broadcasting | 8 | Alper GEDİK | Salı 11:00 - 14:50 YOK |
Cumartesi 10:00 - 11:50 YOK | |||||
MCSN 302 | Habercilik Stüdyosu II | Newsmaking Studio II | 12 | Hakan TUNCEL | Pazartesi 14:00 - 17:50 K 103 |
Perşembe 14:00 - 17:50 K 103 | |||||
MCSN 498 | Bitirme Projesi II – Haber | Senior Project II - News | 8 | Burak DOĞU | Salı 09:00 - 12:50 YOK |
Cumartesi 10:00 - 11:50 YOK | |||||
ME 202 | Malzeme Bilimi | Material Science | 5 | Özge Sağlam | Salı 09:00 - 10:50 M 508 |
Perşembe 09:00 - 10:50 M 508 | |||||
ME 204 | İmalat Teknolojileri | Manufacturing Technologies | 5 | Hakkı ESKİCİOĞLU | Pazartesi 14:00 - 15:50 M 303 |
Çarşamba 11:00 - 12:50 C 302 | |||||
ME 205 | Statik | Statics | 6 | Sami Turgut Tümer | Çarşamba 15:00 - 17:50 M 201 |
ME 206 | Dinamik | Dynamics | 6 | İzzet Murat Akşit | Pazartesi 11:00 - 12:50 C 302 |
Çarşamba 14:00 - 14:50 C 206 | |||||
ME 208 | Malzemelerin Mekaniği | Mechanics of Materials | 5 | Mehmet Barış Özerdem | Salı 13:00 - 14:50 C 306 |
Perşembe 11:00 - 11:50 C 402 | |||||
ME 302 | İmalat Otomasyonu | Manufacturing Automation | 5 | Hakkı ESKİCİOĞLU | Salı 11:00 - 12:50 M 308 |
Perşembe 13:00 - 14:50 M 408 | |||||
ME 304 | Isı Transferi | Heat Transfer | 6 | Fatma Pınar Gördesli Duatepe | Pazartesi 09:00 - 10:50 M 308 |
Çarşamba 09:00 - 10:50 M 308 | |||||
ME 305 | Akışkanlar Mekaniği | Fluid Mechanics | 5 | Fatma Pınar Gördesli Duatepe | Salı 13:00 - 14:50 M 507 |
Perşembe 13:00 - 14:50 M 507 | |||||
ME 306 | İleri Malzeme Bilimi | Advanced Materials Science | 5 | Özge Sağlam | Salı 15:00 - 16:50 C 405 |
Perşembe 15:00 - 16:50 C 405 | |||||
ME 308 | Makine Elemanlari II | Machine Elements II | 5 | Mehmet Barış Özerdem | Çarşamba 11:00 - 12:50 M 309 |
Cuma 09:00 - 10:50 C 401 | |||||
MEEY 102 | Kentleşme ve Konut Politikaları | Urbanization and Housing Policies | 3 | Halil PAK | Çarşamba 12:00 - 12:50 A 122 |
Cuma 12:00 - 13:50 A 117 | |||||
MEEY 104 | Emlak Alım-Satım ve Vergi Mevzuatı | Estate Buying-Selling and Tax Law | 3 | Cengiz Karapınar | Çarşamba 13:00 - 15:50 E 109 |
MEEY 106 | Dosyalama ve Arşiv Teknikleri | Filing and Record Keeping Techniques | 3 | Halil PAK | Salı 12:00 - 13:50 M 208 |
Cuma 11:00 - 11:50 M 511 | |||||
MEKO 102 | Makro Ekonomi | Macro Economics | 4 | Y Serkan ÖZMEN | Çarşamba 12:00 - 14:50 M 305 |
MEKO 102 | Makro Ekonomi | Macro Economics | 4 | İnanç ALİKILIÇ | Çarşamba 12:00 - 14:50 M 404 |
MEKO 102 | Makro Ekonomi | Macro Economics | 4 | İnanç ALİKILIÇ | Pazartesi 12:00 - 14:50 C 304 |
MGT 102 | Grafik Tasarım Tarihi | History of Graphic Design | 3 | İdil ÖZUSTA | Salı 12:00 - 13:50 C 303 |
MGT 102 | Grafik Tasarım Tarihi | History of Graphic Design | 3 | İdil ÖZUSTA | Çarşamba 19:00 - 20:50 M 207 |
MGT 104 | Bilgisayar Destekli Grafik Tasarımı | Computer Aided Graphic Design | 6 | Duygu KOCABAŞ | Salı 09:00 - 11:50 D 306 |
Cuma 09:00 - 11:50 D 306 | |||||
MGT 104 | Bilgisayar Destekli Grafik Tasarımı | Computer Aided Graphic Design | 6 | Duygu KOCABAŞ | Çarşamba 09:00 - 11:50 D 306 |
Perşembe 12:00 - 14:50 D 306 | |||||
MGT 104 | Bilgisayar Destekli Grafik Tasarımı | Computer Aided Graphic Design | 6 | Duygu KOCABAŞ | Salı 16:00 - 18:50 D 307 |
Perşembe 18:00 - 20:50 D 307 | |||||
MGT 106 | Görsel İletişim | Visual Communication | 4 | İdil SOMALI | Çarşamba 09:00 - 11:50 D 307 |
MGT 106 | Görsel İletişim | Visual Communication | 4 | İdil SOMALI | Cuma 09:00 - 11:50 D 307 |
MGT 106 | Görsel İletişim | Visual Communication | 4 | İdil SOMALI | Perşembe 15:00 - 17:50 D 307 |
MGT 108 | Kullanıcı Arayüz Tasarımı | User Interface Design | 4 | Ali KIZMAZ | Çarşamba 12:00 - 14:50 D 306 |
MGT 108 | Kullanıcı Arayüz Tasarımı | User Interface Design | 4 | Ali KIZMAZ | Perşembe 09:00 - 11:50 D 306 |
MGT 108 | Kullanıcı Arayüz Tasarımı | User Interface Design | 4 | Ali KIZMAZ | Salı 19:00 - 21:50 D 307 |
MGT 132 | Tipografi II | Typography II | 4 | Emin SONAD | Perşembe 12:00 - 14:50 D 307 |
MGT 132 | Tipografi II | Typography II | 4 | Emin SONAD | Salı 09:00 - 11:50 D 207 |
MGT 132 | Tipografi II | Typography II | 4 | Emin SONAD | Pazartesi 18:00 - 20:50 D 206 |
MGT 202 | Grafik Tasarım Proje II | Graphic Design Project II | 5 | İdil ÖZUSTA | Pazartesi 12:00 - 14:50 D 307 |
Çarşamba 15:00 - 17:50 D 307 | |||||
MGT 202 | Grafik Tasarım Proje II | Graphic Design Project II | 5 | İdil ÖZUSTA | Çarşamba 12:00 - 14:50 D 307 |
Cuma 15:00 - 17:50 D 307 | |||||
MGT 204 | Portfolyo Yönetimi | Portfolio Management | 3 | Emre KÜHEYLAN | Pazartesi 15:00 - 16:50 D 306 |
MGT 204 | Portfolyo Yönetimi | Portfolio Management | 3 | Kenan DEMİREL | Pazartesi 17:00 - 18:50 D 306 |
MGT 206 | Multimedya II | Multimedia II | 3 | Emin SONAD | Perşembe 09:00 - 11:50 D 206 |
MGT 206 | Multimedya II | Multimedia II | 3 | Emin SONAD | Salı 17:00 - 18:50 D 306 |
Çarşamba 18:00 - 18:50 D 306 | |||||
MGT 208 | 3D Modelleme Animasyon | 3D Modeling Animation | 3 | Hürel ÇOBANOĞLU | Cuma 15:00 - 17:50 D 306 |
MGT 208 | 3D Modelleme Animasyon | 3D Modeling Animation | 3 | Hürel ÇOBANOĞLU | Pazartesi 12:00 - 14:50 D 306 |
MGT 210 | Süreli Yayın Tasarımı | Periodical Design | 3 | Hürel ÇOBANOĞLU | Perşembe 09:00 - 11:50 D 307 |
MGT 210 | Süreli Yayın Tasarımı | Periodical Design | 3 | Hürel ÇOBANOĞLU | Çarşamba 15:00 - 17:50 D 306 |
MGT 221 | Çizim Stüdyosu, Desen ve Renk Kuramı | Drawing Studio, Pattern and Color Theory | 4 | Oylum DİKMEN GÜLERYÜZ | Perşembe 16:00 - 18:50 D 324 |
MGT 222 | Reklam Filmi Yapımı | Commercial Film Production | 3 | İdil SOMALI | Cuma 12:00 - 14:50 D 307 |
MGT 222 | Reklam Filmi Yapımı | Commercial Film Production | 3 | Kenan DEMİREL | Cuma 12:00 - 14:50 D 306 |
MGT 223 | Baskı Teknikleri | Printing Techniques | 3 | Emin SONAD | Perşembe 16:00 - 18:50 D 207 |
MGT 226 | Bilgisayar Destekli Grafik Tasarıma Giriş | Introduction to Computer Aided Graphic Design | 4 | Emre KÜHEYLAN | Cuma 15:00 - 17:50 D 202 |
MICM 104 | Bilgisayar Destekli Çizim I | Computer Aided Drawing I | 4 | İlker YALÇIN | Pazartesi 13:00 - 14:50 D 302 |
Perşembe 09:00 - 10:50 D 302 | |||||
MICM 104 | Bilgisayar Destekli Çizim I | Computer Aided Drawing I | 4 | İlker YALÇIN | Pazartesi 11:00 - 12:50 D 302 |
Perşembe 11:00 - 12:50 D 302 | |||||
MICM 104 | Bilgisayar Destekli Çizim I | Computer Aided Drawing I | 4 | Seda CENGİZ | Pazartesi 09:00 - 10:50 D 302 |
Çarşamba 12:00 - 13:50 D 302 | |||||
MICM 108 | İç Mekan Uygulamaları Atölyesi I | Interior Applications Studio I | 4 | Oylum DİKMEN GÜLERYÜZ | Çarşamba 14:00 - 17:50 D 421 |
MICM 108 | İç Mekan Uygulamaları Atölyesi I | Interior Applications Studio I | 4 | Oylum DİKMEN GÜLERYÜZ | Cuma 09:00 - 12:50 D 421 |
MICM 112 | Dekorasyonda Üretim Teknikleri | Production Techniques in Decoration | 4 | Mustafa BAYDAĞ | Perşembe 15:00 - 18:50 C 502 |
MICM 200 | Geri Dönüşümlü Tasarım | Recycling Design | 5 | Oylum DİKMEN GÜLERYÜZ | Cuma 15:00 - 17:50 D 324 |
MICM 202 | Üretim Yönetimi | Production Management | 3 | İlker YALÇIN | Çarşamba 14:00 - 15:50 M 501 |
MICM 210 | Mezuniyet Projesi | Graduation Project | 5 | Oylum DİKMEN GÜLERYÜZ | Perşembe 09:00 - 12:50 D 411 |
MINT 102 | Yapı Elemanları Dayanımı | Strength of Structural Elements | 6 | Murat TÜRKAN | Çarşamba 11:00 - 12:50 C 208 |
Perşembe 12:00 - 13:50 M 203 | |||||
MINT 104 | Bilgisayar Destekli Çizim | Computer Aided Drawing | 5 | Murat TÜRKAN | Çarşamba 09:00 - 10:50 C 602 |
Perşembe 14:00 - 15:50 C 601 | |||||
MINT 106 | Beton Teknolojisi | Ground Teknology | 5 | Gökben Güven Özçiçek | Salı 14:00 - 17:50 M 509 |
MINT 202 | Yapı Metrajı ve Maliyeti | Construction Meter and Cost | 6 | Şeyma GÖKTÜRK | Pazartesi 16:00 - 18:50 M 506 |
Cuma 12:00 - 12:50 M 209 | |||||
MINT 202 | Yapı Metrajı ve Maliyeti | Construction Meter and Cost | 6 | Mustafa BAYDAĞ | Pazartesi 16:00 - 18:50 C 308 |
Çarşamba 13:00 - 13:50 C 406 | |||||
MINT 204 | Şantiye Organizasyonu | Site Organisation | 6 | Şeyma GÖKTÜRK | Perşembe 09:00 - 10:50 M 509 |
Cuma 09:00 - 10:50 C 503 | |||||
MINT 206 | Yapı Onarım ve Güçlendirme | Construction Repair and Reinforcement | 5 | Murat TÜRKAN | Salı 09:00 - 12:50 M 502 |
MINT 224 | Çelik Yapılar | Steel Structures | 3 | Murat TÜRKAN | Çarşamba 15:00 - 17:50 M 105 |
MINT 226 | Atık Sular | Waste Water | 3 | Pelin Selçuk | Çarşamba 13:00 - 14:50 M 505 |
Cuma 13:00 - 14:50 M 302 | |||||
MINT 230 | Meslek Etiği | Professional Ethics | 3 | Yalçın KILIÇ | Çarşamba 15:00 - 17:50 M 303 |
MINT 240 | Bilgisayar Destekli Tasarım | Computer Aided Design | 4 | Sinem Elif Yıldırım | Perşembe 17:00 - 18:50 C 602 |
Cuma 18:00 - 18:50 C 602 | |||||
MISG 101 | İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği | Occupational Health And Safety | 6 | Serkan BOLAT | Cuma 09:00 - 11:50 M 205 |
MISG 102 | Ergonomi | Ergonomy | 4 | Atilla ÖZTÜRKERİ | Pazartesi 17:00 - 17:50 C 208 |
Çarşamba 09:00 - 10:50 M 205 | |||||
MISG 104 | Makine ve Teçhizat Koruyucuları | Machinery and Equipment Protectors | 5 | Murat TÜRKAN | Çarşamba 13:00 - 14:50 C 207 |
MISG 110 | Kimyasallar ve Tehlikeleri | Chemicals and Hazards | 4 | Gülizar ÇALIŞKAN | Çarşamba 11:00 - 12:50 C 304 |
MISG 112 | Kişisel Koruyucu ve Donanımlar | Personal Protectors and Equipments | 4 | Tevfik ARPACI | Perşembe 09:00 - 11:50 M 410 |
MISG 114 | Sosyal Güvenlik Hukuku | Social Security Law | 4 | Salih YANIK | Pazartesi 09:00 - 11:50 A 117 |
MISG 200 | Elektrik işlerinde İş Sağlığı ve Güvenliği | Occupational Health and Safety in Electric Works | 4 | Şeref UZMAN | Cuma 12:00 - 15:50 C 402 |
MISG 203 | İlk Yardım | First Aid | 4 | Baran Şen | Cuma 16:00 - 17:50 M 307 |
MISG 206 | İş Kazaları ve Meslek Hastalıkları | Occupational Accident and Occupational Diseases | 4 | Ayşe ÖZTÜRK | Perşembe 16:00 - 18:50 M 101 |
MISG 208 | Kaldırma Araçlarında İş Güvenliği | Occupatioal Safety in Lifting Vehicles | 5 | Şeref UZMAN | Salı 09:00 - 11:50 C 305 |
MISG 214 | Çalışma Ortamı ve Risk Etmenleri | Operating Environment and Risk Factors | 4 | Cahit HİÇYILMAZ | Salı 14:00 - 16:50 M 301 |
MISG 280 | Periyodik Kontroller ve Denetim | Periyodik Kontroller ve Denetim | 4 | Tevfik ARPACI | Perşembe 13:00 - 15:50 M 202 |
MISL 101 | İşletme I | Business Administration I | 5 | Damla AKTAN | Çarşamba 15:00 - 17:50 C 301 |
MISL 101 | İşletme I | Business Administration I | 5 | Damla AKTAN | Perşembe 15:00 - 17:50 C 402 |
MISL 102 | İşletme II | Business Administration II | 5 | Damla AKTAN | Çarşamba 09:00 - 11:50 M 402 |
MISL 102 | İşletme II | Business Administration II | 5 | Halil PAK | Çarşamba 09:00 - 11:50 C 206 |
MISL 102 | İşletme II | Business Administration II | 5 | Damla AKTAN | Perşembe 09:00 - 11:50 C 607 |
MISL 102 | İşletme II | Business Administration II | 5 | Halil PAK | Perşembe 09:00 - 11:50 C 405 |
MLBT 102 | Genel Kimya II | General Chemistry II | 4 | Yalçın KILIÇ | Pazartesi 18:00 - 18:50 M 103 |
Salı 16:00 - 18:50 A 114 | |||||
MLBT 104 | Laboratuvar Tekniği II | Laboratory Techniques II | 4 | Serkan BOLAT | Salı 09:00 - 10:50 M 410 |
Cuma 16:00 - 17:50 YB 104 | |||||
MLBT 106 | Analitik Kimya I | Analytical Chemistry I | 4 | Serkan BOLAT | Çarşamba 15:00 - 16:50 A 113 |
Cuma 14:00 - 15:50 M 408 | |||||
MLBT 108 | Genel Mikrobiyoloji | General Microbiology | 4 | Gülizar ÇALIŞKAN | Pazartesi 15:00 - 16:50 YB 105 |
Çarşamba 13:00 - 14:50 E 114 | |||||
MLBT 110 | Standardizasyon ve Kalite | Standardization and Quality | 3 | Yalçın KILIÇ | Salı 11:00 - 12:50 A 114 |
MLBT 202 | Sonuç Değerlendirme ve Raporlama | Data Assessment and Reporting | 4 | Gülizar ÇALIŞKAN | Perşembe 11:00 - 12:50 M 511 |
MLBT 204 | Ayırma Yöntemleri | Separation Methods | 4 | Serkan BOLAT | Salı 11:00 - 12:50 M 408 |
Perşembe 16:00 - 17:50 YB 104 | |||||
MLBT 206 | Ambalaj ve Analizleri | Packaging and Analysis | 4 | Yalçın KILIÇ | Pazartesi 11:00 - 12:50 A 122 |
Salı 09:00 - 10:50 M 208 | |||||
MLBT 208 | Su Analizleri | Water Analysis | 4 | Gülizar ÇALIŞKAN | Pazartesi 09:00 - 10:50 M 310 |
Perşembe 09:00 - 10:50 YB 104 | |||||
MLBT 210 | Laboratuvar Yönetimi | Laboratory Management | 3 | Yalçın KILIÇ | Pazartesi 13:00 - 14:50 M 208 |
MLBT 225 | Polimer Teknolojisi | Polymer Technology | 5 | Serkan BOLAT | Salı 13:00 - 15:50 M 408 |
MMAT 110 | İşletme Matematiği | Business Mathematics | 7 | Gülizar ÇALIŞKAN | Perşembe 16:00 - 18:50 M 510 |
MMAT 112 | Ticari Matematik | Business Mathematics | 4 | Yalçın KILIÇ | Perşembe 09:00 - 10:50 M 203 |
MMAT 114 | Matematik II | Mathematics II | 5 | Gülizar ÇALIŞKAN | Pazartesi 11:00 - 12:50 M 302 |
Salı 18:00 - 18:50 C 407 | |||||
MMC 401 | Popüler Kültür | Popular Culture | 6 | Ali Özgür GÜRSOY | Çarşamba 11:00 - 12:50 MB 202 |
Cuma 11:00 - 11:50 C 302 | |||||
MMD 302 | Tasarım Stüdyosu IV | Design Studio IV | 6 | Ali MATAY | Pazartesi 14:00 - 17:50 D 360 |
Perşembe 14:00 - 17:50 D 360 | |||||
MMD 306 | Multimedya Tasarımı ve Animasyon | Multimedia Design and Animation | 4 | Ali MATAY | Salı 09:00 - 12:50 D 206 |
MMD 403 | Video Post Prodüksiyon | Video Post Production | 4 | Berk TUĞCU | Cuma 09:00 - 12:50 D 207 |
MMD 498 | Bitirme Projesi | Graduation Project | 10 | Gökhan MURA | Salı 09:00 - 12:50 D 360 |
Cuma 09:00 - 12:50 D 360 | |||||
MMIR 102 | Genel Restorasyon Teknikleri | General Restoration Techniques | 5 | Oylum DİKMEN GÜLERYÜZ | Salı 09:00 - 11:50 M 501 |
MMIR 104 | Mimarlık Tarihi | History of Architecture | 3 | Seda CENGİZ | Çarşamba 09:00 - 10:50 M 502 |
MMIR 106 | Geleneksel Yapı Türleri ve Elemanları II | Traditional Building Types and Elements II | 4 | Şeyma GÖKTÜRK | Çarşamba 12:00 - 14:50 M 107 |
MMIR 108 | Rölöveye Giriş | Introduction to Building Survey | 5 | Seda CENGİZ | Salı 16:00 - 17:50 C 208 |
Perşembe 09:00 - 10:50 C 408 | |||||
MMIR 110 | İnce Yapı | Fine Structure | 4 | Şeyma GÖKTÜRK | Perşembe 11:00 - 12:50 M 509 |
Cuma 13:00 - 14:50 C 205 | |||||
MMIR 200 | Görsel İfade | Visual Expression | 5 | Seda CENGİZ | Çarşamba 15:00 - 17:50 D 324 |
MMIR 202 | Koruma Mevzuatı ve İmar Kanunu | Conservation Regulations and Construction Law | 4 | Seda CENGİZ | Perşembe 13:00 - 15:50 A 114 |
MMIR 204 | Keşif ve Metraj | Discovery and Metering | 4 | Şeyma GÖKTÜRK | Pazartesi 11:00 - 12:50 M 210 |
Perşembe 17:00 - 18:50 E 212 | |||||
MMIR 208 | Türkiye’de ve Dünya’da Restorasyon Uygulamaları | Restoration Applications in Turkey and World | 4 | Seda CENGİZ | Pazartesi 14:00 - 16:50 A 119 |
MMIR 225 | Ahşap Malzeme ve Yapım Teknikleri | Wooden Materials and Construction Techniques | 4 | Duygu AKSOY | Cuma 15:00 - 17:50 A 113 |
MMVD 104 | Mekan Donatı I | Place Equipment I | 4 | İlker YALÇIN | Salı 12:00 - 14:50 D 313 |
MMVD 108 | Mobilya Tasarımı ve Konstrüksiyon | Furniture Design and Construction | 3 | İlker YALÇIN | Pazartesi 15:00 - 15:50 C 505 |
Salı 17:00 - 19:50 C 505 | |||||
MMVD 110 | Mobilya Üretim Teknolojisi ve Uygulamaları | Furniture Production Technology and Applications | 4 | Mustafa BAYDAĞ | Pazartesi 09:00 - 10:50 M 406 |
Perşembe 13:00 - 14:50 DB 022 | |||||
MMVD 202 | Panel Mobilya İmalatı | Panel Furniture Production | 4 | Mustafa BAYDAĞ | Pazartesi 11:00 - 12:50 DB 022 |
Perşembe 11:00 - 12:50 M 110 | |||||
MMVD 204 | Bilgisayar Destekli Üretim | Computer Aided Production | 4 | Mustafa BAYDAĞ | Salı 09:00 - 11:50 D 301 |
MMVD 208 | Ahşap Süsleme Teknikleri II | Wood Ornament Techniques II | 5 | Mustafa BAYDAĞ | Salı 15:00 - 16:50 DB 022 |
Çarşamba 16:00 - 17:50 M 110 | |||||
MMVD 212 | Kalite Güvence ve Standartları | Quality and Assurance Standards | 3 | İlker YALÇIN | Çarşamba 12:00 - 13:50 M 406 |
MPAZ 110 | Sunum Teknikleri | Presentation Techniques | 3 | Edit HABİF | Çarşamba 15:00 - 17:50 A 114 |
MPAZ 110 | Sunum Teknikleri | Presentation Techniques | 3 | Burçin ÖNDER | Perşembe 09:00 - 11:50 M 503 |
MPAZ 112 | Tedarik Zinciri Yönetimi | Supply Chain Management | 5 | Halil PAK | Perşembe 15:00 - 17:50 M 102 |
MPAZ 114 | Sosyal Psikoloji | Social Psychology | 5 | Halil PAK | Cuma 15:00 - 17:50 A 115 |
MPAZ 212 | Sosyal Pazarlama | Social Marketing | 3 | Damla AKTAN | Cuma 15:00 - 17:50 C 301 |
MTOI 102 | Kat Hizmetleri | Housekeeping | 4 | Onur ÖZGE | Çarşamba 14:00 - 14:50 C 507 |
Perşembe 17:00 - 18:50 C 501 | |||||
MTOI 104 | Ön Büro Hizmetleri | Front Office | 4 | Edit HABİF | Pazartesi 16:00 - 17:50 C 403 |
Çarşamba 13:00 - 13:50 M 402 | |||||
MTOI 106 | Otelcilik Otomasyon Sistemleri | Hospitality Automation Systems | 4 | Edit HABİF | Pazartesi 09:00 - 11:50 MB 201 |
MTOI 106 | Otelcilik Otomasyon Sistemleri | Hospitality Automation Systems | 4 | Edit HABİF | Pazartesi 12:00 - 14:50 MB 201 |
MTOI 120 | Turizm Ekonomisine Giriş | Introduction to Tourism Economics | 4 | Onur ÖZGE | Çarşamba 09:00 - 11:50 C 203 |
MTOI 200 | Anadolu Türk Mimarisi | Anatolian Turkish Architecture | 5 | Kemal Korkmaz | Salı 13:00 - 14:50 M 307 |
Perşembe 16:00 - 16:50 C 308 | |||||
MTOI 202 | Kongre ve Fuar Yönetimi | Conference and Exhibition Management | 3 | Edit HABİF | Salı 11:00 - 12:50 M 407 |
MTOI 204 | İnsan Kaynakları Yönetimi | Human Resources Management | 4 | Kenan DEMİREL | Perşembe 11:00 - 12:50 M 205 |
MTOI 204 | İnsan Kaynakları Yönetimi | Human Resources Management | 4 | Kenan DEMİREL | Perşembe 09:00 - 10:50 M 101 |
MTOI 207 | Toplam Kalite Yönetimi | Total Quality Management | 4 | Tevfik ARPACI | Cuma 15:00 - 17:50 C 307 |
MTOI 220 | Koçluk, Liderlik ve Kariyer Yönetimi | Coaching, Leadership and Career Management | 5 | Burcu BERKER KANBER | Çarşamba 15:00 - 17:50 C 504 |
MTOI 225 | Girişimcilik | Entrepreneurship | 5 | Sırma GÜVEN | Çarşamba 15:00 - 17:50 M 404 |
MTOI 230 | Tüketici Davranışları | Consumer Behavior | 5 | Edit HABİF | Cuma 12:00 - 14:50 M 102 |
MUH 102 | Genel Muhasebe II | Introduction to Accounting II | 5 | Y Serkan ÖZMEN | Pazartesi 15:00 - 16:50 C 307 |
Salı 16:00 - 16:50 M 403 | |||||
MUH 104 | Kamu Maliyesi | Kamu Maliyesi | 5 | Tolga GENÇ | Çarşamba 09:00 - 11:50 C 404 |
MUH 202 | Vergi Sistemi | Accounting System | 6 | Levent GENÇYÜREK | Perşembe 13:00 - 15:50 M 509 |
MUH 204 | Finansal Yatırım Araçları | Financial Investment Construction | 6 | Y Serkan ÖZMEN | Salı 09:00 - 10:50 A 120 |
Cuma 11:00 - 11:50 C 503 | |||||
MUH 206 | Mali Tablolar | Financial Statement | 5 | Y Serkan ÖZMEN | Salı 11:00 - 12:50 M 504 |
Cuma 09:00 - 09:50 C 304 | |||||
MUH 208 | Bilgisayarlı Muhasebe II | Computerized Accounting II | 6 | Ülkü YILDIZ | Pazartesi 09:00 - 11:50 C 602 |
MUH 270 | Finansal Yönetim | Financial Management | 3 | Y Serkan ÖZMEN | Çarşamba 15:00 - 17:50 M 405 |
MUH 270 | Finansal Yönetim | Financial Management | 3 | Y Serkan ÖZMEN | Cuma 15:00 - 17:50 C 504 |
MYO 102 | Sekreterlik Hizmetleri | Secretariats Services | 4 | BEGÜM YETİŞER | Pazartesi 13:00 - 14:50 M 410 |
MYO 202 | Büro Yönetimi II | Office Management II | 3 | ŞENAY YILDIZ | Pazartesi 14:00 - 16:50 A 115 |
OPT 102 | Fizik ve Geometrik Optik II | Physics and Geometric Optics II | 5 | TÜRKAN ALKAN ÖZBAY | Perşembe 12:00 - 14:50 M 403 |
OPT 104 | Görme Optiği I | Visual Optics I | 4 | HASAN DURMUŞ | Cuma 13:00 - 14:50 M 506 |
OPT 106 | Optisyenlik I | Opticianry I | 6 | HASAN DURMUŞ | Salı 09:00 - 14:50 YB 108 |
Perşembe 09:00 - 10:50 M 103 | |||||
OPT 106 | Optisyenlik I | Opticianry I | 6 | HASAN DURMUŞ | Çarşamba 09:00 - 14:50 YB 108 |
Perşembe 09:00 - 10:50 M 103 | |||||
OPT 108 | Optik Aletler | Optical Instruments | 4 | HASAN DURMUŞ | Salı 15:00 - 16:50 YB 108 |
Perşembe 11:00 - 11:50 M 505 | |||||
OPT 108 | Optik Aletler | Optical Instruments | 4 | HASAN DURMUŞ | Çarşamba 15:00 - 16:50 YB 108 |
Perşembe 11:00 - 11:50 M 505 | |||||
OPT 202 | Göz Hastalıkları | Ophtalmic Diseases | 3 | MEHMET HİLMİ ERGİN | Salı 09:00 - 10:50 M 407 |
OPT 204 | Optisyenlik III | Optisyenlik III | 8 | HASAN DURMUŞ | Pazartesi 09:00 - 16:50 |
Cuma 09:00 - 12:50 M 506 | |||||
OPT 204 | Optisyenlik III | Optisyenlik III | 8 | HASAN DURMUŞ | Pazartesi 09:00 - 16:50 |
Perşembe 15:00 - 16:50 YB 108 | |||||
Cuma 09:00 - 10:50 M 506 | |||||
OPT 206 | Kontakt Lensler | Contact Lenses | 3 | Cansu İlke KURU | Salı 11:00 - 12:50 M 204 |
OPT 208 | Optisyenlik Paket Program Uygulamaları | Applications of Software Package Program for Opticianry | 3 | HASAN DURMUŞ | Perşembe 12:00 - 13:50 MB 201 |
PD 312 | Tasarım Mühendisliği | Industrial Design Engineering | 4 | Murat BENGİSU | Pazartesi 09:00 - 11:50 D 315 |
PD 314 | Endüstriyel Tasarım Stüdyosu I | Industrial Design Studio I | 6 | Deniz DENİZ | Pazartesi 14:00 - 17:50 D 211 |
Perşembe 14:00 - 17:50 D 211 | |||||
PD 315 | Mobilya Tasarımında Yapım ve Detaylar | Construction and Details for Furniture Design | 4 | Stefano PUGLIESE | Perşembe 09:00 - 12:50 DB 022 |
PD 498 | Bitirme Projesi | Graduation Project | 14 | Derya IRKDAŞ DOĞU | Salı 09:00 - 12:50 D 111 |
Cuma 09:00 - 12:50 D 111 | |||||
PHYS 100 | Genel Fizik I-Mekanik ve Termodinamik | General Physics I: Mechanics and Thermodynamics | 6 | Göktuğ KARPAT | Pazartesi 09:00 - 10:50 M 207 |
Çarşamba 09:00 - 10:50 M 309 | |||||
PHYS 100 | Genel Fizik I-Mekanik ve Termodinamik | General Physics I: Mechanics and Thermodynamics | 6 | Gürsoy Bozkurt AKGÜÇ | Pazartesi 09:00 - 10:50 M 403 |
Çarşamba 09:00 - 10:50 M 508 | |||||
PHYS 100 | Genel Fizik I-Mekanik ve Termodinamik | General Physics I: Mechanics and Thermodynamics | 6 | Abbas Kenan ÇİFTÇİ | Pazartesi 09:00 - 10:50 M 510 |
Çarşamba 09:00 - 10:50 C 304 | |||||
PHYS 100 | Genel Fizik I-Mekanik ve Termodinamik | General Physics I: Mechanics and Thermodynamics | 6 | Volkan Pehlivanoğlu | Pazartesi 09:00 - 10:50 C 207 |
Çarşamba 09:00 - 10:50 C 207 | |||||
PHYS 100 | Genel Fizik I-Mekanik ve Termodinamik | General Physics I: Mechanics and Thermodynamics | 6 | Göktuğ KARPAT | Pazartesi 14:00 - 15:50 M 407 |
Çarşamba 14:00 - 15:50 M 401 | |||||
PHYS 100 | Genel Fizik I-Mekanik ve Termodinamik | General Physics I: Mechanics and Thermodynamics | 6 | Gürsoy Bozkurt AKGÜÇ | Pazartesi 14:00 - 15:50 C 205 |
Çarşamba 14:00 - 15:50 M 207 | |||||
PHYS 100 | Genel Fizik I-Mekanik ve Termodinamik | General Physics I: Mechanics and Thermodynamics | 6 | Abbas Kenan ÇİFTÇİ | Pazartesi 14:00 - 15:50 M 504 |
Çarşamba 14:00 - 15:50 M 307 | |||||
PHYS 100 | Genel Fizik I-Mekanik ve Termodinamik | General Physics I: Mechanics and Thermodynamics | 6 | Burçak Alp | Pazartesi 14:00 - 15:50 M 510 |
Çarşamba 14:00 - 15:50 C 404 | |||||
PHYS 100 | Genel Fizik I-Mekanik ve Termodinamik | General Physics I: Mechanics and Thermodynamics | 6 | Mehmet Barış Özerdem | Salı 09:00 - 10:50 M 506 |
Perşembe 09:00 - 10:50 M 502 | |||||
PHYS 100 | Genel Fizik I-Mekanik ve Termodinamik | General Physics I: Mechanics and Thermodynamics | 6 | Hümeyra Taşkent Sezgin | Salı 09:00 - 10:50 C 407 |
Perşembe 09:00 - 10:50 C 208 | |||||
PHYS 100 | Genel Fizik I-Mekanik ve Termodinamik | General Physics I: Mechanics and Thermodynamics | 6 | Volkan Pehlivanoğlu | Salı 09:00 - 10:50 M 503 |
Perşembe 09:00 - 10:50 C 207 | |||||
PHYS 100 | Genel Fizik I-Mekanik ve Termodinamik | General Physics I: Mechanics and Thermodynamics | 6 | Burçak Alp | Salı 09:00 - 10:50 M 103 |
Perşembe 09:00 - 10:50 C 304 | |||||
PHYS 102 | Genel Fizik II-Elektromanyetizm ve Optik | General Physics II: Electromagnetism and Optics | 6 | Göktuğ KARPAT | Salı 09:00 - 10:50 C 302 |
Perşembe 09:00 - 10:50 M 507 | |||||
PHYS 102 | Genel Fizik II-Elektromanyetizm ve Optik | General Physics II: Electromagnetism and Optics | 6 | Gürsoy Bozkurt AKGÜÇ | Salı 09:00 - 10:50 M 305 |
Perşembe 09:00 - 10:50 M 202 | |||||
PHYS 102 | Genel Fizik II-Elektromanyetizm ve Optik | General Physics II: Electromagnetism and Optics | 6 | Göktuğ KARPAT | Salı 13:00 - 14:50 M 502 |
Perşembe 13:00 - 14:50 M 505 | |||||
PHYS 102 | Genel Fizik II-Elektromanyetizm ve Optik | General Physics II: Electromagnetism and Optics | 6 | Gürsoy Bozkurt AKGÜÇ | Salı 13:00 - 14:50 M 203 |
Perşembe 13:00 - 14:50 C 502 | |||||
PRA 204 | Reklamcılığın İlkeleri | Principles of Advertising | 5 | Burak AMİRAK | Salı 09:00 - 10:50 C 504 |
Perşembe 13:00 - 13:50 C 205 | |||||
PRA 204 | Reklamcılığın İlkeleri | Principles of Advertising | 5 | Burak AMİRAK | Salı 15:00 - 16:50 C 504 |
Perşembe 14:00 - 14:50 C 202 | |||||
PRA 206 | Halkla İlişkilerin İlkeleri | Principles of Public Relations | 5 | Selin TÜRKEL | Çarşamba 09:00 - 11:50 C 504 |
PRA 206 | Halkla İlişkilerin İlkeleri | Principles of Public Relations | 5 | Selin TÜRKEL | Cuma 13:00 - 15:50 C 501 |
PRA 242 | Dijital İletişime Giriş | Introduction to Digital Communication | 5 | Nancy DEPIANO | Pazartesi 09:00 - 11:50 C 307 |
PRA 242 | Dijital İletişime Giriş | Introduction to Digital Communication | 5 | Nancy DEPIANO | Çarşamba 15:00 - 17:50 C 307 |
PRA 304 | Reklam Yazarlığı | Copywriting | 5 | Haluk MESCİ | Çarşamba 14:00 - 16:50 M 302 |
PRA 320 | Marka İletişimi | Brand Communication | 6 | Nancy DEPIANO | Çarşamba 09:00 - 11:50 C 407 |
PRA 340 | Oyun Sektöründe Pazarlama İletişimi | Marketing Communication in Gaming Industry | 5 | Meriç ERYÜREK | Pazartesi 10:00 - 12:50 M 204 |
PRA 342 | Halkla İlişkilerde Yazım | PR Writing | 5 | Banu KİTİŞ DAĞISTAN | Perşembe 14:00 - 16:50 C 501 |
PRA 370 | Marka İletişiminde Yaratıcılık | Creativity in Brand Communication | 5 | Barış ATTİLA | Çarşamba 09:00 - 11:50 G 001 |
PRA 400 | Stratejik Reklam Analizi | Strategic Advertising Analysis | 4 | Burak AMİRAK | Cuma 11:00 - 13:50 M 405 |
PRA 436 | İletişim Kampanyası Projesi | Communication Campaign Project | 12 | Ebru UZUNOĞLU | Pazartesi 13:00 - 16:50 G 001 |
Perşembe 10:00 - 12:50 G 001 | |||||
PRA 486 | İletişim Ajansı II | Communication Agency II | 9 | Meriç ERYÜREK | Salı 09:00 - 12:50 G 001 |
Salı 14:00 - 17:50 G 001 | |||||
Çarşamba 09:00 - 12:50 G 001 | |||||
PRA 495 | Halkla İlişkilerde Proje Analizleri | Public Relations Project Analysis | 5 | Aytül ÖZKAN | Perşembe 14:00 - 16:50 C 404 |
PSIR 202 | Türk Siyasi Hayatı | Turkish Politics | 6 | Filiz BAŞKAN | Salı 11:00 - 12:50 M 409 |
Perşembe 11:00 - 11:50 M 109 | |||||
PSIR 202 | Türk Siyasi Hayatı | Turkish Politics | 6 | Serhun Al | Salı 11:00 - 12:50 M 307 |
Perşembe 11:00 - 11:50 M 309 | |||||
PSIR 202 | Türk Siyasi Hayatı | Turkish Politics | 6 | Filiz BAŞKAN | Salı 14:00 - 15:50 M 209 |
Perşembe 14:00 - 14:50 M 309 | |||||
PSIR 202 | Türk Siyasi Hayatı | Turkish Politics | 6 | Serhun Al | Salı 14:00 - 15:50 M 503 |
Perşembe 14:00 - 14:50 M 303 | |||||
PSIR 204 | Diplomasi Tarihi II | Diplomatic History II | 5 | Ozan ARSLAN | Pazartesi 15:00 - 16:50 M 508 |
Çarşamba 11:00 - 11:50 C 308 | |||||
PSIR 204 | Diplomasi Tarihi II | Diplomatic History II | 5 | Ozan ARSLAN | Salı 09:00 - 10:50 M 403 |
Perşembe 09:00 - 09:50 C 402 | |||||
PSIR 204 | Diplomasi Tarihi II | Diplomatic History II | 5 | Ozan ARSLAN | Salı 14:00 - 15:50 M 305 |
Perşembe 14:00 - 14:50 M 508 | |||||
PSIR 206 | Etik ve Politika: Modern Siyasi Düşünce | Ethics and Politics: Modern Political Thought | 6 | Devrim SEZER | Pazartesi 15:00 - 16:50 M 01 |
Çarşamba 11:00 - 11:50 M 01 | |||||
PSIR 206 | Etik ve Politika: Modern Siyasi Düşünce | Ethics and Politics: Modern Political Thought | 6 | Devrim SEZER | Salı 16:00 - 17:50 C 304 |
Perşembe 15:00 - 15:50 C 303 | |||||
PSIR 208 | Uluslararası İlişkilere Giriş | Introduction to International Relations | 5 | Özlem Kaygusuz | Cuma 10:00 - 12:50 C 306 |
PSIR 208 | Uluslararası İlişkilere Giriş | Introduction to International Relations | 5 | Özlem Kaygusuz | Cuma 15:00 - 17:50 M 01 |
PSIR 302 | Karşılaştırmalı Siyaset | Comparative Politics | 6 | Çiğdem KENTMEN | Pazartesi 09:00 - 10:50 M 507 |
Çarşamba 09:00 - 09:50 M 105 | |||||
PSIR 302 | Karşılaştırmalı Siyaset | Comparative Politics | 6 | Çiğdem KENTMEN | Pazartesi 13:00 - 14:50 M 207 |
Çarşamba 11:00 - 11:50 C 307 | |||||
PSIR 304 | Uluslararası İlişkiler Teorileri | Theories of International Relations | 6 | MAKBULE DİDEM BUHARİ GÜLMEZ | Salı 14:00 - 16:50 M 504 |
PSIR 304 | Uluslararası İlişkiler Teorileri | Theories of International Relations | 6 | MAKBULE DİDEM BUHARİ GÜLMEZ | Perşembe 14:00 - 16:50 M 504 |
PSIR 306 | Türk Dış Politikası | Turkish Foreign Policy | 6 | Ozan ARSLAN | Pazartesi 09:00 - 10:50 C 403 |
Çarşamba 12:00 - 12:50 M 102 | |||||
PSIR 306 | Türk Dış Politikası | Turkish Foreign Policy | 6 | Ozan ARSLAN | Pazartesi 13:00 - 14:50 C 307 |
Çarşamba 13:00 - 13:50 M 102 | |||||
PSIR 312 | Türkiye-Avrupa Birliği İlişkileri | Turkey-European Union Relations | 6 | Alexander BUERGIN | Salı 09:00 - 10:50 M 109 |
Perşembe 09:00 - 09:50 C 202 | |||||
PSIR 424 | Enerjinin Politik ve Coğrafi Ekonomisi | The Political Economy and Geography of Energy | 6 | Mehmet Efe BİRESSELİOĞLU | Salı 15:00 - 16:50 M 409 |
Perşembe 15:00 - 15:50 M 503 | |||||
PSIR 432 | Avrupa Ekonomik ve Parasal Bütünleşmesi | European Economic and Monetary Integration | 6 | Itır BAĞDADİ | Çarşamba 09:00 - 10:50 M 506 |
Cuma 09:00 - 09:50 C 504 | |||||
PSIR 434 | Azınlık Politikaları | Minority Politics | 6 | Dragos C MATEESCU | Pazartesi 09:00 - 10:50 C 308 |
Perşembe 11:00 - 11:50 M 203 | |||||
PSIR 436 | Milliyetçilik ve Kimlik Politikaları | Nationalism and Identity Politics | 6 | Dragos C MATEESCU | Salı 15:00 - 16:50 M 307 |
Perşembe 10:00 - 10:50 C 402 | |||||
PSIR 440 | Avrupa Birliği'nde Politika Yapımı | Policymaking in the European Union | 6 | Alexander BUERGIN | Salı 13:00 - 14:50 M 309 |
Perşembe 14:00 - 14:50 M 203 | |||||
PSIR 442 | Vatandaşlık, Çokkültürlülük ve Demokrasi | Citizenship, Multiculturalism and Democracy | 6 | Devrim SEZER | Salı 09:00 - 10:50 C 208 |
Perşembe 13:00 - 13:50 M 307 | |||||
PSIR 446 | Kamuoyu ve Siyasal Katılım | Public Opinion and Political Participation | 6 | Çiğdem KENTMEN | Çarşamba 13:00 - 14:50 C 301 |
Cuma 13:00 - 13:50 C 308 | |||||
PSIR 450 | Uluslararası Güvenlik | International Security | 6 | SITKI EGELİ | Pazartesi 13:00 - 15:50 C 301 |
PSIR 480 | Cinsiyet Politikaları | Gender Politics | 6 | Itır BAĞDADİ | Pazartesi 16:00 - 17:50 C 607 |
Çarşamba 15:00 - 15:50 M 508 | |||||
PSY 102 | Psikolojiye Giriş II | Introduction to Psychology II | 6 | Canan BAŞAR EROĞLU | Salı 14:00 - 15:50 M 01 |
Cuma 09:00 - 09:50 D 021 | |||||
PSY 102 | Psikolojiye Giriş II | Introduction to Psychology II | 6 | Canan BAŞAR EROĞLU | Perşembe 16:00 - 17:50 E 1 |
Cuma 10:00 - 10:50 D 021 | |||||
PSY 104 | Psikolojide Niceliksel Yöntemler II | Quantitative Methods in Pyschology II | 6 | Seda DURAL | Salı 11:00 - 11:50 C 605 |
Perşembe 09:00 - 10:50 C 605 | |||||
PSY 104 | Psikolojide Niceliksel Yöntemler II | Quantitative Methods in Pyschology II | 6 | Seda DURAL | Salı 16:00 - 16:50 C 605 |
Perşembe 14:00 - 15:50 C 605 | |||||
PSY 106 | İnsan Davranışının Biofizyolojik Temelleri | Biophysiological Basis of Human Behavior | 6 | Murat ÖZGÖREN | Pazartesi 12:00 - 14:50 A 1 |
PSY 106 | İnsan Davranışının Biofizyolojik Temelleri | Biophysiological Basis of Human Behavior | 6 | Murat ÖZGÖREN | Pazartesi 15:00 - 17:50 E 1 |
PSY 106 | İnsan Davranışının Biofizyolojik Temelleri | Biophysiological Basis of Human Behavior | 6 | Murat ÖZGÖREN | Çarşamba 15:00 - 17:50 M 01 |
PSY 202 | Gelişim Psikolojisine Giriş II | Introduction to Developmental Psychology II | 5 | Şermin Tükel | Salı 12:00 - 12:50 CB 101 |
Cuma 11:00 - 12:50 D 021 | |||||
PSY 202 | Gelişim Psikolojisine Giriş II | Introduction to Developmental Psychology II | 5 | Şermin Tükel | Salı 13:00 - 13:50 D 021 |
Cuma 15:00 - 16:50 E 1 | |||||
PSY 204 | Klinik Psikoloji | Clinical Psychology | 6 | Yasemin MERAL ÖĞÜTÇÜ | Pazartesi 13:00 - 14:50 M 01 |
Perşembe 09:00 - 09:50 M 01 | |||||
PSY 204 | Klinik Psikoloji | Clinical Psychology | 6 | Yasemin MERAL ÖĞÜTÇÜ | Salı 10:00 - 11:50 D 021 |
Perşembe 10:00 - 10:50 D 021 | |||||
PSY 206 | Öğrenme Psikolojisi | Psychology of Learning | 7 | Burak Erdeniz | Pazartesi 09:00 - 10:50 E 1 |
Çarşamba 17:00 - 17:50 E 1 | |||||
PSY 212 | Sosyal Psikoloji II | Social Pyschology II | 4 | Nevra Cem Ersoy | Perşembe 15:00 - 15:50 E 1 |
Cuma 09:00 - 10:50 E 1 | |||||
PSY 216 | Psikolojide Araştıma Yöntemleri II | Research Methods in Psychology II | 5 | Seda CAN | Salı 09:00 - 10:50 C 605 |
Perşembe 11:00 - 11:50 C 605 | |||||
PSY 216 | Psikolojide Araştıma Yöntemleri II | Research Methods in Psychology II | 5 | Seda CAN | Salı 14:00 - 15:50 C 605 |
Perşembe 16:00 - 16:50 C 605 | |||||
PSY 405 | Bilişsel Psikoloji | Cognitive Psychology | 7 | Burak Erdeniz | Çarşamba 09:00 - 10:50 M 01 |
Perşembe 11:00 - 11:50 M 01 | |||||
PSY 405 | Bilişsel Psikoloji | Cognitive Psychology | 7 | Burak Erdeniz | Çarşamba 11:00 - 12:50 E 1 |
Perşembe 12:00 - 12:50 D 022 | |||||
PSY 413 | Psikoterapilere Giriş | Introduction to Psychotherapy | 6 | Yasemin MERAL ÖĞÜTÇÜ | Pazartesi 16:00 - 16:50 C 305 |
Çarşamba 09:00 - 10:50 C 301 | |||||
PSY 414 | Uygulamada Psikolojik Testler | Psychological Testing in Practice | 6 | Banu DEĞİRMENCİOĞLU | Pazartesi 09:00 - 11:50 C 404 |
PSY 418 | Dil ve Düşünce | Language and Thought | 6 | Filiz MERGEN | Pazartesi 14:00 - 15:50 C 203 |
Çarşamba 11:00 - 11:50 M 305 | |||||
PSY 423 | Motivasyon | Motivation | 6 | Nevra Cem Ersoy | Salı 11:00 - 12:50 M 302 |
Cuma 14:00 - 14:50 C 404 | |||||
PSY 432 | Bağımsız Çalışma | Independent Study | 4 | Canan BAŞAR EROĞLU | Çarşamba 13:00 - 15:50 YOK |
PSY 432 | Bağımsız Çalışma | Independent Study | 4 | Seda DURAL | Çarşamba 13:00 - 15:50 YOK |
PSY 432 | Bağımsız Çalışma | Independent Study | 4 | Seda CAN | Çarşamba 13:00 - 15:50 YOK |
PSY 432 | Bağımsız Çalışma | Independent Study | 4 | Yasemin MERAL ÖĞÜTÇÜ | Çarşamba 13:00 - 15:50 M 208 |
PSY 432 | Bağımsız Çalışma | Independent Study | 4 | Burak Erdeniz | Çarşamba 13:00 - 15:50 M 308 |
PSY 432 | Bağımsız Çalışma | Independent Study | 4 | Nevra Cem Ersoy | Çarşamba 13:00 - 15:50 M 408 |
RM 301 | Risk Yönetimine Giriş | Introduction to Risk Management | 4 | Emre CAN | Çarşamba 14:00 - 16:50 C 202 |
RTV 102 | Radyo TV Yayıncılığı | Radio and TV Broadcasting | 4 | Semra KELEŞ | Cuma 09:00 - 11:50 C 603 |
RTV 104 | Uygulamalı Görüntü Teknikleri | Applied Image Technics | 5 | Semra KELEŞ | Çarşamba 13:00 - 14:50 C 204 |
Perşembe 10:00 - 10:50 M 403 | |||||
RTV 104 | Uygulamalı Görüntü Teknikleri | Applied Image Technics | 5 | Semra KELEŞ | Salı 15:00 - 16:50 M 407 |
Perşembe 15:00 - 15:50 C 403 | |||||
RTV 105 | Temel Fotoğrafcılık | Introduction to Photography | 5 | Emre KÜHEYLAN | Salı 15:00 - 17:50 M 102 |
RTV 106 | Kurgu Kuramı ve Teknikleri | Editing Theory and Techniques | 5 | Berk TUĞCU | Pazartesi 09:00 - 11:50 D 207 |
RTV 106 | Kurgu Kuramı ve Teknikleri | Editing Theory and Techniques | 5 | Berk TUĞCU | Pazartesi 13:00 - 15:50 D 207 |
RTV 108 | TV Program Yapımcılığı | TV Production | 4 | İdil SOMALI | Salı 09:00 - 10:50 M 203 |
Perşembe 09:00 - 09:50 C 503 | |||||
RTV 110 | Sinematografi | Cinematography | 3 | Berk TUĞCU | Çarşamba 15:00 - 17:50 M 304 |
RTV 112 | Uygarlık Tarihi | History of Civilization | 3 | Şeyma GÖKTÜRK | Pazartesi 14:00 - 15:50 A 121 |
RTV 140 | Temel İletişim Bilgileri | Basic Knowledge of Communication | 5 | Damla AKTAN | Salı 16:00 - 18:50 C 205 |
RTV 140 | Temel İletişim Bilgileri | Basic Knowledge of Communication | 5 | Semra KELEŞ | Cuma 15:00 - 17:50 C 204 |
RTV 204 | Televizyonda Türler ve Formatlar | Types and Formats in TV | 4 | Semra KELEŞ | Çarşamba 09:00 - 10:50 M 504 |
Cuma 14:00 - 14:50 C 305 | |||||
RTV 206 | Prodüksiyon | Production | 5 | İdil SOMALI | Salı 13:00 - 15:50 C 304 |
RTV 212 | Bitirme Projesi | Graduation Project | 6 | İdil SOMALI | Salı 11:00 - 12:50 A 122 |
Perşembe 13:00 - 14:50 A 122 | |||||
RTV 212 | Bitirme Projesi | Graduation Project | 6 | Semra KELEŞ | Salı 11:00 - 12:50 A 121 |
Perşembe 13:00 - 14:50 A 121 | |||||
RTV 212 | Bitirme Projesi | Graduation Project | 6 | Emre KÜHEYLAN | Salı 11:00 - 12:50 M 206 |
Perşembe 13:00 - 14:50 M 410 | |||||
RTV 214 | Medya ve Etik | Media and Ethics | 4 | Semra KELEŞ | Perşembe 11:00 - 12:50 C 502 |
RTV 216 | Sosyal Medya | Social Media | 4 | Kenan DEMİREL | Pazartesi 12:00 - 13:50 M 407 |
RTV 222 | Basın ve Belgesel Fotoğrafçılığı | Press and Documentary Photography | 4 | Emre KÜHEYLAN | Perşembe 15:00 - 17:50 M 305 |
RTV 230 | İnternet Yayıncılığı | Internet Broadcasting | 4 | Emre KÜHEYLAN | Çarşamba 11:00 - 12:50 D 206 |
Cuma 12:00 - 13:50 D 206 | |||||
RUS 101 | Rusça I | Russian Language I | 4 | Roza SABIR | Salı 09:00 - 10:50 C 207 |
Perşembe 12:00 - 13:50 C 202 | |||||
RUS 102 | Rusça II | Russian Language II | 4 | Maria CAMKIRAN | Salı 09:00 - 10:50 M 401 |
Perşembe 12:00 - 13:50 E 202 | |||||
RUS 102 | Rusça II | Russian Language II | 4 | Maria CAMKIRAN | Çarşamba 13:00 - 14:50 M 403 |
Cuma 16:00 - 17:50 E 510 | |||||
RUS 102 | Rusça II | Russian Language II | 4 | Maria CAMKIRAN | Salı 12:00 - 13:50 M 207 |
Perşembe 09:00 - 10:50 A 118 | |||||
RUS 102 | Rusça II | Russian Language II | 4 | Anastasiya ÖZKAN | Salı 12:00 - 13:50 M 510 |
Perşembe 09:00 - 10:50 E 109 | |||||
RUS 102 | Rusça II | Russian Language II | 4 | Anastasiya ÖZKAN | Çarşamba 16:00 - 17:50 A 116 |
Cuma 13:00 - 14:50 E 111 | |||||
RUS 102 | Rusça II | Russian Language II | 4 | Roza SABIR | Salı 12:00 - 13:50 M 209 |
Perşembe 09:00 - 10:50 E 111 | |||||
RUS 102 | Rusça II | Russian Language II | 4 | Eugeniu LUNGU | Salı 09:00 - 10:50 A 117 |
Perşembe 12:00 - 13:50 E 103 | |||||
RUS 102 | Rusça II | Russian Language II | 4 | Eugeniu LUNGU | Salı 12:00 - 13:50 M 501 |
Perşembe 09:00 - 10:50 A 122 | |||||
RUS 201 | Rusça III | Russian Language III | 4 | Maria CAMKIRAN | Pazartesi 13:00 - 14:50 C 407 |
Perşembe 16:00 - 17:50 M 507 | |||||
RUS 202 | Rusça IV | Russian Language IV | 4 | Eugeniu LUNGU | Pazartesi 13:00 - 14:50 M 302 |
Çarşamba 13:00 - 14:50 M 503 | |||||
RUS 202 | Rusça IV | Russian Language IV | 4 | Roza SABIR | Pazartesi 13:00 - 14:50 M 501 |
Perşembe 16:00 - 17:50 M 502 | |||||
RUS 202 | Rusça IV | Russian Language IV | 4 | Roza SABIR | Çarşamba 13:00 - 14:50 M 109 |
Cuma 16:00 - 17:50 M 305 | |||||
RUS 202 | Rusça IV | Russian Language IV | 4 | Anastasiya ÖZKAN | Pazartesi 13:00 - 14:50 M 509 |
Çarşamba 13:00 - 14:50 C 502 | |||||
RUS 202 | Rusça IV | Russian Language IV | 4 | Anastasiya ÖZKAN | Pazartesi 16:00 - 17:50 M 407 |
Perşembe 13:00 - 14:50 M 305 | |||||
RUS 202 | Rusça IV | Russian Language IV | 4 | Maria CAMKIRAN | Çarşamba 16:00 - 17:50 C 407 |
Cuma 13:00 - 14:50 M 505 | |||||
RUS 202 | Rusça IV | Russian Language IV | 4 | Roza SABIR | Pazartesi 16:00 - 17:50 M 503 |
Çarşamba 16:00 - 17:50 E 205 | |||||
RUS 302 | Rusça VI | Russian Language VI | 4 | Anastasiya ÖZKAN | Pazartesi 09:00 - 10:50 M 508 |
Cuma 09:00 - 10:50 E 102 | |||||
RUS 310 | Turizm Endüstrisi için Rusça | Russian for Tourism Industry | 5 | Maria CAMKIRAN | Pazartesi 15:00 - 17:50 M 207 |
RUS 402 | Rusça VIII | Russian Language VIII | 4 | Eugeniu LUNGU | Pazartesi 09:00 - 10:50 E 101 |
Çarşamba 09:00 - 10:50 E 110 | |||||
SB 102 | Anatomofizyoloji II | Anatomophysiology II | 6 | Süleyman TETİK | Pazartesi 13:00 - 14:50 YOK |
Cuma 09:00 - 10:50 YOK | |||||
SBUI 480 | Cinsiyet Politikaları | Gender Politics | 6 | Itır BAĞDADİ | Perşembe 11:00 - 13:50 C 301 |
SE 113 | Programlamaya Giriş | Introduction to Programming | 6 | Raif KAPLAN | Salı 12:00 - 13:50 C 605 |
Cuma 13:00 - 14:50 C 605 | |||||
SE 113 | Programlamaya Giriş | Introduction to Programming | 6 | Onur Vural | Salı 12:00 - 13:50 C 505 |
Cuma 13:00 - 14:50 C 505 | |||||
SE 113 | Programlamaya Giriş | Introduction to Programming | 6 | Onur Vural | Pazartesi 16:00 - 17:50 C 605 |
Cuma 15:00 - 16:50 C 605 | |||||
SE 115 | Programlamaya Giriş I | Introduction to Programming I | 6 | Raif KAPLAN | Salı 14:00 - 15:50 M 103 |
Cuma 11:00 - 12:50 C 605 | |||||
SE 116 | Programlamaya Giriş II | Introduction to Programming II | 6 | İlker KORKMAZ | Pazartesi 09:00 - 10:50 M 304 |
Çarşamba 09:00 - 10:50 C 505 | |||||
SE 116 | Programlamaya Giriş II | Introduction to Programming II | 6 | İlker KORKMAZ | Pazartesi 16:00 - 17:50 C 301 |
Çarşamba 16:00 - 17:50 C 505 | |||||
SE 116 | Programlamaya Giriş II | Introduction to Programming II | 6 | İlker KORKMAZ | Salı 11:00 - 12:50 C 405 |
Perşembe 09:00 - 10:50 C 505 | |||||
SE 116 | Programlamaya Giriş II | Introduction to Programming II | 6 | İlker KORKMAZ | Salı 14:00 - 15:50 M 201 |
Perşembe 14:00 - 15:50 C 505 | |||||
SE 310 | İleri C++: Şablonlar ve Soysal Programlama | Advanced C++: Templates and Generic Programming | 5 | Hüseyin AKCAN | Salı 15:00 - 17:50 M 203 |
SE 311 | Yazılım Mimarisi | Software Architecture | 8 | Ufuk ÇELİKKAN | Salı 09:00 - 10:50 M 405 |
Çarşamba 09:00 - 10:50 C 605 | |||||
SE 311 | Yazılım Mimarisi | Software Architecture | 8 | Ufuk ÇELİKKAN | Salı 13:00 - 14:50 C 607 |
Perşembe 12:00 - 13:50 C 605 | |||||
SE 315 | Yazılım Proje Yönetimi | Software Project Management | 5 | Senem KUMOVA METİN | Pazartesi 12:00 - 13:50 C 603 |
Perşembe 09:00 - 10:50 C 603 | |||||
SE 315 | Yazılım Proje Yönetimi | Software Project Management | 5 | Senem KUMOVA METİN | Pazartesi 14:00 - 15:50 C 603 |
Perşembe 15:00 - 16:50 C 603 | |||||
SE 315 | Yazılım Proje Yönetimi | Software Project Management | 5 | Senem KUMOVA METİN | Çarşamba 12:00 - 13:50 C 607 |
Cuma 15:00 - 16:50 C 603 | |||||
SE 318 | Yazılım Sınama ve Doğrulama | Software Verification and Validation | 8 | Kaan KURTEL | Salı 09:00 - 10:50 C 304 |
Çarşamba 16:00 - 17:50 C 207 | |||||
SE 318 | Yazılım Sınama ve Doğrulama | Software Verification and Validation | 8 | Kaan KURTEL | Salı 13:00 - 14:50 M 202 |
Cuma 15:00 - 16:50 M 205 | |||||
SE 330 | İleri Düzeyde Oyun Geliştirme | Advanced Game Development | 5 | Gazihan ALANKUŞ | Cuma 12:00 - 14:50 C 601 |
SE 354 | Bilgisayar Oyunlarında Yapay Zeka | Artificial Intelligence in Computer Games | 5 | Kaya OĞUZ | Pazartesi 14:00 - 16:50 C 302 |
SE 355 | Mobil Oyun Geliştirme | Mobile Game Development | 5 | Hüseyin AKCAN | Perşembe 14:00 - 16:50 C 305 |
SE 362 | Sunucu-Taraflı Skript Dilleri | Server-Side Scripting Languages | 5 | Raif KAPLAN | Çarşamba 11:00 - 13:50 C 305 |
SE 366 | Numerik Analiz | Numerical Analysis | 8 | Oktay Koç | Cuma 13:00 - 15:50 M 403 |
SE 366 | Numerik Analiz | Numerical Analysis | 8 | Oktay Koç | Cuma 09:00 - 11:50 C 204 |
SE 380 | Mobil Uygulama Geliştirme | Mobile Application Development | 5 | Gazihan ALANKUŞ | Perşembe 09:00 - 11:50 C 206 |
SE 420 | Yapay Zeka ve Uzman Sistemler | Artificial Intelligence and Expert Sys. | 5 | Kutluhan Erol | Pazartesi 14:00 - 16:50 C 208 |
SE 452 | Yazılım Mühendisliğinde Uygulamalı Atölye II | Applied Workshop in Software Engineering II | 2 | Senem KUMOVA METİN | Cuma 18:00 - 19:50 yok |
SE 470 | Yazılım Bakımı | Software Maintenance | 5 | Kaan KURTEL | Cuma 09:00 - 11:50 C 202 |
SE 498 | Bitirme Projesi II (Yazılım Müh.) | Senior Project II (Software Engineering) | 10 | Hüseyin AKCAN | Pazar 09:00 - 14:50 YOK |
SE 498 | Bitirme Projesi II (Yazılım Müh.) | Senior Project II (Software Engineering) | 10 | Hüseyin AKCAN | Cumartesi 09:00 - 14:50 YOK |
SE 498 | Bitirme Projesi II (Yazılım Müh.) | Senior Project II (Software Engineering) | 10 | Süleyman KONDAKÇI | Cumartesi 09:00 - 14:50 YOK |
SE 498 | Bitirme Projesi II (Yazılım Müh.) | Senior Project II (Software Engineering) | 10 | Senem KUMOVA METİN | Cumartesi 09:00 - 14:50 YOK |
SE 498 | Bitirme Projesi II (Yazılım Müh.) | Senior Project II (Software Engineering) | 10 | Senem KUMOVA METİN | Cumartesi 09:00 - 14:50 YOK |
SE 498 | Bitirme Projesi II (Yazılım Müh.) | Senior Project II (Software Engineering) | 10 | Cem EVRENDİLEK | Cumartesi 09:00 - 14:50 YOK |
SE 498 | Bitirme Projesi II (Yazılım Müh.) | Senior Project II (Software Engineering) | 10 | Kutluhan Erol | Cumartesi 09:00 - 14:50 YOK |
SE 498 | Bitirme Projesi II (Yazılım Müh.) | Senior Project II (Software Engineering) | 10 | Ufuk ÇELİKKAN | Cumartesi 09:00 - 14:50 YOK |
SE 498 | Bitirme Projesi II (Yazılım Müh.) | Senior Project II (Software Engineering) | 10 | Ufuk ÇELİKKAN | Cumartesi 09:00 - 14:50 YOK |
SE 498 | Bitirme Projesi II (Yazılım Müh.) | Senior Project II (Software Engineering) | 10 | Mehmet Türkan | Cumartesi 09:00 - 14:50 YOK |
SE 498 | Bitirme Projesi II (Yazılım Müh.) | Senior Project II (Software Engineering) | 10 | Mehmet Türkan | Cumartesi 09:00 - 14:50 YOK |
SE 498 | Bitirme Projesi II (Yazılım Müh.) | Senior Project II (Software Engineering) | 10 | Kaya OĞUZ | Cumartesi 09:00 - 14:50 YOK |
SE 498 | Bitirme Projesi II (Yazılım Müh.) | Senior Project II (Software Engineering) | 10 | Kaya OĞUZ | Cumartesi 09:00 - 14:50 YOK |
SE 498 | Bitirme Projesi II (Yazılım Müh.) | Senior Project II (Software Engineering) | 10 | Turhan TUNALI | Cumartesi 09:00 - 14:50 YOK |
SE 498 | Bitirme Projesi II (Yazılım Müh.) | Senior Project II (Software Engineering) | 10 | Kaan KURTEL | Cumartesi 09:00 - 14:50 YOK |
SE 498 | Bitirme Projesi II (Yazılım Müh.) | Senior Project II (Software Engineering) | 10 | Gazihan ALANKUŞ | Cumartesi 09:00 - 14:50 YOK |
SE 498 | Bitirme Projesi II (Yazılım Müh.) | Senior Project II (Software Engineering) | 10 | Kaan KURTEL | Cumartesi 09:00 - 14:50 YOK |
SE 498 | Bitirme Projesi II (Yazılım Müh.) | Senior Project II (Software Engineering) | 10 | Faezeh Yeganli | Cumartesi 09:00 - 14:50 YOK |
SE 498 | Bitirme Projesi II (Yazılım Müh.) | Senior Project II (Software Engineering) | 10 | Faezeh Yeganli | Cumartesi 09:00 - 14:50 YOK |
SE 498 | Bitirme Projesi II (Yazılım Müh.) | Senior Project II (Software Engineering) | 10 | Yuriy Mishchenko | Cumartesi 09:00 - 14:50 YOK |
SE 498 | Bitirme Projesi II (Yazılım Müh.) | Senior Project II (Software Engineering) | 10 | Yuriy Mishchenko | Cumartesi 09:00 - 14:50 YOK |
SE 498 | Bitirme Projesi II (Yazılım Müh.) | Senior Project II (Software Engineering) | 10 | Murat AŞKAR | Cumartesi 09:00 - 14:50 YOK |
SE 498 | Bitirme Projesi II (Yazılım Müh.) | Senior Project II (Software Engineering) | 10 | Murat AŞKAR | Cumartesi 09:00 - 14:50 YOK |
SE 498 | Bitirme Projesi II (Yazılım Müh.) | Senior Project II (Software Engineering) | 10 | İlker KORKMAZ | Cumartesi 09:00 - 14:50 YOK |
SE 498 | Bitirme Projesi II (Yazılım Müh.) | Senior Project II (Software Engineering) | 10 | Mehmet Türkan | Cumartesi 09:00 - 14:50 YOK |
SHKH 102 | Normal Emniyet Kuralları | Normal Safety Procedures | 5 | Nilay YENİŞEN İPŞİROĞLU | Salı 09:00 - 11:50 M 304 |
SHKH 104 | Uçuş Psikolojisi ve Fizyolojisi | Psychology and Physiology of Flight | 4 | Yılmaz GÜR | Cuma 15:00 - 17:50 C 205 |
SHKH 106 | Genel Havaalanı ve Uçuş Güvenliği | General Airport and Flight Safety | 4 | Ayşe ARIKAN | Perşembe 13:00 - 14:50 C 402 |
SHKH 108 | Organizasyon ve Sorumluluklar | Organisation and Responsibilities | 4 | Nilay YENİŞEN İPŞİROĞLU | Çarşamba 09:00 - 11:50 M 404 |
SHKH 110 | Temel Meteoroloji | Basic Meteorology | 4 | Lütfi EKER | Pazartesi 09:00 - 10:50 C 503 |
SHKH 117 | Dünya Kültürleri ve Destinasyonları | Dünya Kültürleri ve Destinasyonları | 3 | Deniz BAŞOĞLU | Pazartesi 12:00 - 13:50 C 205 |
SHKH 204 | Kabinde Genel Servis Usulleri | General Cabin Service Procedures | 5 | Nilay YENİŞEN İPŞİROĞLU | Pazartesi 14:00 - 15:50 C 404 |
Salı 16:00 - 17:50 C 207 | |||||
SHKH 206 | Acil Durum Emniyet Kuralları II | Emergency Safety Rules II | 5 | Nilay YENİŞEN İPŞİROĞLU | Pazartesi 11:00 - 12:50 M 203 |
Salı 13:00 - 14:50 C 405 | |||||
SHKH 210 | Diksiyon ve Anons | Diction and Announcement | 4 | Murat Can CANBAY | Perşembe 15:00 - 18:50 C 204 |
SHKH 213 | Havacılıkta Mülakat Teknikleri | Interview Techniques in Aviation | 4 | Özde YILMAZ | Çarşamba 13:00 - 14:50 C 303 |
Cuma 14:00 - 14:50 M 203 | |||||
SOC 102 | Sosyolojiye Giriş II | Introduction to Sociology II | 6 | Nuran EROL IŞIK | Salı 14:00 - 15:50 C 406 |
Çarşamba 15:00 - 15:50 M 301 | |||||
SOC 202 | Çağdaş Sosyoloji Kuramları | Contemporary Theories of Sociology | 5 | Hayriye ÖZEN | Pazartesi 09:00 - 11:50 M 101 |
SOC 204 | Toplumsal Tabakalaşma | Social Stratification | 5 | Azer KILIÇ | Perşembe 13:00 - 13:50 C 501 |
Cuma 15:00 - 16:50 M 203 | |||||
SOC 212 | Sosyal Bilimler için Niteliksel Yöntemler | Qualitative Methods for Social Sciences | 6 | Derya NİZAM BİLGİÇ | Çarşamba 09:00 - 10:50 M 501 |
Perşembe 15:00 - 16:50 A 127 | |||||
SOC 308 | Şehir Sosyolojisi | Urban Sociology | 6 | Seher ŞEN | Salı 09:00 - 10:50 MB 202 |
Çarşamba 12:00 - 12:50 M 103 | |||||
SOC 315 | Devrimler Tarihi | History of Revolutions | 6 | Gül DURNA | Çarşamba 13:00 - 15:50 C 405 |
SOC 360 | Din Sosyolojisi | Sociology of Religion | 7 | Nuran EROL IŞIK | Perşembe 10:00 - 11:50 MB 202 |
Cuma 09:00 - 09:50 M 405 | |||||
SOC 400 | Statü, İktidar ve Refah | Status, Power and Welfare | 6 | Hayriye ÖZEN | Pazartesi 13:00 - 15:50 C 403 |
SOC 402 | Sosyolojide Seçilmiş Konular | Selected Topics in Sociology | 8 | Derya NİZAM BİLGİÇ | Pazartesi 11:00 - 12:50 C 503 |
Salı 12:00 - 12:50 M 201 | |||||
SOC 430 | Toplumsal Cinsiyet ve Değişim | Gender and Social Change | 7 | Seher ŞEN | Çarşamba 16:00 - 17:50 M 301 |
Perşembe 12:00 - 12:50 C 504 | |||||
SOC 498 | Sosyoloji Projesi II | Sociology Project II | 8 | Nuran EROL IŞIK | Perşembe 14:00 - 14:50 M 304 |
Cumartesi 13:00 - 14:50 YOK | |||||
SPN 101 | İspanyolca I | Spanish Language I | 4 | Antonio J RAMIREZ | Salı 09:00 - 10:50 M 105 |
Perşembe 12:00 - 13:50 E 102 | |||||
SPN 101 | İspanyolca I | Spanish Language I | 4 | Antonio J RAMIREZ | Salı 12:00 - 13:50 E 114 |
Perşembe 09:00 - 10:50 E 114 | |||||
SPN 101 | İspanyolca I | Spanish Language I | 4 | Antonio J RAMIREZ | Çarşamba 16:00 - 17:50 M 206 |
Cuma 13:00 - 14:50 M 503 | |||||
SPN 101 | İspanyolca I | Spanish Language I | 4 | Berrin ATMACA | Çarşamba 16:00 - 17:50 M 402 |
Cuma 13:00 - 14:50 E 110 | |||||
SPN 102 | İspanyolca II | Spanish Language II | 4 | Elma Corujo GONZALEZ | Salı 09:00 - 10:50 E 107 |
Perşembe 12:00 - 13:50 M 407 | |||||
SPN 102 | İspanyolca II | Spanish Language II | 4 | Elma Corujo GONZALEZ | Salı 12:00 - 13:50 M 205 |
Perşembe 09:00 - 10:50 E 110 | |||||
SPN 102 | İspanyolca II | Spanish Language II | 4 | Elma Corujo GONZALEZ | Çarşamba 16:00 - 17:50 E 408 |
Cuma 13:00 - 14:50 E 102 | |||||
SPN 102 | İspanyolca II | Spanish Language II | 4 | AIMARA AVIA RODRIGUEZ DE CESERO | Salı 09:00 - 10:50 M 302 |
Perşembe 12:00 - 13:50 M 101 | |||||
SPN 102 | İspanyolca II | Spanish Language II | 4 | AIMARA AVIA RODRIGUEZ DE CESERO | Salı 12:00 - 13:50 C 501 |
Perşembe 09:00 - 10:50 E 103 | |||||
SPN 102 | İspanyolca II | Spanish Language II | 4 | AIMARA AVIA RODRIGUEZ DE CESERO | Çarşamba 16:00 - 17:50 C 607 |
Cuma 13:00 - 14:50 M 109 | |||||
SPN 102 | İspanyolca II | Spanish Language II | 4 | Marco DA COSTA | Salı 09:00 - 10:50 M 504 |
Perşembe 12:00 - 13:50 M 508 | |||||
SPN 102 | İspanyolca II | Spanish Language II | 4 | Marco DA COSTA | Salı 12:00 - 13:50 M 303 |
Perşembe 09:00 - 10:50 C 407 | |||||
SPN 102 | İspanyolca II | Spanish Language II | 4 | Marco DA COSTA | Çarşamba 13:00 - 14:50 M 210 |
Cuma 16:00 - 17:50 E 309 | |||||
SPN 102 | İspanyolca II | Spanish Language II | 4 | Dolores Coronado | Salı 09:00 - 10:50 M 409 |
Perşembe 12:00 - 13:50 M 504 | |||||
SPN 102 | İspanyolca II | Spanish Language II | 4 | Dolores Coronado | Salı 12:00 - 13:50 E 110 |
Perşembe 09:00 - 10:50 E 108 | |||||
SPN 102 | İspanyolca II | Spanish Language II | 4 | Dolores Coronado | Çarşamba 16:00 - 17:50 E 302 |
Cuma 13:00 - 14:50 M 507 | |||||
SPN 102 | İspanyolca II | Spanish Language II | 4 | Juan David Morcote Santos | Salı 09:00 - 10:50 C 308 |
Perşembe 12:00 - 13:50 C 406 | |||||
SPN 102 | İspanyolca II | Spanish Language II | 4 | Juan David Morcote Santos | Salı 12:00 - 13:50 E 103 |
Perşembe 09:00 - 10:50 C 301 | |||||
SPN 102 | İspanyolca II | Spanish Language II | 4 | Juan David Morcote Santos | Çarşamba 16:00 - 17:50 C 208 |
Cuma 13:00 - 14:50 M 510 | |||||
SPN 102 | İspanyolca II | Spanish Language II | 4 | Kübra SAĞLAM | Salı 12:00 - 13:50 E 108 |
Perşembe 09:00 - 10:50 M 409 | |||||
SPN 102 | İspanyolca II | Spanish Language II | 4 | Berrin ATMACA | Salı 09:00 - 10:50 M 204 |
Perşembe 12:00 - 13:50 C 303 | |||||
SPN 102 | İspanyolca II | Spanish Language II | 4 | Berrin ATMACA | Çarşamba 13:00 - 14:50 E 112 |
Cuma 16:00 - 17:50 E 212 | |||||
SPN 102 | İspanyolca II | Spanish Language II | 4 | Mehmet ŞENBAĞCI | Salı 12:00 - 13:50 M 109 |
Perşembe 09:00 - 10:50 C 501 | |||||
SPN 102 | İspanyolca II | Spanish Language II | 4 | Mehmet ŞENBAĞCI | Çarşamba 13:00 - 14:50 E 104 |
Cuma 16:00 - 17:50 M 502 | |||||
SPN 102 | İspanyolca II | Spanish Language II | 4 | Mehmet ŞENBAĞCI | Çarşamba 16:00 - 17:50 E 405 |
Cuma 13:00 - 14:50 M 207 | |||||
SPN 102 | İspanyolca II | Spanish Language II | 4 | Victor GONZALEZ | Salı 09:00 - 10:50 M 505 |
Perşembe 12:00 - 13:50 M 309 | |||||
SPN 102 | İspanyolca II | Spanish Language II | 4 | Victor GONZALEZ | Çarşamba 13:00 - 14:50 M 103 |
Cuma 16:00 - 17:50 E 507 | |||||
SPN 102 | İspanyolca II | Spanish Language II | 4 | Victor GONZALEZ | Çarşamba 16:00 - 17:50 E 114 |
Cuma 13:00 - 14:50 M 508 | |||||
SPN 102 | İspanyolca II | Spanish Language II | 4 | Arzu AYDONAT | Salı 09:00 - 10:50 E 114 |
Perşembe 12:00 - 13:50 M 503 | |||||
SPN 102 | İspanyolca II | Spanish Language II | 4 | Arzu AYDONAT | Salı 12:00 - 13:50 E 112 |
Perşembe 09:00 - 10:50 E 102 | |||||
SPN 102 | İspanyolca II | Spanish Language II | 4 | Arzu AYDONAT | Çarşamba 13:00 - 14:50 M 510 |
Cuma 16:00 - 17:50 MB 202 | |||||
SPN 102 | İspanyolca II | Spanish Language II | 4 | Berrin ATMACA | Salı 12:00 - 13:50 E 101 |
Perşembe 09:00 - 10:50 M 206 | |||||
SPN 201 | İspanyolca III | Spanish Language III | 4 | Kübra SAĞLAM | Çarşamba 13:00 - 14:50 E 108 |
Cuma 16:00 - 17:50 E 601 | |||||
SPN 201 | İspanyolca III | Spanish Language III | 4 | Mehmet ŞENBAĞCI | Pazartesi 13:00 - 14:50 A 118 |
Perşembe 16:00 - 17:50 E 311 | |||||
SPN 201 | İspanyolca III | Spanish Language III | 4 | Arzu AYDONAT | Pazartesi 13:00 - 14:50 M 511 |
Perşembe 16:00 - 17:50 E 306 | |||||
SPN 202 | İspanyolca IV | Spanish Language IV | 4 | Elma Corujo GONZALEZ | Pazartesi 13:00 - 14:50 A 113 |
Perşembe 16:00 - 17:50 E 502 | |||||
SPN 202 | İspanyolca IV | Spanish Language IV | 4 | Elma Corujo GONZALEZ | Çarşamba 13:00 - 14:50 E 105 |
Cuma 16:00 - 17:50 E 201 | |||||
SPN 202 | İspanyolca IV | Spanish Language IV | 4 | AIMARA AVIA RODRIGUEZ DE CESERO | Pazartesi 13:00 - 14:50 E 104 |
Perşembe 16:00 - 17:50 E 401 | |||||
SPN 202 | İspanyolca IV | Spanish Language IV | 4 | AIMARA AVIA RODRIGUEZ DE CESERO | Çarşamba 13:00 - 14:50 M 201 |
Cuma 16:00 - 17:50 E 406 | |||||
SPN 202 | İspanyolca IV | Spanish Language IV | 4 | Marco DA COSTA | Pazartesi 13:00 - 14:50 M 503 |
Perşembe 16:00 - 17:50 E 604 | |||||
SPN 202 | İspanyolca IV | Spanish Language IV | 4 | Marco DA COSTA | Çarşamba 16:00 - 17:50 M 203 |
Cuma 13:00 - 14:50 M 107 | |||||
SPN 202 | İspanyolca IV | Spanish Language IV | 4 | Dolores Coronado | Pazartesi 13:00 - 14:50 E 102 |
Perşembe 16:00 - 17:50 E 309 | |||||
SPN 202 | İspanyolca IV | Spanish Language IV | 4 | Dolores Coronado | Çarşamba 13:00 - 14:50 E 107 |
Cuma 16:00 - 17:50 E 303 | |||||
SPN 202 | İspanyolca IV | Spanish Language IV | 4 | Juan David Morcote Santos | Çarşamba 13:00 - 14:50 M 101 |
Cuma 16:00 - 17:50 E 308 | |||||
SPN 202 | İspanyolca IV | Spanish Language IV | 4 | Juan David Morcote Santos | Pazartesi 13:00 - 14:50 C 207 |
Perşembe 16:00 - 17:50 E 407 | |||||
SPN 202 | İspanyolca IV | Spanish Language IV | 4 | Kübra SAĞLAM | Pazartesi 13:00 - 14:50 M 507 |
Perşembe 16:00 - 17:50 E 213 | |||||
SPN 202 | İspanyolca IV | Spanish Language IV | 4 | Kübra SAĞLAM | Çarşamba 16:00 - 17:50 E 510 |
Cuma 13:00 - 14:50 C 503 | |||||
SPN 202 | İspanyolca IV | Spanish Language IV | 4 | Kübra SAĞLAM | Pazartesi 16:00 - 17:50 E 212 |
Perşembe 13:00 - 14:50 M 506 | |||||
SPN 202 | İspanyolca IV | Spanish Language IV | 4 | Berrin ATMACA | Pazartesi 13:00 - 14:50 C 405 |
Perşembe 16:00 - 17:50 E 406 | |||||
SPN 202 | İspanyolca IV | Spanish Language IV | 4 | Arzu AYDONAT | Çarşamba 16:00 - 17:50 M 503 |
Cuma 13:00 - 14:50 M 502 | |||||
SPN 202 | İspanyolca IV | Spanish Language IV | 4 | Bahar SOLTAN KOCADERE | Pazartesi 16:00 - 17:50 E 504 |
Perşembe 13:00 - 14:50 M 205 | |||||
SPN 202 | İspanyolca IV | Spanish Language IV | 4 | Bahar SOLTAN KOCADERE | Pazartesi 13:00 - 14:50 M 409 |
Perşembe 16:00 - 17:50 E 209 | |||||
SPN 202 | İspanyolca IV | Spanish Language IV | 4 | Dilek AMET | Salı 09:00 - 10:50 E 104 |
Cuma 09:00 - 10:50 E 101 | |||||
SPN 302 | İspanyolca VI | Spanish Language VI | 4 | Bahar SOLTAN KOCADERE | Salı 10:00 - 11:50 E 108 |
Perşembe 10:00 - 11:50 E 107 | |||||
SPN 302 | İspanyolca VI | Spanish Language VI | 4 | Bahar SOLTAN KOCADERE | Çarşamba 10:00 - 11:50 M 208 |
Cuma 10:00 - 11:50 M 208 | |||||
SPN 302 | İspanyolca VI | Spanish Language VI | 4 | Bahar SOLTAN KOCADERE | Çarşamba 13:00 - 14:50 M 106 |
Cuma 13:00 - 14:50 A 115 | |||||
SPN 302 | İspanyolca VI | Spanish Language VI | 4 | Victor GONZALEZ | Çarşamba 09:00 - 10:50 A 116 |
Cuma 09:00 - 10:50 A 113 | |||||
SPN 302 | İspanyolca VI | Spanish Language VI | 4 | Victor GONZALEZ | Salı 13:00 - 14:50 A 114 |
Perşembe 15:00 - 16:50 A 116 | |||||
SPN 320 | İspanyol ve Latin Müziği, Dansı ve Karnaval Kültürü | Spanish and Latin Music, Dance and Carnival Culture | 4 | Mehmet ŞENBAĞCI | Cuma 09:00 - 11:50 M 508 |
SPN 402 | İspanyolca VIII | Spanish Language VIII | 4 | Dilek AMET | Salı 12:00 - 13:50 M 402 |
Çarşamba 12:00 - 13:50 M 207 | |||||
SPN 402 | İspanyolca VIII | Spanish Language VIII | 4 | Dilek AMET | Çarşamba 09:00 - 10:50 E 108 |
Perşembe 15:00 - 16:50 A 118 | |||||
SPN 402 | İspanyolca VIII | Spanish Language VIII | 4 | Dilek AMET | Perşembe 12:00 - 13:50 M 304 |
Cuma 12:00 - 13:50 M 204 | |||||
SPN 402 | İspanyolca VIII | Spanish Language VIII | 4 | Bahar SOLTAN KOCADERE | Salı 13:00 - 14:50 C 305 |
Çarşamba 16:00 - 17:50 E 305 | |||||
SPN 402 | İspanyolca VIII | Spanish Language VIII | 4 | Berrin ATMACA | Pazartesi 16:00 - 17:50 E 109 |
Salı 16:00 - 17:50 E 109 | |||||
TDS 102 | Tıbbi Dokümantasyon II | Medical Documentation II | 6 | BEGÜM YETİŞER | Pazartesi 15:00 - 16:50 A 117 |
Cuma 13:00 - 14:50 MB 201 | |||||
TDS 104 | Hastane Bilgi Otomasyonu | Hospital Information Automation | 4 | Bora İrer | Salı 09:00 - 11:50 M 511 |
TDS 202 | Tıbbi Dokümantasyon IV | Medical Documentation VI | 11 | ŞENAY YILDIZ | Salı 11:00 - 11:50 MB 201 |
Perşembe 09:00 - 15:50 | |||||
Cuma 09:00 - 15:50 | |||||
TDS 208 | Sağlık Kurumlarında Halkla İlişkiler | Public Relations in Healthcare Instutitions | 3 | Narfide MERGEN | Çarşamba 12:00 - 13:50 C 408 |
TDS 210 | Kanser Kayıt Prensipleri ve Yöntemleri | Principles and Methods of Cancer Recording | 5 | Filiz ÖĞCE | Çarşamba 09:00 - 11:50 A 122 |
TDS 212 | Mesleki Yazışma Teknikleri II | Professional Writing Skills II | 3 | Narfide MERGEN | Pazartesi 11:00 - 12:50 C 605 |
TGT 102 | Tıbbi Görüntüleme II | Medical Imaging II | 8 | Ahmet Murat UYGUR | Pazartesi 09:00 - 11:50 M 504 |
Perşembe 09:00 - 14:50 | |||||
TGT 104 | Radyasyon Güvenliği ve Radyasyondan Korunma | Radiation Safety and Protection From Radiation | 5 | Devrim Özer | Salı 09:00 - 11:50 M 404 |
TGT 106 | Radyolojik Anatomi | Radiologic Anatomy | 3 | EMİN TAÇOĞLU | Pazartesi 13:00 - 14:50 M 204 |
TGT 202 | Tıbbi Görüntüleme IV | Medical Imaging IV | 8 | Devrim Özer | Pazartesi 09:00 - 16:50 |
Salı 12:00 - 13:50 C 206 | |||||
TGT 202 | Tıbbi Görüntüleme IV | Medical Imaging IV | 8 | Devrim Özer | Salı 12:00 - 13:50 C 206 |
Cuma 09:00 - 16:50 yok | |||||
TGT 204 | Radyoterapi | Radiotherapy | 3 | TÜRKAN ALKAN ÖZBAY | Salı 14:00 - 15:50 M 109 |
TGT 208 | Tıbbi Görüntülemede Örnek Olgu Analizi | Case Analysis in Medical Imaging | 3 | EMİN TAÇOĞLU | Çarşamba 14:00 - 15:50 C 607 |
TLT 102 | Klinik Biyokimya | Clinical Biochemistry | 6 | Cansu İlke KURU | Salı 15:00 - 16:50 C 102 |
Çarşamba 13:00 - 15:50 M 204 | |||||
TLT 104 | Tıbbi Mikrobiyoloji II | Medical Microbiology II | 5 | ALİHAN BULGURCU | Pazartesi 14:00 - 16:50 M 402 |
TLT 106 | Hematoloji | Hematology | 5 | ESRA FEYZİOĞLU DEMİR | Salı 12:00 - 14:50 M 107 |
TLT 108 | Parazitoloji | Parasitology | 3 | ALİHAN BULGURCU | Salı 09:00 - 10:50 C 405 |
TLT 110 | Hormon Biyokimyası | Hormone Biochemistry | 4 | ESRA FEYZİOĞLU DEMİR | Pazartesi 11:00 - 12:50 M 503 |
TLT 202 | Temel Laboratuar Uygulamaları II | Basic Laboratory Practice II | 10 | ALİHAN BULGURCU | Pazartesi 09:00 - 10:50 M 309 |
Perşembe 09:00 - 13:50 | |||||
Cuma 09:00 - 13:50 | |||||
TLT 212 | Histolojik Teknikler | Histological Techniques | 4 | SEVİNÇ İNAN | Pazartesi 13:00 - 16:50 M 508 |
TLT 213 | Tıbbi Laboratuvarda Analitik Süreçler | Analytical Processes in Medical Laboratories | 4 | Dilek ÇIMRIN | Çarşamba 13:00 - 15:50 M 407 |
TLT 214 | Moleküler Biyolojik Yöntemler | Molecular Biological Methods | 4 | ALİHAN BULGURCU | Salı 12:00 - 14:50 MB 202 |
TR 101 | Türkçe I | Turkish I | 4 | Çiğdem STEVENS | Salı 09:00 - 10:50 C 203 |
Perşembe 12:00 - 13:50 C 304 | |||||
TRH 100 | Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi | Princ. of Atatürk and Hist. of Revol. | 4 | Ahmet Mehmetefendioğlu | Çarşamba 17:00 - 18:50 M 401 |
Cumartesi 17:00 - 18:50 yok | |||||
TRH 101 | Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I | Principles of Atatürk and History of Revolution I | 1 | Elçin YILMAZ | Pazartesi 14:00 - 14:50 yok |
Cumartesi 16:00 - 16:50 yok | |||||
TRH 102 | Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II | Princ. of Atatürk and Hist. of Revol. II | 1 | Hasan Mert | Çarşamba 13:00 - 13:50 YOK |
Cumartesi 17:00 - 17:50 YOK | |||||
TRH 102 | Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II | Princ. of Atatürk and Hist. of Revol. II | 1 | Hasan Mert | Çarşamba 14:00 - 14:50 YOK |
Cumartesi 17:00 - 17:50 YOK | |||||
TRH 102 | Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II | Princ. of Atatürk and Hist. of Revol. II | 1 | Hasan Mert | Cuma 17:00 - 17:50 YOK |
Cumartesi 17:00 - 17:50 YOK | |||||
TRH 102 | Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II | Princ. of Atatürk and Hist. of Revol. II | 1 | Ahmet Mehmetefendioğlu | Pazartesi 13:00 - 13:50 YOK |
Cumartesi 17:00 - 17:50 YOK | |||||
TRH 102 | Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II | Princ. of Atatürk and Hist. of Revol. II | 1 | Ahmet Mehmetefendioğlu | Pazartesi 14:00 - 14:50 YOK |
Cumartesi 17:00 - 17:50 YOK | |||||
TRH 102 | Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II | Princ. of Atatürk and Hist. of Revol. II | 1 | Hasan Mert | Pazartesi 15:00 - 15:50 C 306 |
Cumartesi 17:00 - 17:50 YOK | |||||
TRH 102 | Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II | Princ. of Atatürk and Hist. of Revol. II | 1 | Hasan Mert | Cuma 14:00 - 14:50 YOK |
Cumartesi 17:00 - 17:50 YOK | |||||
TRH 102 | Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II | Princ. of Atatürk and Hist. of Revol. II | 1 | Mehmet Emin Elmacı | Cuma 17:00 - 17:50 YOK |
Cumartesi 17:00 - 17:50 YOK | |||||
TRH 102 | Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II | Princ. of Atatürk and Hist. of Revol. II | 1 | Hasan Mert | Pazartesi 17:00 - 17:50 YOK |
Cumartesi 17:00 - 17:50 YOK | |||||
TRH 102 | Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II | Princ. of Atatürk and Hist. of Revol. II | 1 | Hasan Mert | Pazartesi 18:00 - 18:50 YOK |
Cumartesi 17:00 - 17:50 YOK | |||||
TRH 102 | Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II | Princ. of Atatürk and Hist. of Revol. II | 1 | Mehmet Emin Elmacı | Salı 17:00 - 17:50 YOK |
Cumartesi 17:00 - 17:50 YOK | |||||
TRH 102 | Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II | Princ. of Atatürk and Hist. of Revol. II | 1 | Mehmet Emin Elmacı | Salı 18:00 - 18:50 YOK |
Cumartesi 17:00 - 17:50 YOK | |||||
TRH 102 | Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II | Princ. of Atatürk and Hist. of Revol. II | 1 | Ahmet Mehmetefendioğlu | Pazartesi 17:00 - 17:50 YOK |
Cumartesi 17:00 - 17:50 YOK | |||||
TRH 102 | Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II | Princ. of Atatürk and Hist. of Revol. II | 1 | Ahmet Mehmetefendioğlu | Pazartesi 18:00 - 18:50 YOK |
Cumartesi 17:00 - 17:50 YOK | |||||
TRH 102 | Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II | Princ. of Atatürk and Hist. of Revol. II | 1 | Ahmet Mehmetefendioğlu | Pazartesi 19:00 - 19:50 YOK |
Cumartesi 17:00 - 17:50 YOK | |||||
TRK 100 | Türk Dili | Turkish | 4 | Mehmet Temizkan | Perşembe 17:00 - 18:50 |
Cumartesi 17:00 - 18:50 yok | |||||
TRK 101 | Türk Dili I | Turkish I | 1 | Zarife Ekim SEVİNDİ | Cuma 13:00 - 13:50 yok |
TRK 102 | Türk Dili II | Turkish II | 1 | Zarife Ekim SEVİNDİ | Salı 12:00 - 12:50 YOK |
Pazar 17:00 - 17:50 YOK | |||||
TRK 102 | Türk Dili II | Turkish II | 1 | Zarife Ekim SEVİNDİ | Salı 13:00 - 13:50 YOK |
Pazar 17:00 - 17:50 YOK | |||||
TRK 102 | Türk Dili II | Turkish II | 1 | Mehmet Ersal | Salı 15:00 - 15:50 YOK |
Pazar 17:00 - 17:50 YOK | |||||
TRK 102 | Türk Dili II | Turkish II | 1 | Mehmet Ersal | Salı 16:00 - 16:50 YOK |
Pazar 17:00 - 17:50 YOK | |||||
TRK 102 | Türk Dili II | Turkish II | 1 | Zarife Ekim SEVİNDİ | Çarşamba 12:00 - 12:50 YOK |
Pazar 17:00 - 17:50 YOK | |||||
TRK 102 | Türk Dili II | Turkish II | 1 | Zarife Ekim SEVİNDİ | Çarşamba 13:00 - 13:50 YOK |
Pazar 17:00 - 17:50 YOK | |||||
TRK 102 | Türk Dili II | Turkish II | 1 | Mehmet Ersal | Perşembe 15:00 - 15:50 YOK |
Pazar 17:00 - 17:50 YOK | |||||
TRK 102 | Türk Dili II | Turkish II | 1 | Mehmet Ersal | Perşembe 16:00 - 16:50 YOK |
Pazar 17:00 - 17:50 YOK | |||||
TRK 102 | Türk Dili II | Turkish II | 1 | Zarife Ekim SEVİNDİ | Perşembe 12:00 - 12:50 M 303 |
Pazar 13:00 - 13:50 M 303 | |||||
TRK 102 | Türk Dili II | Turkish II | 1 | Mehmet AKKAYA | Çarşamba 15:00 - 15:50 YOK |
Pazar 17:00 - 17:50 YOK | |||||
TRK 102 | Türk Dili II | Turkish II | 1 | Mehmet AKKAYA | Çarşamba 16:00 - 16:50 YOK |
Pazar 17:00 - 17:50 YOK | |||||
TRK 102 | Türk Dili II | Turkish II | 1 | Mehmet Ersal | Cuma 15:00 - 15:50 YOK |
Pazar 17:00 - 17:50 YOK | |||||
TRK 102 | Türk Dili II | Turkish II | 1 | Mehmet Ersal | Cuma 16:00 - 16:50 YOK |
Pazar 17:00 - 17:50 YOK | |||||
TS 102 | Farmakoloji | Pharmacology | 4 | NERGİZ DURMUŞ | Salı 09:00 - 10:50 E 103 |
TS 104 | Sağlık Hizmetlerinde İletişim | Communication in Health Services | 4 | DENİZ CEYLAN | Salı 13:00 - 15:50 M 201 |
TS 104 | Sağlık Hizmetlerinde İletişim | Communication in Health Services | 4 | DENİZ CEYLAN | Pazartesi 14:00 - 16:50 M 404 |
TS 107 | Davranış Bilimleri | Behavioral Sciences | 4 | SEMA SÖKMEN | Pazartesi 11:00 - 12:50 C 305 |
TS 120 | İlk Yardım | First Aid | 3 | MELAHAT KIZIL | Salı 10:00 - 11:50 M 201 |
TS 202 | Kriz Yönetimi ve Öfke Kontrolü | Crisis Management and Anger Control | 3 | SEMA SÖKMEN | Çarşamba 14:00 - 15:50 M 402 |
TS 204 | Sağlık Hizmetlerinde İş Sağlığı ve Güvenliği | Occupational Health and Safety in Health Services | 3 | GÖNÜL DİNÇ HORASAN | Salı 15:00 - 16:50 C 306 |
TS 205 | Meslek Etiği | Professional Ethics | 3 | SEMA SÖKMEN | Perşembe 09:00 - 10:50 C 306 |
TS 205 | Meslek Etiği | Professional Ethics | 3 | SEMA SÖKMEN | Salı 09:00 - 10:50 C 204 |
TS 207 | Sağlık Finansmanı | Healthcare Finance | 3 | BEGÜM YETİŞER | Salı 15:00 - 16:50 M 105 |
TS 208 | Sağlığı Geliştirme Projeleri | Health Improvement Projects | 3 | ŞENAY YILDIZ | Çarşamba 11:00 - 12:50 M 204 |
TS 218 | Müşteri İlişkileri | Customer Relations | 3 | BEGÜM YETİŞER | Salı 13:00 - 14:50 M 407 |
TS 220 | Hastalık Bilgisi | Knowledge of Disease | 3 | Orkun ÇETİN | Çarşamba 15:00 - 16:50 C 406 |
TS 222 | Tedarik Zinciri ve Satın Alma | Supply Chain and Purchasing | 3 | Ela Burcu UÇEL | Çarşamba 12:00 - 13:50 C 307 |
TS 223 | Sterilizasyon ve Dezenfeksiyon Yöntemleri | Sterilization and Disinfection Methods | 3 | Gülizar ÇALIŞKAN | Çarşamba 16:00 - 17:50 C 206 |
TS 224 | Mağazacılık | Merchandizing | 3 | Ela Burcu UÇEL | Çarşamba 16:00 - 17:50 M 209 |
TURK 100 | Türk Dili | Turkish | 4 | Mehmet AKKAYA | Pazartesi 17:00 - 18:50 YOK |
Pazar 17:00 - 18:50 YOK | |||||
TURK 100 | Türk Dili | Turkish | 4 | Mehmet Ersal | Salı 17:00 - 18:50 YOK |
Pazar 17:00 - 18:50 YOK | |||||
TURK 100 | Türk Dili | Turkish | 4 | Mehmet Temizkan | Pazartesi 17:00 - 18:50 YOK |
Pazar 17:00 - 18:50 YOK | |||||
TURK 100 | Türk Dili | Turkish | 4 | Mehmet AKKAYA | Çarşamba 17:00 - 18:50 YOK |
Pazar 17:00 - 18:50 YOK | |||||
TURK 100 | Türk Dili | Turkish | 4 | Mehmet Ersal | Perşembe 17:00 - 18:50 YOK |
Pazar 17:00 - 18:50 YOK | |||||
TURK 100 | Türk Dili | Turkish | 4 | Mehmet Temizkan | Cuma 17:00 - 18:50 YOK |
Pazar 17:00 - 18:50 YOK | |||||
TURK 100 | Türk Dili | Turkish | 4 | Mehmet AKKAYA | Perşembe 15:00 - 16:50 YOK |
Pazar 17:00 - 18:50 YOK | |||||
TURK 100 | Türk Dili | Turkish | 4 | Zarife Ekim SEVİNDİ | Salı 15:00 - 16:50 YOK |
Pazar 17:00 - 18:50 YOK | |||||
TURK 100 | Türk Dili | Turkish | 4 | Mehmet Temizkan | Perşembe 15:00 - 16:50 YOK |
Pazar 17:00 - 18:50 YOK | |||||
TURK 100 | Türk Dili | Turkish | 4 | Zarife Ekim SEVİNDİ | Perşembe 15:00 - 16:50 C 304 |
Pazar 17:00 - 18:50 YOK | |||||
TURK 100 | Türk Dili | Turkish | 4 | Zarife Ekim SEVİNDİ | Çarşamba 15:00 - 16:50 YOK |
Pazar 17:00 - 18:50 YOK | |||||
TURK 100 | Türk Dili | Turkish | 4 | Mehmet Temizkan | Cuma 15:00 - 16:50 YOK |
Pazar 17:00 - 18:50 YOK | |||||
TURK 100 | Türk Dili | Turkish | 4 | Mehmet AKKAYA | Perşembe 17:00 - 18:50 YOK |
Pazar 17:00 - 18:50 YOK | |||||
TURK 100 | Türk Dili | Turkish | 4 | Zarife Ekim SEVİNDİ | Cuma 15:00 - 16:50 YOK |
Pazar 17:00 - 18:50 YOK | |||||
TURK 202 | Türk Dili II | Turkish II | 1 | Mehmet Ersal | Cuma 15:00 - 15:50 YOK |
Cumartesi 17:00 - 17:50 YOK | |||||
VCD 102 | Görsel İletişime Giriş | Introduction to Visual Communication | 3 | Seda ÖZEN TANYILDIZI | Çarşamba 14:00 - 15:50 D 207 |
VCD 102 | Görsel İletişime Giriş | Introduction to Visual Communication | 3 | Gökhan MURA | Çarşamba 14:00 - 15:50 D 206 |
VCD 132 | Baskı için Çizim Teknikleri | Drawing Techniques for Print | 4 | Nina KERTSELLI | Pazartesi 09:00 - 12:50 DB 030 |
VCD 132 | Baskı için Çizim Teknikleri | Drawing Techniques for Print | 4 | Nina KERTSELLI | Cuma 15:00 - 18:50 DB 030 |
VCD 202 | Tasarımı Stüdyosu II | Design Studio II | 10 | Tuğcan Güler | Salı 09:00 - 12:50 D 114 |
Cuma 09:00 - 12:50 D 114 | |||||
VCD 204 | Tipografik Tasarım II | Typographic Design II | 4 | Lefteris HERETAKIS | Perşembe 09:00 - 12:50 D 114 |
VCD 206 | Tasarımda Multimedya Uygulamaları | Multimedia Applications in Design | 5 | Ekin Çağıl İDİMAN | Salı 14:00 - 17:50 D 206 |
VCD 301 | Grafik Tasarım Tarihi | History of Graphic Design | 4 | Ozan ATALAN | Çarşamba 15:00 - 17:50 C 306 |
VCD 308 | Görsel Hikayeleştirme | Visual Storytelling | 4 | Ali MATAY | Cuma 14:00 - 17:50 D 206 |
VCD 340 | Tasarımda Göstergebilim | Design Semiotics | 3 | Ozan ATALAN | Pazartesi 15:00 - 17:50 M 302 |
VCD 400 | Arayüz Tasarımı | Interface Design | 4 | Ali KIZMAZ | Pazartesi 14:00 - 17:50 D 206 |
VCD 410 | Reklam Fotoğrafçılığı | Advertising Photography | 4 | Toros MUTLU | Pazartesi 14:00 - 17:50 D 024 |
VCD 436 | Tasarımcılar için Kodlama | Programming for Designers | 4 | Ali KIZMAZ | Salı 14:00 - 17:50 D 207 |
VCD 450 | Bilgi Tasarımı | Information Design | 4 | Lefteris HERETAKIS | Pazartesi 09:00 - 12:50 D 114 |
YB 102 | Yaşlı Bakım İlke ve Uygulamaları II | Aged Care Principles And Practices II | 6 | UFUK DEMİREL | Salı 11:00 - 11:50 yok |
Salı 13:00 - 14:50 | |||||
Çarşamba 11:00 - 12:50 | |||||
YB 108 | Geriatrik Nöropsikiyatri | Geriatric Neuro-Psychiatry | 4 | DENİZ CEYLAN | Salı 16:00 - 17:50 M 209 |
YB 202 | Yaşlı Bakım İlke ve Uygulamaları IV | Aged Care Principles And Practices IV | 6 | SEMA SÖKMEN | Cuma 09:00 - 16:50 |
YB 204 | Evde Yaşlı Bakım Hizmetleri | Elderly Care Services at Home | 3 | UFUK DEMİREL | Salı 09:00 - 10:50 M 210 |
YB 206 | Sosyal Rehabilitasyon | Social Rehabilitation | 3 | SEMA SÖKMEN | Perşembe 13:00 - 14:50 M 204 |
YB 210 | Terminal Dönem Yaşlı Bakımı | Terminal Period Elderly Care | 3 | UFUK DEMİREL | Çarşamba 13:00 - 14:50 A 115 |
YB 212 | Mesleki Uygulama II | Clinical Practice II | 6 | UFUK DEMİREL | Pazartesi 09:00 - 16:50 YOK |